Zobacz temat
 
Ulubione odcinki
Jakie są wasze ulubione odcinki i za co je lubicie?Co wam się w nich podoba a co nie?Podzielcie się swoim zdaniem!
Moje ulubione odcinki to:Nawiedzony,Praktykant cz.1 i 2 oraz Niewyrównane rachunki cz.1 i 2 Luzak

A wasze?Bestia :P
Mój ulubiony to "Randka z przeznaczeniem" Gwiazdka :D Nigdy nie zapomnę, jak Gwiazdce mina spadła do ponczu XD
A na drugim miejscu jest "Praktykant, cz. 2". Genialnie ukazane relacje między Robinem a Slade'm Robin :) I świetne zakończenie serii
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
Mi się podobało "Proroctwo" oraz "Koniec" w 3 częściach. To było świetne. 2 była trochę nudna, ale 1 i 3 superowe Robin :)
"Praktykant"cz 1 i 2. również było fajne.
;]
A mi się podobał odcinek "Jak długo trwa wieczność". Nawet Nightwinga pokazali.
Też mi się podobał i zdziwiło mnie to że Nightwinga dali,ale nie jest moim ulubionym odcinkiem ponieważ ma trochę banalny początek w którym tytani przeszkadzali sobie wzajemnie,a dalej to już tylko rozpad TT w przyszłości który niezbyt mi się spodobał.
Edytowane przez Zwinny dnia 2010-03-11, 15:19
Spoko, to była tylko alternatywna przyszłość, więc tam nawet mogły by sobie latać różowe słonie. Ten odcinek miał w sumie na calu dwie rzeczy. Pokazać, że kiedy zabraknie kogoś bliskiego, nasze życie może potoczyć się nie tak jak tego chcemy. No i bardziej oczywisty cel - pokazać Nightwinga i zapoznać z nim tych, którzy nie wiedzą, że Robin to nie tylko Batman i Tytani.
Podoba mi się odcinek 'Znamię'. pokazuje taką bardziej uczuciową stronę Raven.
Edytowane przez Silent dnia 2010-03-11, 15:55
Bo wiesz, ona nie chciała podbijać świata, chciała by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie.
Nie chciała wiele, ona jedynie chciała mieć wszystko.
Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo.
Oczywiście "Proroctwo" i wszystkie z Raven w roli głównej xD
aż szkoda że tak mało ich było
Bo wiesz, ona nie chciała podbijać świata, chciała by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie.
Nie chciała wiele, ona jedynie chciała mieć wszystko.
Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo.
Nom ... :[ Dużo jest o Robinie Robin :)
Najbardziej podobał mi sie Praktykant 1 i 2 uwielbiam je ;D
Milla popieram cię w 100% Robin :)
tzn "wszystko z Raven w roli głównej".
Czasami szlak mnie trafia jak ktoś chce pokazać Raven od dobrej strony :[ dobiło mnie to , niewiem jak ten odcinek się nazywał, nie pamiętam już, tam gdzie Raven wielce przytuliła BB
myślałam,że padne. xd
To był ten z Malhiorem.

Zapomniałam jak sie zwał, ale był fajny xD
Biały płaszczyl RLZ xD
Bo wiesz, ona nie chciała podbijać świata, chciała by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie.
Nie chciała wiele, ona jedynie chciała mieć wszystko.
Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo.
X.X Przecież Raven jest dobra. Fakt, nie lubię żadnych okazów bliskości między Raven a BB, bo według mnie nie są zbyt dobrani. A uważam też, że Raven powinna dostać trochę luzu od ciągłego mroku, z jakim się ją kojarzy.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Ona pasuje do ciemności i morku Bestia :P przynajmniej jej charakter.
Tak, ale chyba też jej się coś od życia należy nie?
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
A co do Raven i BB to to jest koniec świata Bestia :P On jej przecież wyraźnie działa na nerwy...
Bo to takie troche głupie.Wydaje mi sie żr Raven tylko pozuje na taką Jaka-To-Ja-Jestem-Mhroczna. Uważam że ona pod tąż maską przymusu kontroli swoich emocji kryje głęboki smutek i cierpienie. Niby może stracić kontrolę nad mocą ale wydaje mi sie że nie aż w takim stopniu jak usiłuje to wszystkim wmówić.

O matko. Ale sie rozpisałam. xD
Bo wiesz, ona nie chciała podbijać świata, chciała by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie.
Nie chciała wiele, ona jedynie chciała mieć wszystko.
Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo.
Hm... może i tak..
Robin :) Też tak myślę.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Przejdź do forum: