Zobacz temat
 
Ochotnicza pomoc
Witam wszystkich,

jak pewnie część z Was wie planowaliśmy wypuścić na serwisie grę. Z początku miała to być gra tekstowo graficzna z gatunku RPG, lecz te plany uległy właśnie zmianom. Ponieważ mam sporo wolnego czasu przed sobą i potrzebuję ambitniejszego zajęcia niż zwykła tekstówka postanowiłem zrobić nowatorską grę łączącą w sobie cechy MMO - czyli gry dla sporej ilości graczy wspólnie spędzających czas w grze, oraz bijatyki zręcznościowej. Gra będzie zorganizowana tak, by każdy gracz mógł w nią grać nawet w przypadku braku połączenia z internetem (oczywiście część funkcji będzie wtedy nieaktywna).
W związku z tym:
- wszelkie szczegóły i propozycje możecie omawiać w tym wątku,
- czekam też na wasze pytania,
- osoby chętne to pomocy (np. w kwestiach grafiki, muzyki itp.) proszę o zgłaszanie w czym chciały by pomagać,

Bardzo proszę o aktywną dyskusję i poświęcenie tematowi szczególnej uwagi.
Edytowane przez Silent dnia 2011-08-03, 09:02
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
No hej ; *

Więc wpadłam na pomysł,oczywiście nie dotyczący gry. Chodzi o to,żeby na tym pasku gdzie są blogi umieścić avatary użytkowników.
O tym już myślałem, od początku tak chciałem zrobić, ale wyglądały by podobnie do tych w shoutboxie, bo nie da się równo skalować obrazków, a poza tym nie wiem czy faktycznie ma to jakiś sens.


A w związku z grą, muszę stwierdzić, że jest tyle do zrobienia póki co przy serwisie, że gra niestety kolejny raz zostanie przełożona, także o podanych terminach na razie musimy zapomnieć, ale jak tylko dam radę wezmę się za nią porządnie. Może w ramach nagrody za cierpliwość, napiszę jakąś gierkę dla Was póki ta nie zostanie zrobiona (która nie zajmie aż tyle czasu).
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Hmmm,tego nie wiedziałam.

Albo zapomniałam XD
Przejdź do forum: