Zobacz temat
 
2 połówka Slade'a
I nie zapomnij wspomnieć o żelkach! xD
Naprawdę, Huntress, ten pomysł to kupa błota... To znaczy, chciałam powiedzieć żyła złota Bestia ;)
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Miałam pisać w wątku o moim blogu, ale to się bardziej nadaje tu... I jak wam się podoba mój "genialny" paring dla Slade'a? xDDD (jbc, odsyłam do PGXII - jak komuś otworzy to powiedzcie, ja się nie mogę do tego dobić X.x) Jestem chora na mózg, c'nie?
Hush child, the darkness will rise from the deep
And carry you down into sleep.
~Heather Dale, Mordred's Lullaby

Wstąp w moje ciemności...
http://projekt-gr...g.onet.pl/


ŻELKI!
Heh może i to troszeczkę dziwne ale według mnie najbardziej do Slade'a pasuje Ravi <Raven> Gwiazdka ^^' nie wiem dlaczego w zasadzie ale tak po prostu mi najbardziej pasi kto się ze mną zgadza lub ma jakieś do tego zastrzeżenia ? ^.^ <Uhmmmm słodkoooo Slade i Ravi :**** > XDD nie słuchajcie mnie dzisiaj jestem na haju więc nie wolno mnie słuchać XDDD
:*
Insanis?
Oświeć mnie, czyżbyś była...Ravenei? Ten avatar..... Bestia ;)
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Jinx zdobyła 1000 punktów za to że mnie rozpoznała ^.^ nie no to na żarty tak jestem Ravenei Bestia ;)
:*
Piona! A tak przy okazji..... jak się zmienia nicka (nie żebym chciała)?
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Dobra, wiem, że rozwinę offtop, ale zmienianie nicka przecież jest teraz uniemożliwione, nawet nie ma takiej opcji teraz [chyba, że niedowidziałam).
Zmiana nicka tylko za moją zgodą. Ravenei spytała o zmianę, kazałem jej dokładnie wyjaśnić czemu chce zmienić i przekonać mnie, że nie znudzi jej się nick i nie zechce go zmienić kolejny raz, a jako że jej się to udało, zmieniłem jej nick.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
O matko coś tutaj temat się zmienia XD i trochę tu pusto tak poza tym kto ma może kolejny pomysł na ukochaną dla Slade'a? Bestia ;) ^.^
:*
Mi w tym całym temacie pasuje tylko Slade i Rouge . Są w podobnym wieku .
Oboje są postaciami pozbawionymi idiotyzmu .
Są również tymi , których tytani uważają za najgroźniejszych .
Wyobraźcie sobie co by się stało gdyby byli razem . Raven :-/
Ja tam uważam, że on musi mieć gdzieś dobrze schowaną cichą, pokorną i delikatną kobiecinę, którą kocha nad życie Gwiazdka :D
XD Żony Slade'a to kompletne przeciwieństwo. Jeśli dobrze pamiętam z jedną się rozwiódł, drugą chyba zabił Bestia :P.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Slade miał związek z Lilan Forth in Adeline Kane . Z Adeline się rozwiódł bo ona go chciała zastrzelić , a Lilan zginęła podczas jakiejś misji .
I wszystko wyjaśnione Robin :).
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Moim zdaniem on powinien być singlem 8P
Pamizoti napisał(a):

Moim zdaniem on powinien być singlem 8P


Popieram. Nikt nie potrafiłby mu dorównać na punkcie bycia genialnym, więc niech lepiej zostanie sam.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Popieram. Nikt nie potrafiłby mu dorównać na punkcie bycia genialnym, więc niech lepiej zostanie sam.


Ale Sladeowi potrzebna jest kobieta która przy nim będzie. Do której powie "Kochanie, wróciłem z pracy", a ona na to "Pewnie jesteś zmęczony. Oto twój obiad".
Gość potrzebuje kogoś z kim będzie mógł się cieszyć sukcesami w dziedzinie zła np: "Kochanie, udało mi się uczynić Robina swoim złym praktykantem", "Cieszę sie kotku. Musimy to uczcić".

Chodzi tu o miłośc, a nie wspólne knowania. DO YOU UNDERSTAND?
Ale Sladeowi potrzebna jest kobieta która przy nim będzie. Do której powie "Kochanie, wróciłem z pracy", a ona na to "Pewnie jesteś zmęczony. Oto twój obiad".


O, stary XD Jak ty coś palniesz XD
Gwiazdeczka napisał(a):



O, stary XD Jak ty coś palniesz XD

No co. Tak jak w Typowej amerykańskiej rodzinie (bo Slade jest z USA, tak czy nie?).
Przejdź do forum: