Zobacz temat
 
Zgadnij kto to!!
Sam tytuł mówi! Zgadnij kto to! Czyli, podajemy opis a kolejna osoba musi zgadnąć kto to. Dla przykładu:

Os.1: Jest miłą, sympatyczną osobą. Pisze wspaniałe opowiadania, powinna pisać książki. Ma niepowtarzalny blog, który jest jednym z moich ulubionych.
Os.2: Nela XD Nie dawno ją poznaliśmy, założyła masę tematów o "ocenach". Jest niezwykle miła.
Os.3 : Raventhebest

Itd.
P.S. Opisujemy tylko osoby ze świata bloggowego a także te z serwisu;*
Zaczynam:

Ma wspaniałego bloga. Jest ciekawy i zaskakujący. Ta dziewczyna coraz bardziej przekonuje mnie do jakiejś pary i dzięki niej też mam drugiego bloga. Zawsze pomocna i zaskakująca. Miła i sympatyczna. Da się z nią porozmawiać. Tą osobą jest......
Z ciekawości, czym różni się ten temat od tego http://titansgo.p...ead_id=120? Chodzi o to, że tutaj mowa jest tylko o osobach, które znamy z blogów i serwisu?
Tak, Zwinny.


Gwiazdeczka. Nasza kochana Gwiazdunia, nie kto inny Robin :)

Hmm... Mogę powiedzieć o niej wiele rzeczy: miła, zaskakująca, pisze bardzo ciekawie. Kocham jej bloga, większość notek u mnie jest dedykowana właśnie jej. Wielbię ją Gwiazdka :D. Mowa oczywiście o...

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Mam dylemat: Rilla czy Rachel? Gwiazdka ^^'
Tak czy siak, na pewno któraś z nich :*

To naprawdę sympatyczna osoba. Uwielbiam z nią rozmawiać na GG. Ma bardzo ciekawą postać, która gra główną rolę w opowiadaniach na jej blogu. Współdzieli ze mną pewien blog. Robin :)
Milly ;****** !

Uwielbiam czytać jej opowiadania. Idealnie oddaje każdą postać. Nazywam ją "[...]". Jest niesamowitą i sympatyczną osobą. Zdolną i pomysłową. Jej fanką jest Rohke.
Rillunia.

Milly

Tu zgadniecie bez problemu- wredna, ironiczna, cyniczna, złośliwa. Jeśli z kimś jest, to musi go zdradzić. W śnie Gwiazdki przejmuje kontrolę na uczuciami chłopaków z MT. Pochodzi z rohkea.bloog.pl, ubiera się trochę jak diablica

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Rohkea!

Uwielbiam czytać ich, ICH opowiadania. Oby dwoje z tych chłopaków mają talent i oryginalne pomysły, czego ogromnie zazdroszczę. Jeden potrafi tworzyć wspaniałe rysunki, drugi pisać zaskakujące opowiadania. UWAGA! Pochodzą oni z serwisu. Znacie ich!
Silent i Zwinny dziadek : )

Nie, nie chodzi o Roe. Roe ma ten swój strój i nie panuje nad uczuciami.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Ta, no, ten teges! Zapomniałam! Wiser? Trist nie! Rohkea nie! Więc Wiser?
Wiser NIE panuje nad uczuciami, choć jest aniołem cierpienia.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
hmmm, to nie wiem XD
Azartama!
Brawo. Zapewne blog w tym pomógł Bestia ;).

Ma rude włosy, wesołą osobowość, kocha Robcia, a za siostrę ma ... Nie znosi Gwiazdki

Rach, daj im zgadnąć Bestia ;)!!

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Trim (;

Doskonale wczuwa się w postać Raven, ma najmroczniejszy blog jaki widziałam. Każdy powinien brać z niej przykład (jeśli chodzi o pisanie).
Nel! Jestem pewna, że to Nela! Choć nie ukrywam, na początku miałam wrażenie, że to Rilla.
Dobra.
Wchodzi w skład Tytanów na moim blogu.
Solarry.
Rach, teraz ty zadajesz zagadkę ;p
Jest dziwna, nieokiełznana, szalona, potrafi w każdym momencie dla zabawy rzucić się z dachu. Uwielbia Skilletów, zaczyna dziedziczyć moce swojego rodu, co zazwyczaj kończy się nienajlepiej dla ....... Tym razem mówię o …

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Chodzi o Rohkeę? Gwiazdka :D


Tak jak Cyborg, uwielbia wafle. Robin :)
Przejdź do forum: