Zobacz temat
 
Powód do szczęścia
W piątek nocuję u przyjaciółki Bestia :P będzie śmiesznie Booya!
W szkole są luźne lekcje, połowy nauczycieli nie ma i są same zastępstwa i zmiany planów lekcji.
Nie poszłam dziś do szkoły, zamiast tego zorganizowałam sobie małą wycieczkę Gwiazdka :D Bestia ;)
ja też nie poszłam. Razem z 7-mioma osobami z klasy, poszłam na ośrodek naprzeciwko szkoły. Było nas tylko tylu to po kiego grzyba siedzieć w więzieniu, jak śmiem zwać szkołę? xD
Jak tu się nie cieszyć? Fajna doświadczona modelka sama z siebie wyraża chęć do współpracy ze mną, w dodatku jest to jak najbardziej realne.
Projektantka też wyraża chęć współpracy. A w dodatku mam genialny zamysł na sesję, wizażystkę, która się zgadza na współprace (jeszcze nie wiem niby jak ma to wyglądać, a będzie to dość skomplikowany makijaż, ale liczę, że podoła) i potencjalną modelkę do niego na oku.

Czas ruszyć dupę i nadrabiać zaległości jakich się nabawiłam, zdjęciowo jest czas, są chęci, więc jedyne co nalezy zrobić to brać aparat i do roboty >D
Ten babski świat... Bestia :P
Aż takie to dziwne ? XD Tutaj jesteś niestety zdominowany >D Przykro mi, to musi być trudne. Chociaż, u mnie w klasie na 30 osób jest ledwie dwóch chłopaków...


Bo mi koleżanka zrobiła ładne zdjęcie, a to, że ja wyjdę na zdjęciu ładnie zdarza się raz na.. eh, bardzo rzadko xd
Zwinny, rozumiem, że twój babowstręt uaktywnia się tak samo jak u mnie alergia na pyłki? XD
Mamy coraz mniej lekcji, a na zakończenie roku nie jesteśmy zmuszeni śpiewać durnowatych piosenek.
Heh, Lewela ja tak mam,że nigdy ładnie na zdjęciu nie wyszłam, zawsze mam jakąś minę wtf albo wychodzę grubo xD !



Powód?!
To ,że jestem WINNER i wygrałam w kręgle , w które grałam pierwszy raz w życiu i wygrałam z takimi co grali już sto razy wcześniej. Bestia :P Booya!
'Przyjaciele są tyle warci, ile po nich pozostaje'.
http://raven-mlod...g.onet.pl/
.
______________________________
"You say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you
And you think there's not enough love
And no one to give it to
And you're sure you've hurt for so long
You've got nothing left to lose
So you say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you."
Kręgle... same złe wspomnienia.
Heh, na tym zdjęciu to akurat większą rolę grają moje włosy niż ja ( i dobrze <3) więc to może stąd Bestia ;)

A kręgli gratuluje.


Hm. Bo dobre zjadłam >D
Gwiazdka :D Heh.

bo się objadłam popołudniu lodami, frytkami i shake'iem z McDonalda. xD
'Przyjaciele są tyle warci, ile po nich pozostaje'.
http://raven-mlod...g.onet.pl/
.
______________________________
"You say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you
And you think there's not enough love
And no one to give it to
And you're sure you've hurt for so long
You've got nothing left to lose
So you say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you."
Widzę, że ciągle pozostajesz przy dziwnych rzeczach Bestia :P Najpierw 'magiczny napój', teraz lody Bestia :P
Weź sie Bestia :P (nie chce powiedzieć gorzej a wypadałoby Bestia :P)
ale mnie to nie wkurza ani trochę

powód: właśnie szukam kompromitujących obrazków ze Speedem (tak, jak miało być Speedem, nie że pisze tak że nie znam angielskiego czy cośBestia :P) Gwiazdka :D *zaciesz*
'Przyjaciele są tyle warci, ile po nich pozostaje'.
http://raven-mlod...g.onet.pl/
.
______________________________
"You say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you
And you think there's not enough love
And no one to give it to
And you're sure you've hurt for so long
You've got nothing left to lose
So you say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you."
Jak nie? Zawsze się wkurzałaś. To nie fer Bestia :P

Siostra źle się czuje Gwiazdka :D
Ojojoj,daj syropek....Bestia :P XD
Mam wenę (pierwszy raz w życiu mam pomysł który mi się podoba XD).
Idę na bal, wracam jutro rano(:
"I'm gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside.
Gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside you."


http://we-are-one...g.onet.pl/
Jest weekend Gwiazdka :D
Niedługo zakończenie roku
Przejdź do forum: