Zobacz temat
 
Pomysły na pary w świecie TT
Gwiazdeczka napisał(a):

Popielarz i Wieża Tytanów - ... ktoś pomoże wstać z podłogi? XD

Na mnie nie licz, też padłam. Gwiazdka :D Gwiazdka :D Gwiazdka :D

Połączony z 28.08.2014 23:55:55:

Sądzę, że Popielarz często wchodziłby w Wieżę Tytanów, a przepraszam powinno być "do" Wieży. Gwiazdka :D
dl.getdropbox.com/s/u4ue05bgn09v1b7/Raven_podpis.png


"- (...) Uczymy się z tym żyć. Lecz jeśli to jest bohaterstwo, to dlaczego czuję się taka zbrukana?
- Ponieważ jesteś tutaj. (...) Bohaterstwo jest czymś, czego gdzieś daleko dokonuje ktoś inny. W osobistym odczuciu jest tragedią."
RDNoita napisał(a):

Gwiazdeczka napisał(a):

Popielarz i Wieża Tytanów - ... ktoś pomoże wstać z podłogi? XD

Na mnie nie licz, też padłam. Gwiazdka :D Gwiazdka :D Gwiazdka :D

Połączony z 28.08.2014 23:55:55:

Sądzę, że Popielarz często wchodziłby w Wieżę Tytanów, a przepraszam powinno być "do" Wieży. Gwiazdka :D


Aż mi oczy zaczęły łzawić XD. Lepiej zmieńmy temat XDDDDD
Pairingi to szalony temat, nie da się inaczej! Otrzyj łzy, czas zmienić świat wymysłami naszych szalonych umysłów. XDDD

Gwiazdeczko, jak sądzisz. Czy drzwi Wieży Tytanów rozwarłyby się przed Popielarzem? Gwiazdka :D A może ona by go nie pragnęła tak jak on jej? Gwiazdka :D
dl.getdropbox.com/s/u4ue05bgn09v1b7/Raven_podpis.png


"- (...) Uczymy się z tym żyć. Lecz jeśli to jest bohaterstwo, to dlaczego czuję się taka zbrukana?
- Ponieważ jesteś tutaj. (...) Bohaterstwo jest czymś, czego gdzieś daleko dokonuje ktoś inny. W osobistym odczuciu jest tragedią."
chuckpalahniuk.net/files/Exploding_eyeballs.gif
oi61.tinypic.com/2u93g8z.jpg
RDNoita napisał(a):

Pairingi to szalony temat, nie da się inaczej! Otrzyj łzy, czas zmienić świat wymysłami naszych szalonych umysłów. XDDD

Gwiazdeczko, jak sądzisz. Czy drzwi Wieży Tytanów rozwarłyby się przed Popielarzem? Gwiazdka :D A może ona by go nie pragnęła tak jak on jej? Gwiazdka :D


Wieża zamachałaby ponętnie drzwiami.

All hail Trigon
Juzek - szkoda oczu, lepiej tu nie zaglądaj XD

Wracając do pytania... Myślę, że Popielarz musiałby zmusić do tego Wieżę. Przez "zmusić" mam tu na myśli - wprowadzić kod dostępu...
Onie. Jajużnictuniepiszę. O-O
Ja już wiem, co ty masz na myśli, Gwiazdeczko. Z pewnością głęboko penetrujące system hackowanie. Gwiazdka :D

Połączony z 29.08.2014 01:21:00:

Do jakich znalezisk ja właśnie dotarłam! Widział je ktoś wcześniej?

Po pierwsze -> Raven x Jinx
Spójrzcie na ten fanarty. KLIK! KLIK! KLIK!

A po drugie -> Raven x Terra Gwiazdka :D Gwiazdka :D Gwiazdka :D
I cosplay! KLIK! KLIK! A tu fanarcik: KLIK!
Edytowane przez RDNoita dnia 2014-08-29, 01:26
dl.getdropbox.com/s/u4ue05bgn09v1b7/Raven_podpis.png


"- (...) Uczymy się z tym żyć. Lecz jeśli to jest bohaterstwo, to dlaczego czuję się taka zbrukana?
- Ponieważ jesteś tutaj. (...) Bohaterstwo jest czymś, czego gdzieś daleko dokonuje ktoś inny. W osobistym odczuciu jest tragedią."
Rae & Jinx? Rae & Terra? WTF? Może jeszcze zbudujmy wielką ped###ką tęczę, którą ja z Zymonem spalimy?
Edytowane przez TypowySlade dnia 2014-08-29, 09:35
TypowySlade napisał(a):

Rae & Jinx? Rae & Terra? WTF? Może jeszcze zbudujmy wielką ped###ką tęczę, którą ja z Zymonem spalimy?


Masz m.natemat.pl/5419790fc240db8bf1ad1fffaf0b7ed7,640,0,0,0.jpg
*idzie po zapałki i benzynę*
I podpalili: niezlomni.com/wp-content/uploads/2014/08/tecza.jpg
TypowySlade napisał(a):

*idzie po zapałki i benzynę*


Tylko potem z własnej kieszeni na naprawę żeby podatnicy bulić nie musieli Bestia ;) Znowu Cyborg :(
Boru, jakby ta tęcza była wielkim, gryzącym potworem, to rozumiem, ale to tylko zjawisko optyczne (a w tym przypadku kwiatki). Co wy do niej macie? Ozdabia miasto i nie jest tak mongołowato.


i1.kwejk.pl/k/obrazki/2014/08/3a408cfa-2d39-469f-b499-ece5a84d9b2b_original.jpg
Edytowane przez For dnia 2014-08-29, 10:51

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Ale to ped###ka tęcza.
TypowySlade napisał(a):

Ale to ped###ka tęcza.


Gratz, miażdżący argument. Pedał =/= gej. Zresztą, geez, co wam ta tęcza zrobiła?

All hail Trigon
Meia napisał(a):

TypowySlade napisał(a):

Ale to ped###ka tęcza.


Gratz, miażdżący argument. Pedał =/= gej. Zresztą, geez, co wam ta tęcza zrobiła?


Ty nic nie wiesz?
TypowySlade napisał(a):

Ale to ped###ka tęcza.


To jeśli po deszczu na niebie pojawi się tęcza... To mam zamknąć okno, zasłonić roletę i siedzieć w kącie, bo... jest pedalska? Bo ktoś uznał, ze tęcza symbolizuje homoseksualizm (czy coś tam, nie orientuję się do końca, jak to z tym jest)? Dla mnie to tylko piękne zjawisko, które od zamierzchłych czasów cieszyło ludzi!
Edytowane przez Gwiazdeczka dnia 2014-08-29, 12:43
Gwiazdeczka napisał(a):

To jeśli po deszczu na niebie pojawi się tęcza... To mam zamknąć okno, zasłonić roletę i siedzieć w kącie, bo... jest pedalska? Bo ktoś uznał, ze tęcza symbolizuje homoseksualizm (czy coś tam, nie orientuję się do końca, jak to z tym jest)? Dla mnie to tylko piękne zjawisko, które od zamierzchłych czasów cieszyło ludzi!


No niestety... Taczy do takich homo to nic nie mam, nie lubię po prostu tych, którzy tak się tym lansują i chcą, żeby homoseksualizm stał się normą.
Dobra, bo robi się tu offtop i w dodatku nie zmierza on do niczego dobrego. Skończmy to.

Macie jeszcze jakieś propozycje par? Bestia ;)
Niektóre gimby mówią że są gejami ponieważ myślą że to jest modne. Ok. Może wrócimy do tematu pairingu, a tęczę i pedałów zostawimy sobie samym. Dobrze?

Połączony z 29.08.2014 12:49:13:
Sugeruje parę Jinx & Red X. Co wy na to?
Edytowane przez TypowySlade dnia 2014-08-29, 12:49
Przejdź do forum: