Zobacz temat
 
Moje wypociny
Wspomniałam, że czasami lubię pobawić się w programie graficznym. I oto moje wypociny z dzisiaj Bestia :P


s6.ifotos.pl/img/Raven---s_rsppnwa.png


Cóż, nie jestem na wysokim poziomie ale nadal chce ćwiczyć i polepszać swoje umiejętności, w dodatku miałam pół roku przerwy, więc trochę forma spadła. No, to teraz możecie się na mnie powyżywać xD
Edytowane przez Misery dnia 2012-06-08, 23:02
Naprawdę fajne to jest Gwiazdka :D Świetny styl rysunków, grafika bardzo fajna Bestia ;)
PS. To ty rysowałaś?
TALENT!
Dziewczyno rządzisz! Gwiazdka :D
Wstaw więcej, jak masz ;d
A ja poproszę troszkę więcej szczegółów - czyli co konkretnie jest Twoją pracą, czy całość, czy jest to grafika przy tworzeniu której posłużyłaś się jakimiś obrazkami?
Jeśli to w 100% Twoja robota, to naprawdę jestem pod wrażeniem. W sumie tak czy tak mi się podoba i ciekawi mnie jak osiąga się takie efekty.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Wspaniałe! Ciekawa praca!
Dziewczyno, moim zdaniem to jest Świetne (celowo z dużej). W porównaniu z Tobą, mój poziom to mierny.
Jakiego programu używasz? Bestia ;)
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
Zacznę od tego, ze nie spodziewałam się takiego zainteresowania. Dziękuje wszystkim za komentarze Bestia ;)
Gdy robię sygnatury zawsze skorzystam z jakiś obrazów/ renderów, które stanowią podstawę pracy. Tutaj akurat taka podstawą jest postać Raven - wycięta przeze mnie z jakiegoś obrazu znalezionego na necie. Następnie robię tło, wtapiam postać, dodaje efekty, światło itd. Taki schemat stanowi podstawę każdej pracy Robin :) < w przypadku sygnatur i usebarów>

Używam GIMP'a Bestia ;) Jeśli bedę miała czas, to zrobię jakąś nową prace, teraz jedynie mogę powrzucać stare Bestia :P
Ale trzeba przyznać, twoja praca jest co najmniej perfekcyjna. Robin :)
Wrzucaj! Gwiazdka :D
Wow. Zazdroszczę Gwiazdka :D bardzo ładne wykonanie. ; >
Perfekcyjna to ona nie jest Bestia :P jeszcze bardzo dużo mi brakuje do osób, które pokazują swoje prace an forach graficznych.

tutaj 3 stare pracki, chyba najlepsze z mojej galerii, bo reszta "ssie" xD

www.gimpuj.info/gallery/30098_23_06_10_7_59_17.png



www.gimpuj.info/gallery/30098_24_12_09_5_19_40.png


www.gimpuj.info/gallery/30098_24_12_09_5_25_45.png
To w środku świetne *__*
Mi się podoba najbardziej ten ostatni. Pozostałe też są super!
oczu oderwać nie mogę!
wspaniałe! ja dalej uważam, że co najmniej perfekcyjne! Gwiazdka :D
grafika to twoje drugie imię xD
Moim zdaniem świetna robota, jakbyś miała kiedyś ochotę, mogłabyś nam pomóc przy kolejnych skórkach lub innych elementach graficznych serwisu.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
cudne są ;D
Chętnie pomogę, oczywiście w miarę moich możliwości Bestia :P Co do skórek to chyba nie będę zbyt przydatna, ponieważ nigdy żadnej nie zrobiłam, więc moje doświadczenie jest zerowe.
Trochę mnie nie było. No cóż, szkoła - kompletny pożeracz czasu. Gdy miałam wolną chwilę popracowałam trochę nad nowa sygnaturą oto ona : Robin :)

imagebox.pl/out.php/i163240_Captainamerica.png
cudowne *.*
brak mi słów Gwiazdka :D
Mam pytanie.
Ile zwykle czasu poświęcasz na wykonanie tego typu pracy? ;d
Świetna robota Robin :). Jeśli jesteś też fanką Marvela może miałabyś ochotę pomóc z grafiką naszym znajomym z http://superheroe...
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Świetna praca Gwiazdka :D Naprawdę, spore gratulacje. Robin :)
Przejdź do forum: