Zobacz temat
 
Pomysły na pary w świecie TT
No nawet pasują. Gdyby tylko mieli co jakiś czas do czynienia ze sobą.
Homoseksualizm nie jest chorobą ani czymś złym, tak jak to twierdzą zatwardziali katolicy. Co do tęczy - to obiekt architektoniczny miasta, a jak ktoś dorabia sobie do niego ideologię, to jest jego problem. Widziałam znak "heteronormatywności" czy czegoś takiego, co chcieli postawić zamiast niej, a wygląda to jak niebieskoróżowa armia surykatek piekąca babeczki podczas orgii, czyli idiotycznie.
Tak BTW, spróbuj to samo powiedzieć Batwoman, którą wyrzucili ze szkoły wojskowej za homoseksualizm.

BTW 2, nie widziałam ani jednego gimba, który chwaliłby się byciem homo, bo by go za to wyśmiali i zatłukli.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Może i tak. Red X musiałby na stałe pracować w H.I.V.E.
Forsaken napisał(a):
Tak BTW, spróbuj to samo powiedzieć Batwoman, którą wyrzucili ze szkoły wojskowej za homoseksualizm.


Batwoman, nie Batgirl, no nie? Bo w MTA! Robin miał dzieci z Batgirl... Ale co ja tam kreskówkę po trawce będę uważał za argument...
pawianus012 napisał(a):

Forsaken napisał(a):
Tak BTW, spróbuj to samo powiedzieć Batwoman, którą wyrzucili ze szkoły wojskowej za homoseksualizm.


Batwoman, nie Batgirl, no nie? Bo w MTA! Robin miał dzieci z Batgirl... Ale co ja tam kreskówkę po trawce będę uważał za argument...


A co ma Batgirl z tym wspólnego? o.O

All hail Trigon
pawianus012 napisał(a):

Forsaken napisał(a):
Tak BTW, spróbuj to samo powiedzieć Batwoman, którą wyrzucili ze szkoły wojskowej za homoseksualizm.


Batwoman, nie Batgirl, no nie? Bo w MTA! Robin miał dzieci z Batgirl... Ale co ja tam kreskówkę po trawce będę uważał za argument...


Batwoman - Katherine Kane
Batgirl - Barbara Gordon, Helena Bertenelli, Cassandra Cain, Stephanie Brown. Była jeszcze Bette Kane, ale ona potem stała się Flamebird.

Batwoman nigdy nie była Batgirl ani na odwrót. Obie są w Bat Family i tyle je łączy.
Edytowane przez For dnia 2014-08-29, 15:33

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Forsaken napisał(a):

pawianus012 napisał(a):

Forsaken napisał(a):
Tak BTW, spróbuj to samo powiedzieć Batwoman, którą wyrzucili ze szkoły wojskowej za homoseksualizm.


Batwoman, nie Batgirl, no nie? Bo w MTA! Robin miał dzieci z Batgirl... Ale co ja tam kreskówkę po trawce będę uważał za argument...


Batwoman - Katherine Kane
Batgirl - Barbara Gordon, Helena Bertenelli, Cassandra Cain, Stephanie Brown.

Batwoman nigdy nie była Batgirl ani na odwrót. Obie są w Bat Family i tyle je łączy.


Ok, trochę porąbało mi się Bestia ;) Ogólnie strrasznie offtopujemy. See-More i Gwiazdka.
Pustaki i czekolada. Taka sama para.
TypowySlade napisał(a):

Pustaki i czekolada. Taka sama para.


demotywatory.com/i/w/15/7369.jpg
Ja zgadzam sie z Nalą.Każdy ma swoje zdanie, ale jak ktoś z młodych tytanów ma pasować do Raven to moim zdaniem Robin ponieważ są podobni. Bestia i Raven to chyba na 5 minut bo więcej by z nim nie wytrzymała. Tak naprawde nikt z młodych tytanów nie pasuje do sb. a do Raven ewentualnie Robin,Slade lub Red X .Wiadomo przeciwieństwa sie przycjągają ale BB i Raven to nie na dłuższą mete.Nie mam nic do BB bo nawet jest spoko i jest zabawny ani do innych tytanów , ale najlepiej lubie Robina i Raven no i może Cyborga Booya!.(wszystkich po trochu )Robin :)
Edytowane przez BeziKoksu dnia 2015-02-03, 18:30
http://fc07.deviantart.net/fs70/f/2011/033/7/1/would_you_hold_it_against_me__by_feline_gal-d38lzn7.png

Szkoda że to nie jest screenshot z serialu, jestem ciekawy jak by wyglądała ta paraRaven :-/
Wow, nieźle to wygląda. Nałożyć tylko jakieś odpowiednie filtry i wtedy mogłoby to wyglądać na screenshota Bestia ;)
A ja bym Star widziała z Cybem. Sceny tylko z tą dwójką były moim zdaniem o wiele lepsze niż te z Robinem. Ogółem Cyb ze wszystkich postaci był... Hm. Trudno mi to określić. Najbardziej ludzki?
*czeka na hejty hiperfanek pary Star x Rob*

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Forsaken napisał(a):

A ja bym Star widziała z Cybem. Sceny tylko z tą dwójką były moim zdaniem o wiele lepsze niż te z Robinem. Ogółem Cyb ze wszystkich postaci był... Hm. Trudno mi to określić. Najbardziej ludzki?
*czeka na hejty hiperfanek pary Star x Rob*


Podpisuję się pod tym, nie ukrywam, że byłoby ciekawie. I żałuję, że było tak mało scen tego typu. Już jako dobrzy przyjaciele mi się podobają. Jest parę odcinków, gdzie Robin zbywa Star (Maski), denerwuje się na nią (Nawiedzony, Rozbitkowie) i wiele innych, gdzie kolegę czasem nosi xD. Natomiast nigdy nie zauważyłam, żeby Cyborg kiedykolwiek nakrzyczał na Gwiazdkę i miał jakieś humory, które by go do tego skłoniły. To już na pewno w jakiś sposób stawia go ponad Robinem w tej sprawie.
Noo, Robisiowi zdarzało się kilka razy wyżyć się na Star. Serio, Cyborg byłby taką fajną parą, nawet z Jedwabkiem ;_; Dlaczego nikt go nie kocha?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Ankieta niestety znów mówi sama za siebie Bestia :P Cyborg :(
Forsaken napisał(a):

Noo, Robisiowi zdarzało się kilka razy wyżyć się na Star. Serio, Cyborg byłby taką fajną parą, nawet z Jedwabkiem ;_; Dlaczego nikt go nie kocha?


Ja! Ja go kocham! ;-;
Też się zastanawiam. Nie wiem, nie ciągnie ich do geniuszy technologii? Uważają, że na tle innych postaci jest zbyt sztywny przez swoją nieorganiczną połowę? To smutne... Transformersy ludzie jakoś lubią, a na Cybusia to ledwo kto spojrzy... :<

Zwinny napisał(a):

Ankieta niestety znów mówi sama za siebie Bestia :P Cyborg :(


I znając życie już zawsze będzie mówiła "w ten sposób" Bestia :P
Elficki - daj mi wstawić ankietę w moim stylu, a Cyb spokojnie wygra Bestia :P

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Jeśli jest taka możliwość, to koniecznie trzeba taką ankietkę walnąć Gwiazdka :D
To wstawiaj śmiało, najwyżej odwiedzisz Francję Robin :)
Przejdź do forum: