Zobacz temat
 
2 połówka Slade'a
Temat tak dla poruszenia forum, które w ostatnich dniach jest dość ciche...

Jak myślicie, kto najbardziej pasuje do Slade'a i dlaczego? Macie konkretne przykłady? Nie tylko wśród Tytanów, ale również wrogów i herosów z uniwersum DC lub postaci epizodycznych pojawiających się w kreskówce. Krótko mówiąc - kto uzupełniłby tą drugą połówkę (maski Bestia :P) Slade'a?
Ja myślę, że Madame Rouge do niego pasuje. Dlaczego? No przede wszystkim jest przebiegła, podstępna i po ciemnej stronie mocy xD.
Też mi zapasowała do niego Madame Rouge Robin :)
Mi się Slade widzi jako singiel i tylko singiel. A przynajmniej jako osoba niezwiązana z żadną super drugą połówką. Może dlatego, że miał żonę, do czego się dokopałam w Internecie...
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
Bestia :P Slade miał żonę i trójkę dzieci i z tego co pamiętam, to jego żonka też była barwną postacią.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Mhm. Będę musiała odświeżyć sobie pamięć, jak to z nimi było... Zabić Slade'a próbowała? Czy wtedy jakiś napastnik się wtrynił?
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
Nie pamiętam, ale oni mieli różne przygody Bestia :P
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Oj, taaak. Idę czytać w Internecie o Jericho XD
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
Jericho przez wielu jest uważany za dobrego partnera dla Raven, z czym się w żadnym wypadku nie zgadzam. Za pedalski jest XD (ta, ja nie wiem co oni z tymi postaciami mają, co jeden to bardziej zniewieściały).
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
E tam. Jericho jest przynajmniej lepszy od Aqualada i za to go lubię Bestia :P
Może i tak! XD
Mi się Slade widzi jako singiel,mimo tego iż miał żonę i dzieci,nikt mi do niego nie pasuje!
Slade to w ogóle dziwna postać, taki gość który w życiu nie znał nic poza walką. Pewnie dlatego poślubił swoją instruktorkę i nie umiał wychować normalnych dzieci. Bestia :P
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Być może to było powodem. Nigdzie nie mogę znaleźć odpowiednich informacji,co na jego temat. Masz rację,Slade jest to dziwna postać.
...dziwna ale ciekawa postać. Bestia :P
...dziwna ale ciekawa: ) Tu się z tobą zgodzę. Chociaż ta postać została według mnie właśnie dziwnie przedstawiona. Nie wiem czemu tak mi się wydaje: ))
Rachel napisał(a):
Nigdzie nie mogę znaleźć odpowiednich informacji,co na jego temat.

Tutaj bez problemu znajdziesz większość informacji o Sladzie. Miłego czytania Bestia ;) http://en.wikiped...eathstroke
Ta postać jest intrygująca, tajemnicza i ciekawa, i żeby tak zostało, najlepiej żeby Slade był sam. Nie wiadomo, czy kiedy miałby kogoś, nie zmieniłby charakteru.
Lekko odświeżony temat, ale...
Wątpię żeby coś było w stanie zmienić mu charakter Bestia :P
Znalazłam ten temat, gdy szukałam czegoś na forum, i mnie zainteresował xD Ja na przykład na swoim blogu mam zamiar Slade'owi dopasować połowicę :3 Ale dopiero za jakiś czas. Nie wiem, czemu ma niby do niego pasować, bo jest... hm... trochę... inna... niż on. Łączą ich tylko 2 rzeczy: nienawiść do Tytanów i... maski.
Hush child, the darkness will rise from the deep
And carry you down into sleep.
~Heather Dale, Mordred's Lullaby

Wstąp w moje ciemności...
http://projekt-gr...g.onet.pl/


ŻELKI!
Ta ta, co się w 5 sezonie z Zwinnym tłukła chwilę?
If I close my eyes. And fell asleep in this layby
Przejdź do forum: