Zobacz temat
 
"Metamorfoza" odcinków
Jeśli chodzi o "Części niezamienne", będąc szczerym muszę przyznać, że odcinek ani trochę nie przypadł mi do gustu. Jak dla mnie fabuła była zbyt dziwna, a w dodatku jeszcze Mumbo - o tej postaci nie trzeba wiele mówić (zresztą wywołuje u mnie taką samą reakcję jak Modniś, Mamcia Oczko czy Aqualad - mam ochotę rzygnąć). Wywalić go i jest już o wiele lepiej Bestia ;)
tak, zdecydowanie tak! nie cierpię go ; /
moja bratanica, jak tylko go widzi to cały czas mi przypomina, że jego nos to but. Gwiazdka :D

Fakt, odcinek mógł być lepszy, ale gdyby wyciąć tego Mumbo i wstawić coś nawiązującego bardziej do sytuacji Cyborga, byłoby o niebo lepiej.
Części niezamienne - to było coś ;] Mi się całkiem podobał
jak ściągną,l ten opłaszcze i ukazały mu się te wszystkie wnetrzności ;]
Mnie intryguje Napraw. Kim jest? Skąd pochodzi? Wiecie może, czy jego wątek został jeszcze rozwinięty?
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
Mi się wydaje, że jeszcze kiedyś go w kreskówce widziałem (bardzo możliwe, że się mylę), ale nie wydaje mi się żeby jego wątek został bardziej rozwinięty. Z tego co wiem pojawił się jeszcze w jednej z historii komiksu Teen Titans Go!
Edytowane przez Zwinny dnia 2011-06-02, 22:13
nic mi na temat Napraw nie wiadomo
Z mojej strony o kolejnych odcinkach.

Nigdy więcej
Odcinek jest jednym z moich ulubionych, choć wśród czołowych epizodów u mnie się nie znajdzie. Myślę, że tym razem twórcom całkiem się udało. Jedyną rzeczą wymagającą pewnej poprawy jest pojawienie się Trigona, który na mnie szczerze mówiąc, wrażenia nie zrobił.

Zamiana
Jeśli już przeczytaliście moją recenzję na temat tego epizodu z pewnością wiecie jaka jest ode mnie ocena. Mimo zmagań Tytanów z nowymi mocami oraz całkiem ciekawą fabułą, nie mogę powiedzieć żeby wszystko zbytnio mi się podobało. Głównym minusem dla mnie będzie pojawienie się Lalkarza - kolejnego dziwnego i zdziecinniałego wroga, jak na poziom młodych superbohaterów. I powiedzmy sobie szczerze, Tytani walczący z żyjącą lalką?! Takim wrogom mówię zdecydowane NIE!

Głębia
No i stało się. Pierwszy odcinek z tak ohydną, obrzydliwą, dziwną, fałszywą, nieszczerą, oślizgłą, rybołowatą, ulizaną,pedałowatą (zapomniałem o czymś? a tak jeszcze jakieś 1000 wad, ale nie chcę żebyście mieli to czytać do jutra więc przechodzę do rzeczy) postacią i niestety nie ostatni. Przed państwem strach wszystkich dzieci, jedyny beczący na widok rybek spuszczonych w kiblu superbohater (jeśli w ogóle go można nazwać super) o odpychającym zapachu.... Aqualad!

A teraz pozostaje sobie wyobrazić Wodnika wchodzącego na scenę, zaraz po tym głośne gwizdy i wyzwiska oraz standardowe BU!!! FUJ!!! i BLE !!! A na koniec wielkie obrzucenie jajami i wylanie na niego wszelkich szczochów. Hm... może jeszcze niech w naszej fantazji Nela poleci na niego z wielkim okrzykiem miłości, to biedak dostanie zawału (bez obrazy Nela) Bestia :P Ależ jestem dla niego łaskawy! Powinien dostać gorszą karę za swoje istnienie. Dobra, teraz naprawdę przechodzę do rzeczy bo temat powoli zamienia się w taki drugi "Klub Antyfanów Aqualada" Bestia :P

Jak dla mnie jeden z najgorszych odcinków. Wielkim minusem jest sama obecność Wodnika, nie wspominając o dość sztywnej i nudnej fabule czy złym przedstawieniu oceanicznego świata... Moją dokładniejszą ocenę znajdziecie w jednym z artykułów.
Edytowane przez Zwinny dnia 2011-06-04, 21:20
nie no z tym Wodnikiem to dobre było xDD


A czy zauważyliście, że w "Nigdy więcej" Raven mówi, że ma drobne porachunki z ojcem? A w odcinku "Proroctwo" kiedy o dziwo znów powiadamia o tym Tytanów, oni dopiero wtedy są zdziwieni. Dziwne. Przecież już wcześniej wiedzieli o tym..
Nie pamiętam takiego momentu. Cóż, pamięć powoli szwankuje. Obejrzę jeszcze raz te odcinki i wtedy się wypowiem.
Do samego odcinka Maski nie mam żadnych zastrzeżeń. Mamy tam historię pełną akcji, w której jeden z Tytanów dopuścił się nawet do kilku przestępstw i oszukał przyjaciół - jak dla mnie bomba Gwiazdka :D
Modniś (odsyłam tutaj >>> http://titansgo.p...icle_id=46) - szczerze mówiąc zaskoczyła mnie fabuła, po której spodziewałem się czegoś poważniejszego. Dość źle przyjęła się u mnie postać Modnisia, choć nie najgorsza, to jednak jedna z szarego końca listy. Jak dla mnie główny wątek może i mógł mieć powodzenie, jednak po raz kolejny - dziecinny i niczego nie wnoszący charakter kreskówki.
Nie cierpię tego odcinka. Myślałam,że zapowiada się kolejna poważna misja, a mi tu taką dziecinadę pokazują. Jednym słowem NIE podoba mi się ten odcinek.
nawet nie wiemy, jak tytani znaleźli sie w tej niby szkole Modnisia.
Też nie ciągnie mnie to tego epizodu. Co do "Maski" - odcinek boski! Gwiazdka :D
Nienawidzę! >.<
Grr... Tych, którzy wymyślili tego wstrętnego karła, trzeba zostawić na środku oceanu -.-
wiemy, że kreskówka jest przeznaczona także dla młodszych, ale tutaj zepsuli całą sprawę. Po takim poważnym odcinku, dali taki "zabawny". Lepiej chyba by było, żeby zamiast "Modnisia" dali coś poważniejszego, nawiązującego do całej sprawy z poprzednim odcinkiem.
Niestety wątek Red-Xa pojawił się w pełni jedynie w 2 epizodach. Myślę, że twórcy "Modnisiem" chcieli odpocząć od akcji i skupić się na czymś mniej poważnym.
A szkoda, bo mogłoby być naprawdę ciekawie.
fakt.
A co sądzicie o "Auto jego marzeń" ?
Jak dla mnie całkiem spoko. Najlepsze jest to, że została ukazana przyjaźń Raven i Cyborga, a przynajmniej to, że jako przyjaciele potrafią się porozumieć. Bestia ;)
No i końcowa usmarowana smarem buźka Rae wymiata ;D
Odcinek ma u mnie dużego plusa - lepszy styl rysunków. Poza tym fabuła była dość dobra. Raczej nie zmieniałbym w nim niczego.
jak na odcinek, były zabawne fragmenty, ale to w mniejszym stopniu. i to jest w tym odcinku fajne. Akcja jest bardziej poważna, spotykamy się z nasilającymi się emocjami Cyborga z powodu utraconego samochodu, jak i reszty tytanów.
Przejdź do forum: