Zobacz temat
 
Pomysły na pary w świecie TT
No có? nie jest przecież (tak myśle) Bestia :P
Bestia :P
co ty tak z tą emotką? xD
x.x No nie koniecznie całkiem dosłownie, ale trochę jest, po prostu tak ją nazwałem Bestia :P Taka przenośnia.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Yy... 2 razy sprawdzałam czy to dobry temat.

Silent, a ty nie myślałeś o tym żeby wyswatać ze sobą Raven i Silenta na swoim blogu?
Bo wiesz, ona nie chciała podbijać świata, chciała by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie.
Nie chciała wiele, ona jedynie chciała mieć wszystko.
Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo.
Gwiazdka :D myślałem i to nie raz. Ale jeszcze nie wymyśliłem jak to się skończy. W sumie trochę się waham w obawie, przed reakcjami czytelników Bestia :P. A jak myślicie, pasowali by do siebie?
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
To by mogło być niegłupie powiem ci.
Bo wiesz, ona nie chciała podbijać świata, chciała by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie.
Nie chciała wiele, ona jedynie chciała mieć wszystko.
Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo.
Jasne że by pasowali Bestia :P tylko że Silent nie jest tak mroczny i zamknięty w sobie jak Raven Bestia :P
Bo i wcale nie musi ;P
Bo wiesz, ona nie chciała podbijać świata, chciała by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie.
Nie chciała wiele, ona jedynie chciała mieć wszystko.
Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo.
No nie ale nie wiem czy by sie dogadali Bestia :P to już od Silenta zalezy xd
wszysto w jego rękach ;P
Bo wiesz, ona nie chciała podbijać świata, chciała by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie.
Nie chciała wiele, ona jedynie chciała mieć wszystko.
Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo.
Silent ma więcej wspólnego z Raven niż myślicie, zresztą dowiecie się już w najbliższych notkach. Robin :)
A ogólnie to Silent jest buddystą, tzn. też nie powinien ujawniać emocji, tak jak Raven lubi książki, no i jak Raven spędził większość życia w klasztorze. Już na pierwszy rzut oka widać sporo podobieństw, więc myślę, że kwestia dogadywania się akurat przy nich nie była by problemem.
W sumie pomysł zaczyna mi się podobać.
Edytowane przez Silent dnia 2010-04-28, 15:46
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
A co ty sam siebie poprawiasz? o,O

Haaa czyli jestem Genialna Gwiazdka ^^'
Bo wiesz, ona nie chciała podbijać świata, chciała by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie.
Nie chciała wiele, ona jedynie chciała mieć wszystko.
Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo.
XDD
Heheh Bestia :P Gwiazdka :D no czasem się zdarza, że muszę sam po sobie poprawiać... w sumie to nawet częściej niż po innych, to trochę jak rozdwojenie jaźni Bestia :P

Nom, jesteś genialna Gwiazdka :D
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
hmmmmmm..
jezeli chodzi o pary w TT to ja uważam tak :
Robin jak najbardziej pasuje do Gwiazdki, nie mam do tego żadnych wątpliwości Bestia ;)
Raven powinna być sama, bo jej to nie pasuje żeby mieć kogoś Bestia ;)
Nie cierpie kiedy ją przypasowują do Bestii. Oni kompletnie do siebie nie pasuja Bestia ;) niektorzy tez sa za para R&R , szczerze to mi to nie przeszkadza ale mam zastrzeżenia i uwagi ze wiele bardziej Robin pasuje do Gwiazdki Bestia ;)
jezeli o Cyborga chodzi to tez uwazam ze dobrze ze jest sam.
Bestia calkiem nieźle prezentował sie z Terrą, ale niestety ta "znajomosc" nie byla zabyt dluga Bestia ;). No wiec takie jest moje zdanie. Bestia ;) R&G to najlepsza para w TT Bestia ;) Bestia ;)
ale to zależy gdzie nie pasują. w kreskówce i owszem , ale w komiksie pasują iealnie ;P
Bo wiesz, ona nie chciała podbijać świata, chciała by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie.
Nie chciała wiele, ona jedynie chciała mieć wszystko.
Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo.
Lavender napisał/a:
ale to zależy gdzie nie pasują. w kreskówce i owszem , ale w komiksie pasują iealnie ;P

Może trochę bardziej niż w kreskówce, ale z idealnością to to nic wspólnego nie miało. Popieram Nicole. Tylko odnośnie Cyborga uważam, że są w kreskówce osoby, które do niego pasują. No a Raven to wiadomo, zawsze praktycznie była sama i tak już pewnie pozostanie. Związek z Bestia, był tylko krótkim epizodem, w jej życiu.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
no dobrze,że ich nie połączyli razem w kreskówce XD
bo napewno bym tego nie oglądała ;PP. xD
Ale pewnie jakby byli razem Raven weselsza by była XD
Przejdź do forum: