Zobacz temat
 
Wakacje
Booya! tu możecie pogdać o planach wakacyjnych albo o ubiegłych wakacjach.

Ja na przykład jadę na obóz mangi a później na Węgry.Na węgrzech z rodziną rodzice , pies, żółwie, babcia,znajomi z dzieckiem( będzie kołomyja-.-) . Dalej albo siedzę w domu albo jadę na wieś z babcią-polonistką ( " wakacyjnej przydawki czar" )
ja chyba będę jechać z bratanicą na wieś do siostry Robin :)
albo w Bieszczady, ale to jeszcze niepewne. Zobaczy się. Robin :)
Ja jadę z 12 innymi osobami (moja rodzina, dziewczyna i rodziny dwóch kuzynów) do Chorwacji na 2 tygodnie, a po powrocie będę siedział i pracował nad serwisem i innymi rzeczami, generalnie będę odpoczywał.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Ja od początku lipca będę zwiedzał całą Europę z wujkiem Gwiazdka :D A z nim fajne wakacje zawsze są Booya!
Ja jadę w lipcu nad morze, do babci do Pszczyny (Tak, Schatten XD), a w sierpniu w góry. Szczerze mówiąc, to całe dwa miesiące siedziałabym w domu. Nie chce mi się nigdzie wyjeżdżać.
ja nie ważne, gdzie się ruszę, muszę wziąć bloczek kartek i chociażby ołówek. Gwiazdka :D
Ja zaraz na początku wakacji jadę na Słowację, a zaraz potem na Chorwację Bestia ;) A poza tym zamierzam z najlepszą przyjaciółką i przyjacielem jeździć co dwa dni na odkryty basen Gwiazdka ^^'
Nowa Raven napisał(a):
Booya! tu możecie pogdać o planach wakacyjnych albo o ubiegłych wakacjach.

Ja na przykład jadę na obóz mangi a później na Węgry.


Obóz mangi...! Ja chcę! Bu!

Tak jak, z tego, co widzę, większość towarzystwa, jadę w lipcu na Chorwację Gwiazdka ^^' Miałam jeszcze załapać się na rekolekcje po zakończeniu roku szkolnego, ale nie wyszło... Pewnie w przyszłym roku pojadę na I stopień ONŻ Gwiazdka ^^'

A przez resztę wakacji... Zamierzam przesiedzieć je albo u przyjaciółki, albo u "kolegi"... Za dobrych czasów tatusiek obiecał mnie zapisać na jakiś kurs malowania ikon, ale nie wiem, jak to będzie.
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
Ja na początku Lipca jade na kolonie nad morze (Do Darłówka)...A reszta wakacji to : rwanie malin , rwanie malin , rwanie malin i odpoczywanie od pracy domowej XDD

All hail Trigon
Rodzice chcą do Chorwacji, ale z umiarkowanym entuzjazmem do tego podchodzę XD'

Na razie zaraz po zakończeniu roku wybieram się do Grety (TeenTytanki) i zostaję tam na tydzień Robin :) Bardzo mi zależy też aby wybrać się do Gdańska.
A poza tym moje plany wakacyjne ograniczają się do - fotografii, fotografii i jeszcze raz FOTOGRAFII <3
Ja najchętniej całe wakacje spędziłabym na obozach harcerskich Gwiazdka :D Ale niestety stare dobre czasy minęły Cyborg :( W te wakacje wyjazd na Chorwację (jak widać ostatnio kraj popularny na wyjazdy ^ ^) a reszta wakacji pewnikiem w domu, może na pielgrzymkę pójdę XD Jak byłam 4 czy 5 lat temu to był genialny survival XD Nogi odpadały, bąbel na bąblu XD spanie w śpiworze na twardej podłodze XD Ha uwielbiam te klimaty XD (nie licząc tego śpiewu, który pod koniec dnia zabijał XD )
Ja zawsz zawsze jeżdżę nad morze i super
Cóż jak widać temat na forum dość stary, ale myślę, że jak najbardziej aktualny.Gwiazdka :D
Macie jakieś konkretne plany na wakacje? Wyjeżdżacie gdzieś czy może chcecie podjąć jakąś pracę wakacyjną ? Albo ani jednio ani drugie?

Ja co prawda konkretnych planów nie mam, oprócz tego, że będzie okazja troszkę odpocząćRobin :).
W każdym razie, póki co szykuje się do obrony pracy dyplomowej, która już niedługo. Potem pewnie będę szukał i składał na kolejny kierunek studiów, no i jeszcze praca pomiędzy tym.Robin :)
Ale co tam na pewno będę miał czas aby nadrobić zaległe książki, komiksy czy gry. I co najważniejsze nieco zwolnić i się WYSPAĆGwiazdka :D.
LaVrence napisał(a):
I co najważniejsze nieco zwolnić i się WYSPAĆGwiazdka :D.


Ach, jak ja tęsknię za wysypianiem się. Niestety, z małym kotem nie da się spać odpowiednio długo XD.

Na razie w planach mam odpoczywanie, akurat dorwałam nową książkę Riordana, więc mam co czytać Gwiazdka :D Poza tym trzeba się też wziąć za nadrabianie WKKDC, bo stoi na półkach i się kurzy. Poza tym na początku sierpnia planujemy z Silentem wyruszyć na tydzień do Szwecji.
A potem wracamy do marnowania najdłuższych wakacji życia na zajmowanie się bullet journalem i bazgraniu kiepskich pixel artów.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Ja w te wakacje raczej nic szczególnego nie planuję. W tym roku czekam na to co los mi da XD Na pewno ogólnie będę w domu, ale jakiś dłuższy wypad do przyjaciół będzie. Ale cóż, na wsi masa rzeczy do roboty nie? Gwiazdka :D
Życzę udanych...no i ciepłych wakacji Robin :)
Przejdź do forum: