Zobacz temat
 
Pomysły na pary w świecie TT
Będziecie żałować, kochane rybki :*

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę na parowanie Starfire/Arsenal (były Speedy) w Red Hood and The Outlaws czy nawet lekkie nawiązania na linii Kori - Jason Bestia ;) Co o tym myślicie?
Kori i Arsenal podobali mi się jako 'para' w komiksie, chociaż przeczytałam tylko około kilkunastu numerów. Ale połączyć Jasona i Kori - nigdy w życiu! Przykro mi, jednak po prostu jakoś ich razem nie widzę, do Red Hood' a to w ogóle żadna postać mi nie pasowała.
Ja mam pomysł na parę szalonych i zupełnie z kosmosu wziętych par. I od razu mówię, że przy formowaniu tych związków rozwaliłam kilka naprawdę świetnych par. Nie wiem co wy o nich pomyślicie, ale według mnie to tak na prawdę jest tu tylko, zaledwie kilka par które by do siebie pasowały a i tak w małym stopniu. Oto moje szalone i zjechane pomysły:
-Gwiazdka*Kid Flash
-Robin*Jinx (???????!!!!)
-Cyborg*Raven(Robin :O)
-Bestia*Kometa(okej...)
-Robin*Kometa
-Cyborg*Terra
-Kid Flash*Kometa (yup...)
-Red X*Raven
-Red X*Jinx
-Zwinny*Gwiazdka
-Wodnik*Terra
-Wodnik*Gwiazdka
-Wodnik*Raven
-Red X*Kicia Aqualad 8O
Kiedyś byłam fanką pary Wodnik&Raven XD ale na szczęście mi przeszło. BBRae forever.
Jeżeli chodzi o moje ulubione crackshipy, to są to:
-Robin x Kitten
-Star x BB
-Raven x Star
-Zwinny x Star
-Cyborg x Star
-Raven x Robin
-Terra x Robin
Czasami przed tym nie mogę się po prostu powstrzymać
Fanka TT przez ciebie zaczęłam ostro rozkminiać nad pairingiem Kicia x Red X i w sumie... Gwiazdka :D

Połączony z 2015-10-04, 22:31:59:
Jeżeli chodzi o Red Hood and the Outlaws, to bardzo mi się podoba to rozwiązanie Bestia ;) Arsenal/Kori/Todd to fajny trójkąt miłosny Gwiazdka :D
Edytowane przez Kira dnia 2015-10-04, 22:31
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Raven&Star... boze... Mind blow >.<
Ravenlover problem? :I

Połączony z 2015-10-05, 19:13:46:
Niby dlaczego nie?
Edytowane przez Kira dnia 2015-10-05, 19:13
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Nie, skąd. Po prostu nie wyobrażam sobie ich jako parę, przecież Raven by ją rozniosła po 2 dniach Aqualad 8O
xDD to jest argument
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Tak się dzisiaj nad tym zastanawiałam dość długo w drodze do szkoły. Przez chwilę myślałam, ze miałoby to jakiś sens ale jednak sądzę, że aż tak różne charaktery nigdy by się na tyle dobrze nie dogadały. To nie jest to.
Ciekawostka, Kicia pewnego razu postanowiła zostać żeńską wersją red x
http://teentitans...iki/Pink_X Cyborg :|
RavenLover- Gwiazdeczka i Rae dogadały by się. To funkcjonuje mniej więcej na tych samych zasadach, co BB i Rae. Też mają cholernie różne charaktery- i co? :V Działają <3
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Wydaje mi się jednak, że Gwiazdeczka sama w sobie jest zbyt urocza, entuzjastyczna i milutka. Bestia ma to do siebie, że jest denerwujący, głośny, leniwy... i tak dalej i tak dalej, ale wydaje mi się, że ma więcej z Rae wspólnego niż Star. Ale to tylko moje zdanie Robin :)
Spoczko oczko Robin :)
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
A co sądzicie o parze Robin i Artemis? Gwiazdka ^^'
Jeśliby się wcześniej nie pozabijali to czemu nie.
Mój pomysł: Madame Rouge i Kid Flash. Bestia ;)
Albo Mas/Menos (dla mnie bez różnicy) i Kole.
a ja lubię parę Cyborg&Jinx. Jakoś mi pasują do siebie.
i jakoś Mamut&Starfire ostatnio mi wpadło.. jeśli z Robinem by nie wyszło to czemu nie...
Mnie osobiście pasują następujące pary:
Cyborg x Jinx
Cyborg x Żądło
Robin x Gwiazdka
Terra x Bestia
Zwinny x Żądło
Wodnik x Żądło
Blackfire x Grublowąglak XD XD XD
Terra&Bestia... Giń, poczwaro Bestia :P
Nie no, żartuję. Każdy ma własne zdanie. Nienawidze Terry całym serduchem.
Przejdź do forum: