Zobacz temat
 
Pomysły na pary w świecie TT
Ok, to ja się włączę do rozmowy, bo dawno w tym temacie nie pisałam. Podam teraz pary, które wymyśliłam na jednym ze starych forum o TT, mówię wam, wyobraźnia z leksza mnie poniosła:

1) Robin & Jinx
2) Wodnik & Gwiazdka
3) BB & Jinx <------- to jest najlepsze xD
4) Jinx & Zwinny
5) Wodnik & Kometa <--------- to też dobre xD
6) Robin & Kometa
7) Gwiazdka & Cyborg
8 ) Gwiazdka & Gizmo <-------- nie no, tu to naprawdę mi odbiło xD
9) Żądło & Red X <------------ X_x
10) Zwinny & Żądło

To takie " normalne " ( ciekawe, z której strony? ) pary. A teraz coś, że normalnie szczęki opadną:
1) Slade & Gwiazdka <-------- moja genialna wyobraźnia o.O
2) Trygon & Jinx <------------ O.O
3) Kometa & Slade <---------- co jak co, ale nawet pasują do siebie O.O
4) Trygon & Żądło <--------- [ bez komentarza ] O.O
5) Gwiazdka & Trygon <------------ [ również bez komentarza ] o.O o.O

Oto był mały pokaz mojej prze genialnej wyobraźni. Jak ktoś chce więcej durno-świrnięto-głupich pomysłów na pary, jestem do usług Gwiazdka :D Gwiazdka :]

Ale te pary powyżej, to nie dla jaj, żeby nie było. Może by o którejś zrobić opko? *Nela-Tytanka gryzie długopis, aby po chwili rzucić się na biedną kartkę i zacząć pisać nowe dzieło*
Edytowane przez Schatten dnia 2010-07-02, 14:58


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Gwiazdka i Trygon to genial perfect XD ciekawe jak Rae by to zniosła... hm.. pewnie by do tego nie dopuściła xD
Taa. Ale hmm... myślę jak napisać opko o Slade'dzie i Gwiazdce? Czekaj, czekaj... Chyba coś mam... A nie, to tylko pomysł na nowe romansidło z Rob&Star Bestia :P


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Według mnie , jak wiekszośc zna już moje zdanie
XD
pairing w świecie TT jest bezsensowny. Bestia :P
Po co komu do szczęścia jakaś druga osoba Bestia :P.

A jak już to kurcze czemu wszyscy mają coś przeciwko
Robin i Raven? XD . ja osobiście uważam,że by do siebie pasowali
tyle,że twórcy Tytanów nie dali im szansy Bestia :P XD
Nie pasowali by, mało tego oni ani przez sekundę nie byli sobą zainteresowani.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Zgadzam się z panem powyżej. A tak wogule. Wszyscy chyba wiedzą, że jestem niemiłosiernie zapaloną fanką pary Rob&Star, ale przeczytałam sobie dzisiaj, nie wiem który już raz z rzędu, te moje wymysły parę postów wyżej i doszłam do wniosków, że chętnie bym nawet coś napisała o Slade&Star oO i Rob&Jinx. I to w jednym opku oO A potem taką jakąś kłótnie czy cuś, no jakiś tam przekręt i wymieszać całkowicie xD Hmm... ciekawe co by z tego wyszło?


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
A o R&? wymyśl też coś o Rav, bo twoje pomysły są wcale nie głupie xD Slade i Star... bardzo ciekawe XD nigdy nie wyobrazałam sobie tej pary xD napisz coś o nich Gwiazdka ^^'
XD Może nie wszyscy o tym wiecie, ale Slade nie dość, że jest starym dziadem - ma koło 45 lat, to na dodatek ma żonę i 3 dzieci. Bestia :P
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Silent, ty się do wszystkiego przyczepisz Bestia :P Ja na blogu o Quinett, go odmłodziłam Bestia :P Jak mnie pamięć nie myli, tam ma chyba 25 lat Bestia :P Panie Admin, trochę wyobraźni nie zaszkodzi Bestia :P


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Wątpie czy chociażby odmłodzenie pomoże
Slade'owi. XD
Mówię, że wyobraźni trochę nie zaszkodzi. Jak się chce, to się da. I basta.


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Bestia ;) rozumiem, tylko lubię wtrącać, takie rzeczy, żeby osoby które to później czytają dowiadywały się czegoś nowego Robin :).
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Kornela, 18 mu mogłaś walnąć xD wtedy jako tako pasowałby do Star XDD
Milla, te 25 mu wystarczy. Znam wielu ludzi z dziwnymi wiekami i są parą, przykład: kuzynka ma 19, a jej chłopak 28 xD Także ten 25-letni Slade całkowicie wystarczy. Nie chcę go za bardzo odmładzać bo taki młody to by takiej inteligencji nie miał.


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
E tam. Wszystko się może zdarzyć xDD
Ja tam lubię wszystkich8P
angela
Osobiście to jestem za parą Starfire&Robin. Oni są świetną parą. Nie wyobrażam sobie Pary Rae&Robin.
Ja w sumie rzeczy, też nie XD A tak wogule, nie wiem czy jest jakaś osoba na tym forum, która nie wie, że jestem zdrowo (a może i nie Bestia :P ) rąbnięta na punkcie pary Rob&Star Bestia :P

(Tylko nie piszcie, że jestem o sobie szczera do bólu. Wielu ludzi mi to mówi... =.=^ )
Edytowane przez Schatten dnia 2011-02-27, 17:19


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Ten temat był w tamtym roku ale też się przyłącze.
Zdecydowanie według mnie R&R
Jest wiele osób które mają blogi o R&R. Ja to Wiem. Choć nie wiele ale są. Mam gdzieś to ,że Robin i ta ,że tak się wyrażę o Gwiazdce rudo włosa małpa-pasuje do Robina ale mnie to nie przekonuje. Jestem za parę oczywiście R&R.
Przepraszam fanów,Starfire ,że tak się o niej wyraziłam. Wybaczcie nie lubię jej. Sorry.
___________________________________________________________
"Jeśli kogoś kochasz,daj mu wolność"
Moim zdaniem jedynym problemem jest fakt, że w całym wszechświecie DC Robin jest jedyną postacią, która choć trochę może pasować, do Raven. Osobiście też uważam, że jeśli swatać kogoś z Raven na siłę, to tylko Robin, ale i tak przydał by się ktoś inny, kto umiał by pokazać jej dobro w niej samej i zrównoważyć jej brak orientacji w zewnętrznym świecie, równocześnie będąc empatycznym.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Przejdź do forum: