Zobacz temat
 
Kto pasuje do Speedy'ego?
Tak z czystej ciekawości. Śmiało dawajcie tutaj wszystkie pary (nie tylko z postaciami z TT) jakie wpadną Wam do głowy, ale proszę niech będą w miarę normalne i uzasadnione Bestia :P
Artemis, i już Bestia :P Mają podobny charakter xD
o, zgadzam się. w ogóle ta sama broń - strzały ;d
Nie wiem czy ktoś może pasować do speedy'ego...Jak już to zgadzam się z odpowiedziami powyżej...

All hail Trigon
Szczerze mówiąc nawet ją lubiłem z początku, ale coś sprawiło, że jej nie znoszę (i już nawet wiem co Bestia :P).
Artemis! Zgadzam się z Milly: ) Świetnie-no może nie aż tak- by do niego pasowała.
Ja w każdym razie nie uważam żeby do siebie pasowali. Od dawna znane legendarne zdanie "Artemis jest za babska" Bestia :P W niektórych momentach wydaje mi się zbytnią babą, zresztą sam jej wygląd jest babski.

PS. Wiem, że mam jakąś babofobię na jej temat więc nie bierzcie tego posta całkiem na serio.
babofobia xD nowy rodzaj strachu xD
hahahaha ;d
Ja tam nie sądzę żeby była zbyt babska. Ciesz się że kokardek do włosów nie nosi, i nie lubi różowego XD.
Do Zwinnego pasuje Jinx
Moim zdaniem żadna z postaci, które mieliśmy okazję poznać bliżej lub cokolwiek lepiej niż na kilka(naście?) scen w pojedynczych odcinkach. ot, o nim samym także było za mało by wydać jakąś opinię, więc..
Kometa
"Człowieka mozna zniszczyć ale nie pokonać" E. Hemingway
Artemis na 100%, już to mówilam dawno, jak padło legendarne zdanie 'Artemis jest za babska' Bestia :P A co do fobii Zwinny, to masz fobię, ale inną i doskonale wiadomo jaką Bestia :P
'Przyjaciele są tyle warci, ile po nich pozostaje'.
http://raven-mlod...g.onet.pl/
.
______________________________
"You say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you
And you think there's not enough love
And no one to give it to
And you're sure you've hurt for so long
You've got nothing left to lose
So you say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you."
Michał Szpak z x factora
"Człowieka mozna zniszczyć ale nie pokonać" E. Hemingway
To było żenujące.
Mihau Szpak z X Factora Bestia :P


Tak na serio - Speedy, Zwinny, wydaje mi się być zbyt indywidualną postacią, by dał się wbić pod pantofla Robin :)
Nela napisał(a):
Artemis na 100%, już to mówilam dawno, jak padło legendarne zdanie 'Artemis jest za babska' Bestia :P A co do fobii Zwinny, to masz fobię, ale inną i doskonale wiadomo jaką Bestia :P


Z tą fobią to wiesz Bestia :P Ale bez przesady, już niedługo się doczekasz.
Taaaaaaa Bestia :P

Artemis przynajmniej nie ma fobii Bestia :P
'Przyjaciele są tyle warci, ile po nich pozostaje'.
http://raven-mlod...g.onet.pl/
.
______________________________
"You say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you
And you think there's not enough love
And no one to give it to
And you're sure you've hurt for so long
You've got nothing left to lose
So you say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you."
Nela napisał(a):
Taaaaaaa Bestia :P

Artemis przynajmniej nie ma fobii Bestia :P

Myśl co chcesz, ale jak mnie będziesz przepraszać żeby nie było Bestia :P

Lewel@ napisał(a):
Moim zdaniem żadna z postaci, które mieliśmy okazję poznać bliżej lub cokolwiek lepiej niż na kilka(naście?) scen w pojedynczych odcinkach. ot, o nim samym także było za mało by wydać jakąś opinię, więc..

No tak, ale w TT pojawił się już kilka razy. Zresztą Speedy występował już w innych kreskówkach: YJ (chyba w każdym odcinku), JLU, Batman: TBATB itd. Chodzi tutaj bardziej o pierwsze wrażenie jakie wywarł na was Speedy i z kim byście go w związku z tym dopasowali.
Hmm.... Wonder Girl?
Przejdź do forum: