Zobacz temat
 
Ulubione odcinki
zgadzam sie z Lav
przeciez chodzi tez o jej moce nie moze sobie pozwolić na wybuch większej złośći czy innych typów uczuć bo grozi to rozwqaleniem paru rzeczy wokoło niej
Sory że ja nie na temat, ale wie ktoś gdzie znajdę odc. koniec 3 ? bo oglądałam 1,2 i są świetne a 3 nie umiem znaleźć Bestia :P
W takim razie proponowałbym założenie osobnego tematu.Nie no,zaczynam gadać jak jakiś natręt Bestia :P Ale do rzeczy.Część trzecią ogólnie trudno znaleść na internecie ale proponowałbym sprawdzanie na stronach typu : kreskoweczki.pl czy kreskowka.pl ,bo powinno zostać dodane.
A jak nie to zachęcam do oglądania w telewizji Bestia :P
Ehh, na kreskoweczki.pl oglądałam cz. 2, a 3 może jeszcze tam dołączy, bo nie dawno dodali 2. Więc chyba sobie poczekam Bestia :P
Moje ulubione odcinki to :
-Koniec cz. 1, 2,3. Bestia ;) (nie przepadam za Raven , ale te odcinki były ciekawe) Bestia ;)
- Randka z przeznaczeniem
- Nowy Tytan
- Narzeczony
- Praktykant cz.1,2

Bestia ;) to chyba na tyle.
Nie widzę, żadnego odcinka z 4 i 5 sezonu, więc zakładam, że ich jeszcze nie oglądałaś?
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Milla tu masz "Koniec" Cz.3 : http://titansgo.c...page_id=48
(Nie ma za co Bestia :P )
Edytowane przez Silent dnia 2010-05-02, 22:16
dzięki Booya! wow to już są te odcinki co ich nie było? Bestia :P
jak widać xP
Bo wiesz, ona nie chciała podbijać świata, chciała by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie.
Nie chciała wiele, ona jedynie chciała mieć wszystko.
Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo.
Niestety jeszcze koło 10 brakuje
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
wiem że są na homiku ( -proponuję się tym nie chwalić , bo mogą to przeczytać nieodpowiednie osoby-) ale ciąganie ich zżera kupę transferu
Edytowane przez Silent dnia 2010-05-03, 12:30
Bo wiesz, ona nie chciała podbijać świata, chciała by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie.
Nie chciała wiele, ona jedynie chciała mieć wszystko.
Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo.
Żeby je dodać tu, muszą najpierw być, przez kogoś wrzucone na jakiś serwis typu YouTube. I mówiąc przez kogoś, mam na myśli kogokolwiek kto nie ma z naszym serwisem nic wspólnego
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
co do odcinków to fajnie ze na kreskoweczki.pl dodali te 3 odcinki "Koniec" z Raven Bestia ;) przynajmniej obejrzałam sobie je 2 Bestia ;) ale fakt, kilku odcinków tam jeszcze brakuje.
moze tez zaczne zonwu oglądać TT ;]
juz tak dawno tego nie robiłam. Ostatni raz widziałam tą kreskówkę chyba z 2 tygodnie temu i zresztą tylko samą końcówkę ;p
Tylko 2 tygodnie temu? Dziewczyno, ja w TV nie oglądałam TT już chyba od 2 miesięcy Bestia :P Ale nadrabiam w necie Bestia :P A te najlepsze odcinki to:
- Rozbitkowie - mój ulubiony Bestia :P chyba wiecie dlaczego?
- Pracownik miesiąca - mój ulubiony z BB Bestia :P
- Randka z przeznaczeniem
- Praktykant 1 i 2
- Ile trwa wieczność?
- Nawiedzony
- Troq
- Koniec 1, 2 i 3
- Snowblind

Najgorsze:
- Rewolucja
- Mamcia Oczko
- Modniś

To chyba tyle. Nie jestem pewna, ale chyba tak.


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
2 tygodnie,2 miesiące?Zazdroszczę wam bo ja prawie rok żadnego odcinka w TV nie oglądam Bestia :P
Ale ja na necie odrabiam. No znaczy się, tylko te co lubię najbardziej Bestia :P (uzależniłam się od emoty BB Bestia :P)


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Ja lubię odcinki ''X'' ''wielki mistrz''' ''rozbitkowie '' mamcia oczko'' ''zamiana ''
i ''nigdy więcej''
Edytowane przez Nowa Raven dnia 2010-09-14, 13:58
Ja ostatnio obejrzałem po raz kolejny "odcinek 142-217" czy jakoś tak, myślałem że pęknę ze śmiechu, chyba jeden z najlepszych pod względem humoru.Gwiazdka :D
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
O, zapomniałam o tym odc. Fakt, porażka totalna Bestia :P Jeszcze uwielbiam ten odcinek z X'em: "X" Bestia :P


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Przejdź do forum: