Zobacz temat
 
Zgadnij kto to!!
Jeśli odpowiedź nie pojawia się od dłuższego czasu proponuję zmianę zagadki.
Robin i Cyborg (?) strzelam
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Ma płaszcz podobny do Raven, trąbiąc w trąbkę otwiera się portal
Ja też nie wiem, o co mi chodziło xD ale wiem, że był to Rób i Slade xD.

Larry?

Praktycznie cały czas zmienia avki, jest współautorką jednego bloga (ze mną) i jest koffana, bo ze mną wytrzymuje (pomimo licznych prób rozbicia związku Pana Y. z panią Z.) xD

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
JinxX - to był ten, no... no kurde, przypomnieć nie mogę sobie.. yy..Herald!

Fors - Rachel? Gwiazdka :D
Roe! Roe! To ja!! To ja!! xD
Tak, ty Robin :)

Okey, reaktywacja starych tematów.

Lubię go... bo go lubię. Jest taki miśkowaty, chodć świerzbią go ręce, żeby mi w końcu pożądnie dać przez łeb xD

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Jak już niektórzy wiedzą, chodziło o mnie x.x, choć nie mam pojęcia jak o mnie można coś podobnego pomyśleć, a o byciu "miśkowatym" to już w ogóle nie wspomnę.

Hm... Postać z anime przypominająca troszkę strojem Zorro.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
a może jeszcze jakaś podpowiedź ? ;d
Bo nie mam pojęcia co to może być ;p
To było w anime skierowanym raczej do dziewcząt, dość już starym.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Niestety nie oglądam Anime, nie będę wiedzieć. Nawet jak jestem 'starsza' =.=
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
to jest jedna z postaci Czarodziejek z księżyca ?
Tak, ale konkretniej Gwiazdka :D

Połączony z 29.07.2012 13:57:12:
Dobra - widzę, że temat się przez moją zagadkę, wyłożył Bestia :P. Chodziło o Tuxedo.

Niech kolejna osoba poda pytanie.
Edytowane przez Silent dnia 2012-07-29, 13:57
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Silent napisał(a):

Jak już niektórzy wiedzą, chodziło o mnie x.x, choć nie mam pojęcia jak o mnie można coś podobnego pomyśleć, a o byciu "miśkowatym" to już w ogóle nie wspomnę.


Bez podstaw bym czegoś takiego nie napisała, a miśkowaty to ty jesteś z wyglądu. A teraz moja własna interpretacja słowa "miśkowaty" się wtrąca xD... Chodziło mi o to, że jesteś tak miśkowaty jak moje ulubione kredki ( tak, For tym razem ma pełną kontrolę nad klawiaturą Bestia :P)


Najbardziej wyluzowana postać w anime, jaką widziałam. Kiedy wszyscy mają szczytne cele i wyidealizowane pomysły, on wtrąca swoje trzy (często sarkastyczne i ironiczne) grosze. Czasami zachowuje się jak ja... A nawet dość często. W jakiś sposób powiązany z Lelouch, ale nie przez więzy krwi.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Nie znam co prawda Kurojitsuji, ale strzelam, że może chodzić o Sebastiana (nikogo więcej stamtąd nie znam).
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Nie żeby coś, ale mi o postać z Code Geass chodzi xD

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
XD A no to widzisz jak ja się znam Bestia :P

Połączony z 29.07.2012 15:14:32:
Całe szczęście wyzwoliłem się, spod wpływu japońskiej propagandy Bestia :P i jestem szczęśliwym nieświadomym fanatykiem USA. Bestia ;) Bestia :P
Edytowane przez Silent dnia 2012-07-29, 15:14
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Wariat

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Długo się nic tutaj nie działo, więc może ja coś zapodam:

Ta osoba jest... wściekła na wszystko co zrobię. Szczególnie przed nią. Nie ma dnia, żeby nie puszczała na mnie focha...
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
Przejdź do forum: