Zobacz temat
 
Powód do szczęścia
Wpadłem na ten pomysł gdy dziś zaliczyłem fizykę Gwiazdka :D a zaraz po tym znalazłem stówę na ulicy Booya! Temat jest przeciwieństwem "Ponarzekaj na coś".
Aha xDD Twórcza nazwa, ale lepiej nie pytam i wnikam XD

Ale cóż, ja zaliczyłam wf i matmę i... być może będe mieć 4.75.
buahahahahahaha. xD *ściana*
'Przyjaciele są tyle warci, ile po nich pozostaje'.
http://raven-mlod...g.onet.pl/
.
______________________________
"You say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you
And you think there's not enough love
And no one to give it to
And you're sure you've hurt for so long
You've got nothing left to lose
So you say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you."
Ah, stówa na ulicy, a ja od lat nie znalazłam nawet złotówki...

Powód? A więc, zaliczyłam ustną maturę próbną, mam to za sobą w dodatku pani mnie pochwaliła za to Robin :) I ponieważ właśnie idę się zdrzemnąć, a ja kocham swoje łóżko<3
Nela napisał(a):
Aha xDD Twórcza nazwa, ale lepiej nie pytam i wnikam XD

No fakt, do tego można się przyczepić, bo mi ta nazwa brzmi jak tytuł jakiegoś dennego serialu Bestia :P Ale akurat zmiana nazwy zajmie kilka sekund więc jak wpadnie mi do głowy coś normalniejszego ją zmienię Bestia :P
zaliczyłam geografie i biol na 4 ;D
100 zł ! zazdroszcze ;]
Pokomentowałam trochę blogów co tu znalazłam.
Obejrzałam komedię. Załatwiłam wszystko co miałam, zarobiłam małą cząstkę tego co odkładam na nowy obiektyw. Trochę spokoju. Taka ciutka, ale jak cieszy.
Tak trochę powróciła mi wena Gwiazdka ^^' Trza ją było tylko postraszyć xD!
'Przyjaciele są tyle warci, ile po nich pozostaje'.
http://raven-mlod...g.onet.pl/
.
______________________________
"You say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you
And you think there's not enough love
And no one to give it to
And you're sure you've hurt for so long
You've got nothing left to lose
So you say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you."
: )

Bo mnie też załóżmy, że wena odwiedziła. Jak tylko skończę tu z blogami to się biorę za to, co obiecałam Silentowi i ruszam tu na serwisie z pewnym 'projektem', jeśli można to tak nazwać.
Powód do szczęścia? No cóż...W tej chwili nie chce mi się nad tym myśleć , ale tak od bidy to powiem , że niedługo wakacje XDD

All hail Trigon
Ja mam XD.
Mój powód do szczęścia to to, że podałam się na rodzinę ze strony taty. Inaczej byłabym blondynką o bardzo jasnej oprawie oczu x.x
*jest blondynką o jasnej oprawie oczu* XD
czas umierać.



Bo... KRESKÓWKI >D I może może, oh proszę, dam radę w 1,5 tygodnia zarobić 200zł. Muszę, nie ma wyjścia. Dawno tak mi na niczym nie zależało jak na tym obiektywie... To takie uczucie, gdy największe marzenie nagle choć trochę przestaje być nierealne.
2 stówy w półtora tygodnia? Dasz radę, wystarczy trochę szczęścia Gwiazdka :D Jak mi jest potrzebna kasa to albo znajduje na ulicy (jak ostatnio te 100 zł Gwiazdka :D) lub dostaje od rodziny Bestia :P
Nie mam co liczyć, Zwinny. Muszę się wziąść za ulotki, czy coś takiego. Koleżanka wyceniła obiektyw na 350-400zł, ja absolutnie bez kasy. Sprzedaję tablet, żeby mieć choć część sumy. Do tego max 100zł tata mi dołoży, dziś jakieś 30zł zarobiłam u mamy. A tata też - powiedział, ze mi dołoży tylko wtedy, gdy część kwoty sama zdobędę.
A koniecznie muszę przed upływem 2 tygodni. Potem jadę do Grety i będę chciała z nią (na niej ;p) nowy obiektyw wypróbować.
1.mam średnią 5.3
2.zdałam DELF A2

Już zaczynam tańczyć makarenę z powodu wakacji XD ( wy też?)
Jedliśmy dziś na lekcji pizzę, bo pani dyrektor uznała moją klasę za najbardziej zdyscyplinowaną spośród klas gimnazjalnych. Gwiazdka :D
Dostałam pendrive w kształcie serca z reklam tp s.a
Ukończyłem gimnazjum Gwiazdka :D Booya!
XD'


Bo za jakiś tydzień znów będę rudzielcem *-* To tak babskie do bólu, ale zmiana koloru włosów zawsze poprawia mi humor!
Nareszcie wakacje!
Jadłam dzisiaj frytki!
Nie muszę iść do szkoły!!!!!!!!!!!!
Bo na wakacjach idę w ślady Leweli, i zmieniam kolor włosów XD. A właściwie to tylko grzywkę, zresztą się jeszcze zobaczy.
Przejdź do forum: