Zobacz temat
 
Teen Titans V3
Proponuję rozpocząć rozmowy o jednej z serii komiksowych w której występowała nie tylko ta najbardziej znana piątka nastolatków. Nawet jeśli dotąd nie czytaliście komiksu to z całą pewnością musicie go kojarzyć przynajmniej z nazwy - "Teen Titans". Dla przybliżenia Wam komiksowych przygód na serwis już od jakiegoś czasu trafiają streszczenia tej właśnie serii, a już niedługo rozpocznie się cotygodniowe publikowanie artykułów z tej kategorii. Tak że nawet osoby niezbyt zaznajomione z komiksem nie powinny mieć większych problemów z opinią. Zapraszam do aktywnej dyskusji!

Teen Titans V3
Edytowane przez Zwinny dnia 2016-07-31, 19:13
Ja mam takie pytanko. Czy te komiksy są dostępne po polsku, a jeśli tak to gdzie je można kupić?
(heh, wiem, że z choinki się urwałam, ale ja nie kupuję i nie czytam żadnych komiksów, ale akurat te bardzo bym chciała mieć XD)

To samo się tyczy serii "The new Teen Titans"
Ścieżki Przeznaczenia: Książę i Feniks
http://sciezki-pr...gspot.com/
Niestety, ale o ile kojarzę, jedyną dostępną serią o Tytanach w Polsce jest "Teen Titans Go". Pamiętam, że kiedyś natrafiłem na spolszczenia TNTT w internecie i to całkiem niedawno, ale jak to ja - skasowałem historię przeglądania i nie pamiętam linku Bestia :P
Acha szkoda. Bo po tych streszczeniach, które zamieszczacie, to aż chciałoby się to przeczytać XD
Ścieżki Przeznaczenia: Książę i Feniks
http://sciezki-pr...gspot.com/
Szkoda, że skasowałeś te linki bo ja też chętnie bym poczytała, no ale trzeba się zadowolić angielską wersją... Z drugiej strony to nie dziwię się, że w Polsce nie wydali tych komiksów bo ogólnie w naszym kraju mało się wydaje tego typu rzeczy. Można spotkać najwyżej pojedyncze zeszyty typu "Batman: Zabójczy żart" całe serie to ogromna rzadkość Cyborg :(
Akurat co do komiksów z Batmanem bym tak bardzo nie narzekał bo pojawiają się dość regularnie, ale wyraźnie widać, że cała reszta w naszym kraju raczej leży... Szczególnie komiksy z Tytanami - nie ma w ogóle nic. Co do tego linku, możliwe, że z powrotem na niego natrafię i jak tylko to się stanie, podeślę go tutaj.
To staraj się Zwinny! Myśl, trafiaj, miej szczęście. Czekam!
Niestety, ale jak dotąd niczego nie zdołałem znaleźć. Jednak polecam pobranie angielskiej wersji komiksowej. Nawet z innym językiem seria jest ciekawa Robin :) A w dodatku zawsze pomocą służy translator.
No nic. Kwestia o której wspominałem przed edycją pozostanie dla mnie niejasna, ale kolejne streszczenie jeszcze dziś powinno trafić na serwis.

EDIT: Już rozumiem. Chodziło o to, że Jericho został przebity mieczem ojca i zmienił ciało, a nie, że to ojciec przebił go mieczem Robin :)
Edytowane przez Zwinny dnia 2011-10-30, 20:37
Dobra, co prawda wciąż nie o serii Teen Titans, ale coś tam mam. Dla zainteresowanych:http://tnttorrent.info/torrents.php?active=0&category=26&search=Titans&&acc=v2&; Order=data&by=DESC&per=20&G; W razie pytań wystarczy napisać.

PS. Skopiujcie link do przeglądarki i usuńcie kilka spacji, bo gdybym zapisał to inaczej wyświetliłyby się emotikony w adresie.
Edytowane przez Zwinny dnia 2011-11-06, 21:39
Zeszyty które dotąd opisałem to są komiksy sprzed ośmiu lat i wątpię nawet czy w Ameryce jako numery archiwalne można zdobyć...

Po restarcie DC wprowadzono nową 52 - w tym Teen Titans v4. Dyskusja masz rację, zbyt aktywna nie jest, ale dlatego, że mało kto naprawdę interesuje się komiksami. Ja na serwisie zamieszczam streszczenia v3, a nie zawsze przeczytam daną historię. Choć nie ukrywam, że lubię sobie pościągać z neta i później czytać. Jednak cyfrowe wydanie to nie to samo co papierowe...
Ja tam się interesuję, tyle, że na to trzeba mieć sporo czasu i najlepiej czytnik e-booków, żeby można było mówić o komforcie.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Ogółem szkoda mi najbardziej tego, że żadne wydawnictwo na dłużej się nie powiąże z daną serią komiksową. Mucha Comics od czasu do czasu weźmie jakiegoś bohatera z DC i wyda pojedynczą historię, ale na tym się kończy...

Jeśli chodzi o przeglądanie komiksów to dosyć znany CDisplay jest dobrym wyborem.
Ja używam Comical na kompie.

Dlatego mamy internet i uczymy się angielskiego Bestia ;)
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Tak ogółem jesteście może zainteresowani Teen Titans v4?
Ja jestem, nie wiem jak inni ale ja jestem. Tak w ogóle interesuję się wszystkim co jest związane z TT Raven :-/
:*
Jak wiemy zainteresowanie tymi komiksami w ostatnim czasie spadło. Dlatego podaję ten link: http://www.filest...select=All

Z powyższej strony można pobrać większość numerów z serii komiksowej Teen Titans v3 po angielsku i innych językach. Aby móc je przeczytać zalecam zassanie programu CDisplay.

Na serwis szykuję również trzy streszczenia, które postaram się dodać najpóźniej do jutra.
Edytowane przez Zwinny dnia 2012-08-18, 19:49
Hmm..moze ktos wie skad zamowic komiksy o TT z tej pierwotnej wersji od DCRaven :-/
Ten Klejnot czyste zło zrodziło,
On w portal się przemieni...
nadchodzi Władca, nadchodzi teraz,
to koniec dla tej Ziemi...
Podaj o jaką pierwotną wersję ci chodzi - The New Teen Titans, Teen Titans V1/V2/V3/V4/V5, Titans i jeszcze kilka innych.
Przejdź do forum: