Zobacz temat
 
Odcinki online
Co jakiś czas zablokowane zostają różne materiały dostępne do obejrzenia online i nie zawsze jestem w stanie nadążać za epizodami których nie ma, a tymi które są. Dlatego też chciałbym poprosić Was o malutką pomoc. Jeśli zauważycie jakiś niedziałający odcinek zgłoście to po prostu w tym temacie. Ja postaram się poszukać i zastąpić go innym - z odmiennego serwisu. Odcinki których brakuje:

Teen Titans:
Wszystkie odcinki zostały zablokowane.

Lista będzie aktualizowana.

PS. Zastanawiam się już jakiś czas czy by nie wstawić serii piątej na serwis, tyle, że w języku angielskim. Jak wiemy spowodowane jest to tym, że seria nie miała premiery w Polsce. Co o tym sądzicie?
Edytowane przez Zwinny dnia 2012-01-29, 16:36
Brakuje wszystkich trzech części "Końca".


Jak najbardziej!

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Brakuje? Już je wymieniałem i u mnie wszystkie działają. Ktoś ma podobnie jak raventhebest?
Sorry, nie zauważyłam posta w shputboksie, zanim to napisałam, a nie mam programu i nie mogę tego odtworzyć Raven :-/

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Seria piąta do wykreślenia, cała dodana Robin :)

Połączony z 27.01.2012 19:57:46:
Chyba nie trzeba nikomu mówić o zamknięciu Megaupload, a co za tym idzie - usunięciu wszystkich odcinków w polskiej wersji oraz kilku filmów.

Powiem szczerze - szukanie sobie odpuszczam. Trudno będzie znaleźć coś w PL, a i tak już szukałem. Wątpię żeby z czasem coś doszło. Póki co zajmę się rzeczami, które są aktywne (np. dalsze aktualizowanie odc. YJ - niektóre znów trzeba zastąpić...).

Utrudni to również pisanie streszczeń odcinków...

Ale jakoś damy radę Robin :)
Edytowane przez Zwinny dnia 2012-01-27, 19:57
Oglądać Tytanów na razie można w TV- więc lepiej, gdybyś teraz zajął się streszczaniem, póki jest po polsku. Na serwis zawsze można wrzucić wersję angielską. Chyba na kreskoweczka.pl (lub coś takiego) były odcinki PL...

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Wszystkie odcinki w języku polskim jakie były, były z megaupload i sevenload. Oba te serwisy już nie istnieją lub nie działają dla naszego kraju. Pomijając, w związku z przyjęciem ACTA, za jakiś czas może się okazać, że będziemy zmuszeni wywalić wszystkie odcinki. Póki co jest co jest.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Normalnie pójdę się bić z FBI x.x

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Streszczenia z CN odpadają. Zupełnie inaczej robi się to przy komputerze, a przy telewizorze (wiem bo próbowałem w przeszłości).
Muszę pomyśleć...

Moje kuzynostwo mieszka w USA, ale jest na tyle młode i tępe (sorry, ale prawda), że w żaden sposób by mi nie bardzo pomogli. Nie wiem... mogli by na przykład nagrać odcinki po polsku na HyperCam (czy co to tam jest), ale rady by sobie pewnie nie dali...

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Bestia :P nie łatwiej nauczyć się obsługi torrentów? Przecież tego jest tysiące na necie. Nikt Ci od nowa nic nagrywać nie musi.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Naprawiłem niedziałające odcinki Young Justice. Zostało tylko Fireworks, którego poszukuję od kilku tygodni i za żadne skarby nie mogę go znaleźć :/
Też go próbowałem znaleźć bezskutecznie.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Silent- nie, dzięki. Jestem tak tępa, że by mi pewnie zeszło miesiąc xD

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Bestia :P wątpię, to wystarczy ściągnąć kliknąć 2 razy, potem 3 razy dalej> potem Zakończ, a potem ściągasz i 2 razy klikasz to co chcesz nim ściągnąć i koniec filozofii Robin :)
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
W razie czego jakby ktoś się nie zorientował, mamy w dziale wideo nowe kategorie:
Teen Titans
Trwają prace.

Young Justice
Wszystko ok.

Arrow
Wszystko ok.

Teen Titans Go!

Wszystko ok.

Zajmujemy się także napisami do 5 sezonu, które są dodawane do działu Teen Titans.
Przejdź do forum: