Zobacz temat
 
"Metamorfoza" odcinków
Ja mam tak samo. "Jestem tylko człowiekiem" nie wzbudza żadnych emocji. To jeden z tych odcinków, które jeśliby się usunęło lub nie obejrzało to praktycznie nic się nie straci.
Taki trochę zapychaczBestia :P
Ścieżki Przeznaczenia: Książę i Feniks
http://sciezki-pr...gspot.com/
Wszystkie odcinki w których głównym protagonistą jest Cyborg potrzebują dodatkowej iskry zainteresowania i niebanalności ponieważ pretekst do tego by się coś działo jest bezsensowny. W tym odcinku Cyborg jest w centrum uwagi ponieważ reszta drużyny została szybko złapana i nie jest w stanie nic zrobić. Czyż to nie banalne? Robin :)
"Czysty strach" to jeden z lepszych odcinków serii drugiej. Fabuła poświęcona Raven wyszła bardzo ciekawie i w efekcie cały odcinek również taki był. Epizod pokazał też, że strach to rzecz jak najbardziej naturalna i nie jest słabością. Nie wiem jak Wam, ale mi się spodobało.
Uwielbiam ten odcinek. Emocje Raven i ten kruk na końcu- genialne. No i oczywiście występ BB na początku. Po prostu nic dodać nic ująć. Całkowicie się z tobą zgadzam Zwinny.
Ścieżki Przeznaczenia: Książę i Feniks
http://sciezki-pr...gspot.com/
I ogólnie tematyka pasowała do postaci Raven.
Zaliczam ten odcinek do ulubionych, bo pomimo śmiesznych sytuacji, jakie się w nim znajdują, ma on w sobie to coś. Mroczny klimat. Ja jak go oglądam, to zawsze mam wrażenie, że się w nim znajduję. Wtedy wyobrażam sobie, co może czuć Rae. Także ten epizod był ciekawy.
"Randkę z przeznaczeniem" najwyżej mogę zaliczyć do średniaków. Dla mnie fabuła była nudna, nieco dziecinna i dziwna, przez co epizod jest bardzo daleko w moim rankingu. Jak można się już domyślić - nie spodobał mi się. Krótko ale w temacie, czekam na wasze opinie.
Powiem tak: odcinek przesłodzony. Najbardziej denerwowała mnie jedna z jego głównych postaci: Kitten. Strasznie wygadana, uparta i mogłabym tak w nieskończoność. Nie podoba mi się jej charakter. Nawiasem mówiąc podirytowała mnie ta jej "randka" z Robinem.
Oprócz tego były też zabawne momenty, takie jak np. Star ze złości walnęła pięścią w maskę samochodu, a ten się przechylił do góry. Ale tu dziewczynie się nie dziwię. Też bym była zazdrosna na jej miejscu xD.
Pod względem humoru odcinek nie był taki zły, ale wiele mu brakowało do zrobienia z niego porządnej przygody. Gdyby sama postać Kitten była bardziej dopracowana i mniej irytująca spodobałoby mi się o wiele bardziej.
Tak, podzielam to.
Gdyby nie to zachowanie i pociąg do Robcia to bym do niej nic nie miała XD.
A co powiecie o "Transformacji"? Mi się bardzo ten odcinek podobał, było dużo zabawnych momentów, fabuła również udana, podobała mi się szczególnie ta pajęczyca, która chciała pożreć Gwiazdkę. ( te promienie z oczu- fantastyczne). No i co ważne zostały w nim poruszone ważne kwestie dotyczące wyglądu, dojrzewania, wnętrza człowieka, ale zostało to przedstawione lekko i zabawnie, co według mnie jest dużym plusem. Czekam na wasze opinie.
Ścieżki Przeznaczenia: Książę i Feniks
http://sciezki-pr...gspot.com/
Ja też zaliczam do udanych. Szczególnie podobała mi się końcówka, która miała na celu pouczenie Robin :). Nie ważne, jak ktoś wygląda, czy jakie ma upodobania, przyjaciele zawsze to zrozumieją i nigdy nie opuszczą.
Szkoda tylko, że Gwiazdka nie przeszła w inny sposób tej transformacji, np. jak Kometa, fioletowe zabarwienie skóry na 2-3 dni. Mimo to odcinek mi się podobał, co dla mnie najważniejsze, był o mojej ulubionej postaci Gwiazdka :D
"Transformację" pamiętam dość słabo. Szczerze mówiąc nie oglądałem tego odcinka zbyt często. Ostatnim razem (jeśli się nie mylę) obejrzałem go kilka lat temu. Mimo tego miło wspominam ten epizod i mam po nim dobre wrażenia. Głównie za sprawą fabuły.
Gwiazdka zamieniająca się w potwora to było coś ;D
chociaż nie była wcale takim strasznym potworem. XD
ale szkoda mi jej było wtedy. wiem, jak się musiała z tym czuć.
Ok, to myślę, że na temat tego odcinka było już dosyć powiedziane.

Nowy Tytan ogólnie mi się podobał, wspominam go jako jeden z ciekawszych z tej serii. Kolejny raz jest poruszany w nim wątek Terry i dlatego jest ciekawie - wiem, że nie lubicie tej postaci, ale właśnie gdyby nie jej charakter, fabuła kolejny raz przekształciłaby się w sztampową historię (przykład: odc. Głębia, odc. Tytani Wschodu). Dlatego uważam, że nie warto krytykować przestępców czy takich bohaterów - to oni dodają wiele dobrego do fabuły. Chyba nie znam żadnego porządnego przestępcy, który by nie "zgrzeszył" :P
Co powiecie na "Nowy Tytan"? Bo według mnie to udany odcinek. Konflikt Terra- Raven był genialny, a sama akcja też nie banalna bo oto ten zły i niedobry Slade ( mi naprawdę dziś odwala) zakopuje wieżę pod ziemię. Te robaczki też były fajne. Tylko ten chichot Raven i Terry na końcu był taki trochę... dziwny? Nie na miejscu, bo niby tak nagle zaczęły się tolerować? Ja wiem ,że chcieli pokazać, że Rav jej zaufała, ale mogli to delikatniej ująć. A tak poza tym to nie ma się do czego doczepić. Za to na początku Rae mówi do Terry coś w stylu "To weź co chcesz z lodówki i nie zapomnij zamknąć drzwi, tak jak ostatnim razem". Nie wiem czemu zakodowałam ten cytat, tak jakoś. Tak, no i było parę zabawnych fragmentów, trochę akcji, było ciekawie i dynamicznie...
A resztę to wy napiszcie, bo nie będę się nad tym rozwodzić.Bestia :P

Podsumowując: jest ok.Robin B-)
Ścieżki Przeznaczenia: Książę i Feniks
http://sciezki-pr...gspot.com/
Skoro nie ma więcej odpowiedzi to proponuję iść dalej z tematem.

Jeśli chodzi o Stawka większa niż wszystko, odcinek utkwił mi w pamięci. Chociaż ciekawy i dość udany nie myślę żeby był szczególnie dobry. Dlaczego więc zwróciłem na niego uwagę? Bo tam po raz pierwszy pojawia się Speedy Robin :) Nieco dziwnie z końcówką było - niby zorganizowany został taki sam konkurs tyle, że dla dziewczyn. Moim zdaniem mogli sobie odpuścić tą scenkę skoro i tak nie było wiadomo nic więcej. A poza tym nawet gdyby zrobili babską wersję tego odcinka, byłoby dość rutynowo.
No dyskusja widzę, że aktywna jak nie wiem co Bestia :P Zapraszam do rozmowy Robin :)
Bestia :P Czemu rutynowo, moim zdaniem mogło być ciekawiej niż w wersji z chłopakami Robin :)
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Zależy jak twórcy by się za to wzięli do roboty. Z mojego punktu widzenia robią podobny konkurs tyle, że z babami, a na dodatek dorzucają jakieś babskie motywy Bestia :P
Przejdź do forum: