Zobacz temat
Kto jest twoją ulubioną postacią?
Aqualad Aqualad 0%[0 głosów]
Superboy Superboy 0%[0 głosów]
Kid Flash Kid Flash 32%[6 głosów]
Miss Martian Miss Martian 21%[4 głosów]
Artemis Artemis 16%[3 głosów]
Speedy Speedy 5%[1 głos]
Robin Robin 26%[5 głosów]
Głosów ogółem : 19
 
Składy Young Justice
Najnowszy serial animowany o super bohaterach wyszedł już kilka miesięcy temu. Wypuszczono blisko 10 odcinków i dotąd zdążyliśmy dość dobrze poznać wszystkie postacie, a także wybrać sobie swoją ulubioną. Myślę, że każdy z nas kto oglądał Young Justice (dostępne na serwisie), już polubił lub znienawidził poszczególnych bohaterów czy złoczyńców. Tutaj udzielajcie się na temat swoich ulubionych bohaterów, podawajcie rankingi, a wraz z tym krótkie uzasadnienia oraz oczerniajcie najmniej lubianych przez Was postaci.
Moją ulubioną postacią z YJ jest Miss Martian. Polubiłam tą postać ze względu na ciekawą osobowość (dość mroczna, ale nie brak jej wesołości). Ma nieziemskie, telekinetyczne moce, potrafi latać, telepatycznie się kontaktować, być niewidzialna. + za to, że jest nie z tego świata, bo zazwyczaj 'przywiązuję' się do postaci, które mają w sobie coś, jakby to ująć kosmicznego, wyjątkowego.
Taka moja wypowiedź. Robin :)

EDIT: fajne jest to, że Miss Martian, jeśli porównać ją do tytanek, to jest tak jakby połączeniem Gwiazdki z Raven ;D
Ja lubię Artemis xD. Tylko nie mogę ścierpieć tego że jest blondynką -.- Jakoś mi to do tej postaci nie pasuje xD Ma swoje zdanie, i za to ją lubię. Dobrze wykorzystuje swoje umiejętności :3.
Ja lubię Miss Martin. Ciekawa jest ta postać,oraz szczególnie ładnie jest przedstawiona,więc według mnie można ją rozpoznać.
Chyba Miss Martian xD
Jak mam być szczera, to jakoś dziwnie widzę w niej drugą Gwiazdeczkę. Nie mam konkretnego powodu, ale przypomina mi ją nieco charakterem.
zgodzę się z tobą Milly ;D
a pelerynka nieco niczym ta Raven Robin :)
Dwa w jednym xD Trzy, bo jeszcze kolor Bestii xDD
no faktycznie : > XD
Dzięki Milla
Na rzeczy które wymieniliście zwróciłem uwagę z samego początku i to głównie dlatego tak bardzo polubiłem tą animację. Mam nadzieję, że w przyszłości pojawi się również reszta składu młodych tytanów i jestem pewien, że tak się stanie Gwiazdka :D

EDIT:
A nie pomyśleliście może, że tych podobieństw Young Justice do Młodych Tytanów jest dość dużo? I może właśnie YJ jest taką dojrzalszą wersją TT? Porównując składy z kreskówek:

Teen Titans:
- Robin
- Kid Flash
- Speedy
- Aqualad
- Starfire
- Raven
- Terra
- Beast Boy
- Cyborg

Young Justice:
- Robin (ten sam który znamy z TT, jedynie w odrobinie młodszej wersji, ale z o wiele ciekawszą osobowością)
- Kid Flash (Wally West, również ten który pojawił się już w kilku odcinkach TT)
- Speedy (dojrzalszy, doroślejszy i o wiele lepszy niż znany nam z naszej kreskówki)
- Aqualad (już inny od znanego nam z TT, jedynym podobieństwem między tymi dwoma postaciami jest taki sam pseudonim i niektóre moce związane z wodą)
- Artemis (tutaj są lekkie wątpliwości, postać zupełnie nieznana i dość tajemnicza - całkiem jak pojawienie się Terry)
- Miss Martian (jak na to zwróciła uwagę Milla - tak jakby lekkie połączenie 3 bohaterów: Bestii z koloru skóry, Starfire za wesołość i charakter, ale już poważniejszy i nie aż tak emocjonalny, oraz Raven pod względem mocy)
- Superboy (wreszcie ktoś zrobił z tego bohatera dobry użytek w kreskówkach)

Poza tym obie drużyny tworzą coś na wzór Justice League. U Tytanów jest to trudniej zauważalne, ponieważ animacja kierowana była do młodszej widowni i panował tam inny, mniej poważny klimat.

Ja w każdym razie uważam, że prędzej czy później doczekamy się reszty Tytanów w YJ. Na pierwszym miejscu chciałbym zobaczyć Raven. Ciekawy jestem jakby ją przedstawili, a jeśli przedstawią to o wiele lepiej niż w MT Bestia ;)
Edytowane przez Zwinny dnia 2011-06-01, 11:47
A co do postaci. Co myślicie o (braku) więzi między Supermanem i Superboyem? Jak dla mnie ten pierwszy za bardzo odrzuca Chłopca ze Stali, który pragnie mieć kontakt ze swoim "mentorem".
Mnie się wydaje, że to może przez moce, ale nie dokońca jestem pewna.
W każdym razie powinni sobie pomagać i wspierać w trudnych sytuacjach, tak jak uczeń z mistrzem.
Superboy w końcu to klon Supermana, więc nie dziwi mnie, że Człowiek ze Stali za bardzo go nie akceptuje.
_________________________________________
Jeśli chodzi o mój ranking postaci, przedstawiam go Wam wraz z krótkim uzasadnieniem. Im wyższa pozycja, tym lepsza (moim zdaniem) postać.

1. Speedy - chyba nie macie wątpliwości dlaczego? W YJ pojawił się w swojej dojrzalszej wersji, z nowymi broniami i bardzo odmienionym na lepsze charakterem w stosunku do TT.
2. Robin - wreszcie udoskonalili tą postać tak jak powinni i pokazali, że ma wszystkie cechy jakie powinien mieć prawdziwy uczeń Batmana.
3. Miss Martian - za charakter i osobowość. Jest fajną i ciekawą postacią.
4. Kid Flash - jeden z moich ulubionych superbohaterów. Żałowałem, że w TT zawitał jedynie w kilku odcinkach, za to w YJ pojawi się przez wszystkie sezony Gwiazdka :D
5. Aqualad - nie przepadam za nim, choć jeśli się zastanowić, jest całkiem dobrym bohaterem. Opanowany i spokojny, ale ma swoje moce i jest szczery. Nie to co ten z TT...
6. Artemis - różnie było w stosunku do tej postaci z mojego punktu widzenia, choć jeśli pominąć fakt, że mam babofobię Bestia :P to nie jest złą bohaterką.
7. Superboy - jak dla mnie za mało o nim wiemy. Jest też dość nieśmiały i wrażliwy (a przynajmniej ja odniosłem takie wrażenie), więc w YJ dla mnie odpada.

I to byłoby tyle, jeśli jesteście ciekawi co jeszcze zadecydowało o takim rankingu to pytajcie, a przy okazji podawajcie też swoje.
Edytowane przez Zwinny dnia 2011-12-28, 16:39
I po około 3 miesiącach odświeżam temat Bestia :P

Mój ranking przestępców Young Justice:
1. Cheshire - świetnie wykreowana postać, da się ją łatwo polubić i jeszcze zostaje sprawa, która łączy ją z Artemis.
2. Lex Luthor - występował tylko w jednym odcinku, ale jestem przekonany, że z biegiem czasu będzie jeszcze ciekawiej.
3. Ra's al Ghul - byłby wyżej w rankingu gdyby nie prosty powód, że było o nim za mało.
Ostatnio kilka występów miała w Young Justice nowa postać - mowa tutaj o Zatannie. Wiadomo, że pod koniec sezonu do drużyny dołączy kolejna osoba i wiele wskazuje na to, że będzie nią właśnie ta postać. Nie wyklucza się jednak występku Raven, Starfire czy Wondergirl. Może nawet trafiłby się Bestia (już zatwierdzony jako postać YJ). Wy kogo obstawiacie i za kim jesteście?
Szczerze? Fajnie by było gdyby pojawił się Bestia, no i także tytanki Raven i Starfire. Wondergirl, też by było dobrze ją zobaczyć. Jeśli mowa o Zatannie, jak do drużyny dołączy ona to powiem, że... dobrze.
Temat nieco ucichł, a nie powinien bo w ostatnim czasie nowych Tytanów pojawiło się dość sporo.

Robin (Dick) stał się Nightwingiem, w jego miejsce wszedł Tim Drake. Do zespołu dołączył Bestia, a także Bumble Bee, Wonder Girl i kilku innych. W dodatku pojawia się postać tajemniczego Competitora jakim może okazać się Cyborg.

Dlatego zachęcam osoby jeszcze nie zainteresowane Young Justice aby zabrać się do oglądania Robin :)

Połączony z 27.07.2012 14:38:27:
Wiadomo już, że Competitorem nie jest Cyborg.
Edytowane przez Zwinny dnia 2012-07-27, 14:38
Bestia :P No to się popisałem. Cały czas myślałem, że to jednak on, widząc atak soniczny na Superboya i Blue Bettle'a.

Połączony z 28.07.2012 13:10:04:
Czyli albo to był Slade, albo kto?
Edytowane przez Silent dnia 2012-07-28, 13:10
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Odpowiedziałem Ci na PW bo to jeden ze spojlerów z trailera był. Jak ktoś jeszcze jest zainteresowany to wystarczy zapytać, bo jednak nie wszyscy mogą chcieć się dowiedzieć.
Przejdź do forum: