Zobacz temat
 
Tym razem oceniamy... bloga xD
Narzekasz. Wszystko jest git majonez, a ja znów muszę u mnie pokombinować z nagłówkiem xD. Tylko notki częściej i będzie super (skacze po raz setny jak piłka)

Połączony z 22.08.2012 16:15:09:
Hej, wygrzebujemy temat z grobu! Do roboty, pisać i czytać, lenie małe Bestia :P!
Edytowane przez For dnia 2012-08-22, 16:15

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Okay, jedziemy.

Shadows - Fajnie, że trafił się blog o parze Jinx&Kid Flash. ALE ja osobiście uważam, że zabrałaś tam cały ten złośliwy charakter Jinx! x.x Ja tu się spodziewam czegoś takiego...Jinxowatego! Poza tym nie mam nic do zarzucenia...No, zdarzają się jakieś literówki od czasu do czasu, ale jest okej. ^.^ Fabuła jest bardzo fajna.

Lie-to-me - Strona nie chce mi się załadować, więc pozwól, że ocenię tego bloga później. -.-

TITANS - blog jest genialny i nie mam mu nic do zarzucenia! XDD No, przecież jestem współautorką. Nie no, wszystkie twoje fragmenty są super. W sumie to bez ciebie ten blog by nie istniał.

Titans and the legend - Dżinowampiry, dżinowampiry! Twoja Aris rządzi, a Marie błądzi wśród dżinowampirów. xD Tu się nie wypowiem. -.-

All hail Trigon
Pozwól, że ocenię jednego z twoich blogów mianowicie Historie Isabell. To opowiadanie jest godne podziwu. Świetnie piszesz, a sam wygląd bloga jest taki przejrzysty, prosty a zarazem elegancki. Dlatego też go uwielbiam. Co do notek nie mam się do czego przyczepić. Prócz długości, bo są krótkie a ja chcę więcej ! Choć sama piszę bardzo krótko, więc ten fragment pomińmy. Nie wiem czy ktoś wie, ale mam bloga którego rzucam do oceny:
galaktyczna-milos...ogspot.com
Okay, włażę, Rachi.
Na tym blogu jest coś...smutno. Tak na pierwszy rzut oka. Kolorowe są tylko te zdjęcia na dole nagłówka. Co do stylu pisania, to jest super. xD No tak, z jeden błąd był, ale piszesz bardzo fajnie. Tylko nagłówek dziwnie wygląda, bo u góry takie szare, a niżej kolorowe. x.X Ogólnie- dobrze jest, tylko czepię się kolorystyki.
Dobra, teraz chcę żeby ktoś ocenił blog http://beastboy-a...og.onet.pl

All hail Trigon
Mvahaha, teraz ja Bestia :P

Biało, czarno, szaro, niebiesko... Oo o matko, w głowie mi się kręci. Kolorystyka... nie podeszła mi...

Ale opowiadanie jest/było ( oO?) super. Tylko mało coś tego.

A u mnie... oceniajcie, co popadnie xD

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
U Ciebie nie muszę wchodzić, żeby napisać - wszystko na 10/10! I tekst (nie raz dostałam po nich głupawki), i kolorystyka (zawsze cacy!) no i idealnie dopasowane tematycznie nagłówki (he heh heh - Trampki miażdżą, na przykład) Gwiazdka :D No i moim zdaniem Ty + Mei = megadawka tytanizacji. Po waszych tekstach odjeżdżam xD

Mnie nie oceniajcie. pliiis.... Za moje blogi muszę się dopiero ostro wziąć!
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Pomijając interpunkcję (bo moją "ukochaną" ortografię ogarniasz) mogę powiedzieć, że Twoje blogi to te, na które bardzo chętnie wchodzę. No i płaczę, bo notki krótkie Bestia :P

Wy wgl wiecie, że mam ... coą koło 5 blogów...prawda xD?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
For blogi czytam rzadko dość (jak ktoś nie wie dlaczego to jest ciemny XDD *żart* ) Ale jak już się wezmę to najpierw szykuję pepsi, i popcorn a póniej biorę się za czytanie dzieła Bestia ;) Bardzo mi się podobają z resztą jej notki, cóż mogę więcej dodać? Że są cudne Gwiazdka :D
:*
Hm, ja tu się chyba nie muszę wypowiadać, bo to jasne że bardzo lubię wpadać na Twoje blogi. Naprawdę, dziewczyno, rozwijasz się w takim tempie, że zaczynam bać się o to, że popularnością zdominujesz serwis i nikt nie będzie moich notek czytał Bestia :P Tylko tak dalej! Trzymam kciuki i jestem na ZDECYDOWANE TAK!
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
O, wygrzebałam ten temat xd. To może teraz wypowiem się na temat bloga zagubionej ^ ^. Najpierw ta miła część, podoba mi się fabuła, ale w wielu sytuacjach zdecydowanie za bardzo kombinujesz i komplikujesz. Na temat błędów to już się nie wypowiem, bo od pierwszych twoich notek, jakie w ogóle czytałam to już praktycznie w ogóle ich nie ma. Może jedynie stylistyczne. Ogółem bardzo Twoje notki lubię, są przyjemnym odprężeniem po ciężkim dniu. Hm, może i część przyjemna była o wiele krótsza od tej drugiej, ale no cóż, nie bij xd Bestia :P.

Połączony z 21.04.2013 17:45:16:
Ej no, rozruszać ten temat! Jest jeszcze sporo osób, których blogi nie były tu oceniane, boicie się, czy jak ? xd Bestia :P
Edytowane przez Insanis dnia 2013-04-21, 17:45
:*
Na tym polega, żeby notki były długie, po krótkich czytelnik czuje niedosyt XD. Ale zbyt długie też nie są, jedynie 12 rozdział wyszedł, jaki wyszedł Bestia :P
:*
Przejdź do forum: