Zobacz temat
 
Green Lantern: The Animated Series
Już niedługo swoją premierę będzie miał film aktorski Green Lantern, dlatego proponuję rozpocząć rozmowy również o serialu animowanym Zielonej Latarni nad którym prace już trwają. Wiadomo, że w pierwszym sezonie wątek będzie nawiązywał również do Red Lantern. Od dawna też pojawiają się informacje mówiące o braku Sinestra co dla mnie jest wielkim minusem. Jednak według mnie może być ciekawie i kiedy tylko serial wypuszczą z pewnością go obejrzę. A wy jakie macie zdanie? Będziecie to oglądać czy twierdzicie, że nie warto?
O Czerwonych latarniach nic nie słyszałem, za to o ile dobrze kojarzę, najciekawszym wątkiem z komiksów o latarniach była wojna z czarnymi latarniami. Oczywiście nie jestem znawcą tematu i mogę się mocno mylić. Na pewno z przyjemnością obejrzę serial.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
O_o ciekawe.
Jak się okazało serial będzie wykonany w 3D co możemy już zauważyć po najnowszych trailerach. Sam znacznie bardziej wolę rysunkowe animacje, ale mimo to chętnie obejrzę GL:TAS. Niestety dla mnie minusem jest zbyt "actimelowy"* wygląd.

* Z tej reklamy Bestia :P
To fajnie,że w 3D. Również wolę bardziej rysunkowe animację.
Podobno twórcy chcą żeby przetrwał 6 lat, w takim razie na pewno będzie dobry. Ja życzę mu powodzenia i mam nadzieję, że już niedługo będę go oglądał z zainteresowaniem.
Co prawda sam serialu jeszcze nie oglądałem, ale już niedługo zapewne to zrobię. Tymczasem jeśli są chętni do obejrzenia, tutaj macie poszczególne części (które w czasie późniejszym trafią na serwis):

Część 1
http://www.youtub...ACEyGU98yU

Część 2
http://www.youtub...TChXOPTSi8

Część 3
http://www.youtub...FnP687C0Y0

Część 4

http://www.youtub...6tjJ6d2oWg
To kompletnie nie moja grafika. Wszystko tam jest takie jakieś ,,sztuczne ''. Chyba stałam się bardzej tradycjonalistką i wolę takie zwykłe postacie rysunkowe niz ten cały świat 3D.
Nie przejmuj się porażkami, przejmuj się szansami, które tracisz, jeśli nie spróbujesz.
Zgadzam się, ja odnoszę podobne wrażenie. Jednak być może warto będzie oglądnąć ten serial - z opinii, które słyszałem wynika, że to coś dobrego Robin :)
Ja też zdecydowanie wolę kreskówki niż animację 3D. Po pierwsze kreskówki są dużo trudniejszą sztuką, co łatwo docenić w efekcie, a po drugie nie lubię mało szczegółowych postaci i otoczeń bez charakteru, a właśnie tak to wygląda w tej animacji. Hal Jordan wygląda jak jakiś wymoczek zginający się w dziwaczne sposoby, otoczenia są strasznie biedne i wyglądają jak marne inspiracje Tronem. Nawet Oa nie zachwyca, a pole do popisu było. Miejmy nadzieję, że co grafika schrzaniła, fabuła nadrobi.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Obejrzeć to obejrze ,ale jeżeli na starcie grafika mnie odrzuca to nie sprawi mi wielkiej przyjemności jak np. obejrzenie czekość w kreskówkowej postaci.
Edytowane przez Ola26 dnia 2011-11-16, 18:56
Nie przejmuj się porażkami, przejmuj się szansami, które tracisz, jeśli nie spróbujesz.
Właśnie obejrzałem GL: TAS z polskimi napisami i powiem, że jestem miło zaskoczony. W każdym razie źle nie jest. Grafika, co prawda, nie jest na wysokim poziomie (jak wcześniej wspominałem - nie jestem dobrze nastawiony do produkcji w CGI), ale tak jak powiedział Silent, fabuła nadrobiła minusy. Zachowano poważny charakter, choć nie zabrakło nutki humoru i to mi się podoba. Serial mnie wciągnął Robin :)
A o czym to tak wgl. jest, bo się nie orientuję :)?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Niestety, poprę Olę. Jeśli mi się z początku nie spodoba, obejrzę, tylko z nie tak wielką chęcią jak zobaczyć tytanów z nowymi odcinkami, nową serią! Najzwyczajniej w świecie zwracam uwagę na to, co dla mnie najważniejsze. Chociaż, nie wiem. Zobaczymy!
@rohkea Zielone Latarnie to grupa strażników działających w kosmosie. Jeśli nie masz zbyt dużego pojęcia o Justice League i Green Lantern to myślę, że po lekturze tego http://en.wikiped...en_Lantern nie będziesz miała więcej wątpliwości Bestia :P

@Rachel ja miałem dokładnie takie samo nastawienie, ale jednak warto oglądnąć. Fabuła bardzo przypadła mi do gustu Bestia ;) Szczególnie jeśli pobierzesz polskie napisy - oglądanie będzie przyjemniejsze.
hmm, nie mogę się oprzeć XD żartuje! na pewno obejrzę.
Dziadek myśli, że chce mi się czytać xD

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Tak, to też oglądałam, bo dlaczego nie - lubię DC, lubię bohaterów, różne światy i ten taki klimacik, którego Marvelowi brak.

Grafika jest... dziwna, ale skoro przebolałam szkaradnego "Dragon Boostera" (nadal mam sentyment), to bez problemu przebolałam i to.

Podoba mi się, że pamiętają o tym, że main hiroł przebywa wśród obcych - jest parę dżołków związanych z barierą językową (now, shake your hands!) albo kulturą i dietą (kanapki z serem to perwersja), różnorodność przedstawicieli Korpusu też jest fajna (wiewiórka!).
Poza tym - kupili mnie odrobinę używaniem bohaterów takich jak Sinestro, kiedy jeszcze byli w swoich pierwotnych kolorkach.

Sama fabuła prowadzona jest przyjemnie, bez jakichś szczególnych potknięć i wprowadza powoli w przedstawiony świat i Spektrum Emocji. Chociaż chwilowo poznaliśmy Zielonych, odparliśmy inwazję Czerwonych, rozpoczęliśmy działanie Niebieskich i poflirtowaliśmy z Fioletowymi. Smutno mi trochę przez cancela, bo pewnie nie zdążymy dopchać się do Agenta Pomarańczowego i reszty.

Poza tym... no lubię wątek romantyczny w tym, jest fajnie poprowadzony i bohaterowie nie dość, że popełniają błędy, to jeszcze lubią wmawiać sobie, że nic takiego nie ma miejsca. Yay dla wiarygodności.
Fanfiki moje

This is a violation of my civil rights! A man should be able to slaughter in peace!
Przejdź do forum: