Zobacz temat
 
Blog Rilli, Rachel i Gwiazdki
Jak podobają się wam blogi osób wymienionych w tytule? Ja to oceniam je na 10000000000000000000000/10 Bestia ;). Rilla ma świetne opo ( czekam na dalszą część ;D), Rachel- niesamowity nagłówek, a Gwiazdka- i to, i to Bestia ;). Na razie zdążyłam wejść tylko na ich blogi, ale zaraz to nadrobię ;-p
Rilla wg mnie piszę bardzo dobrze Robin :) Ma ciekawy i pomysłowy blog i taką umiejętność dopasowania bohaterów pod opowiadania , czego niezmiernie zazdroszczę. Gwiazdeczka - to wiadome, opisowe i wciągające opowiadania, świetne rysunki i grafika. Rachel - w tym wieku w jakim ona jest, to ja się bawiłam klockami lego, zamiast pisać opowiadania, które są na poziomie co najmniej 2 lata wzwyż.
Cóż, tyle. Nie umiem pisać mądrych opinii i komentarzy xD
Edytowane przez Nela dnia 2011-10-08, 13:07
'Przyjaciele są tyle warci, ile po nich pozostaje'.
http://raven-mlod...g.onet.pl/
.
______________________________
"You say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you
And you think there's not enough love
And no one to give it to
And you're sure you've hurt for so long
You've got nothing left to lose
So you say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you."
Tytuł mnie zdziwił; * dziękuję za ocenę Nela , oby dwóm wam dziękuję.
Co do Gwiazdeczki- nic dodać, nic ująć, rewelacyjne: ) , Rilla - świetne opowiadania, a zwłaszcza długie i ciekawe.
Też jestem mile zaskoczona Gwiazdka :D Bardzo dziękuję wam za opinie, nie spodziewałam się, że komukolwiek będzie się chciało zakładać temat m. in. o moim blogu. XD
Gwiazdeczka- tak mnie wciągnął wątek o niewoli, że nie mogę się doczekać newsa. Piszesz znakomicie, najbardziej podobają mi się właśnie fragmenty przemyśleń Star, nie mówiąc już o grafice, w której ja totalnie leżę Bestia :P
Rachel- ja w 4/5 klasie, to porządnego wypracowania napisać nie umiałam, także bardzo cię podziwiam, a pisanie idzie ci coraz lepiej.
Raventhebest- zaskoczyłaś mnie tym wyznaniem "I love story Rilla" XD (wiem że nie w temacie, ale piszę tu). Cieszę się, że ci się podoba.Robin :)
Ścieżki Przeznaczenia: Książę i Feniks
http://sciezki-pr...gspot.com/
Wiem Bestia ;). Jak świetnie piszesz, to po co mam kłamać lub ukrywać prawdę? Piszę jak jest, mówię- nie bardzo, robię mało xD. Jak ktoś coś zrozumiał, to gratuluję Bestia ;)

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Uszczypnijcie mnie, ja chyba śnię. *.*
Nigdy nie sądziłam, że ktoś założy podobny temat.
Naprawdę, jestem mile zaskoczona Raventhebest cieszę się, że podobają ci się nasze blogi, nie wiem co powiedzieć. Robin :)
Powiem ci szczerze, że twój blog też bardzo wpadł mi w oko. Już widać, że robi się naprawdę ciekawi, a sama nazwa Blood Planet - budząca grozę, kojarzy mi się z mrocznym miejscem - po prostu niepowtarzalny pomysł. Słowa uznania dla twojej twórczości! :*

Rilla - mogłabym się rozpisywać na temat twojego bloga na strony. Pozytywne zaskoczenie - bardzo bogaty zasób słów, oryginalne pomysły (w życiu nie wpadłabym na coś tak ciekawego, jak np. Cesarzowa Sorchii, także szacunek ;d). Tak jak Nela - doskonale wczuwasz się postać Raven oraz jej wewnętrzne przeżycia.

Rachel - podziwiam cię za za to, że pisząc, potrafisz przewyższyć możliwości przeciętne dla osób w podobnym do twojego wieku. Trzeba nadmienić, że pisanie idzie ci świetnie. Z każdą notką zaskakujesz czymś nowym. a twoje pomysły, no naprawdę - nie znają granic. Pełen pozytyw. Robin :)

Dziękuję wszystkim za miłą opinię co do mojej twórczości. Miło czasem dowiedzieć się czegoś pozytywnego na swój temat. Dziękuję jeszcze raz, jesteście kochani! <3 :*
Nie lubię szczypać, wolę przytulać Robin :)

Dziękuję za pochwałę Gwiazdka :D Blood Planet z angielskiego to Planeta Krwi, tak więc jest to trochę budzące grozę miejsce ( spokojnie, będą jeszcze straszniejsze nazwy xD)

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Przejdź do forum: