Zobacz temat
 
"Metamorfoza" odcinków
mimo, że w serialu się o tym nie dowiadujemy, to moim zdaniem powód jest taki jak w komiksie, że Kometa była pozbawiona tronu z powodu choroby, przez co nie miała prawa panować na Tamaran. Aponieważ, że Starfire miała do tego prawo, Blackfire chciała się odegrać. Myślę, że tak to mogło być.
Prawdopodobne. Musieliby to jeszcze ukazać. Wtedy wzajemna niechęć dwóch sióstr byłaby zrozumialsza.
Fakt.
Dosyć już powiedzieliśmy o odc. "Siostry", może tak coś teraz o " Ostateczny egzamin". Nie przepadam za bardzo za tym odcinkiem, ale jest tam nawiązanie, że Slade planuje się spotkać i bardziej poznać z Tytanami. Więc cały epizod miał jakiś związek z dalszymi dziejami.
Uważam to za kolejny nieudany początek, bo znów pojawia się kłótnia i coraz bardziej spełnia się moje stwierdzenie o niezgranej drużynie. Na szczęście pod koniec już lepiej widać działanie zespołowe i Tytanom udaje się pokonać uczniów ROJU. W tym odcinku wystąpiła też dobra fabuła. Nie będę mieć ten epizod wśród ulubionych, ale też nie wśród najgorszych. Wreszcie po dwóch odcinkach coś mnie zaciekawiło :)
widać zresztą, że bez Robina cała drużyna nie poradziłaby sobie.
Co do zmian. Wycięłabym tą niepotrzebną kłótnię i zamieniłabym ją na poszukiwania lidera. Później wszystko idzie ok więc zbędne są jakieś gruntowne zmiany.
Mi osobiście spodobał się ten odcinek. Chociaż,tą kłótnie można by było wyciąć,a wstawić np. jakieś rozmowy na temat tego,gdzie jeszcze szukać lidera,lub po prostu tak jak wspomniała Gwiazdeczka poszukiwać lidera. Reszta zmian jest tutaj nie potrzebna. Chociaż zamieniłabym to,na dwie części i bardziej rozwinęła odcinek.
Taka moja opinia,ale ona nie wiele się liczy ; )
Dwie części według mnie byłoby za dużo, jak na tą samą fabułę. Zdecydowanie jeden odcinek wystarczy. No i pewnie nie chciałbym nie oglądać Robina przez 3/4 epizodu, który zniknął jak jakiś tchórz Bestia :P
ee, skąd Robin :) każdego zdanie się liczy Robin :) przynajmniej dla mnie.
dobry pomysł z tym rozdzieleniem na dwie części i rozwinięciem. Szczerze popieram.
Dzięki ;** Co jeszcze powiecie o tym odcinku?
No, że jak na 2 części odcinek byłby odrobinę nudny, moim zdaniem. Wystarczy spojrzeć na "Tytani Wschodu" z dość podobną fabułą. Pierwszą część jeszcze dało się w jakiś sposób przetrzymać, ale za to druga była już odrobinę nudna.
Ogólnie, to podobało mi się jak Slade rozpoczął atak na Tytanów, wynajmując przestępców.
Każdy ma swoje zdanie. A jakiś inny odcinek?
a ci naprawdę byli wyszkoleni. aż dziwiłam się, jak pierwszy raz oglądałam i widziałam, jak świetnie sobie radzą z TT.
Wyszkoleni, ale pod względem ataku. Z całą resztą widać że byli niedoświadczeni. Np. nie spodziewali się kontraataku i łatwo dali przejąć więżę Tytanom, czyli już słaba obrona, a powinni spodziewać się wroga.
może i tak; ) Trzeba to przyznać,choć powinni być gotowi w każdej chwili.
Może teraz o odcinku "Siły natury"? Jak dla mnie epizod był całkiem udany i nie za wiele trzeba by było zmieniać, ale najpierw poczekam na wasze wypowiedzi.
ja się zgadzam. ten odc. mi się podobał, poznaliśmy postacie z ciekawymi zdolnościami no i co najlepsze - odcinek miał sens. Incydent Gwiazdki z Bestią nauczył tego drugiego, jakie mogą być skutki niebezpiecznych zabaw. Czyli żarty jak i te złe czyny braci.
Mi się w tym odcinku podobał tylko tekst Robina Bestia :P.
Cała fabuła jest nudna, a ci wrogowie strasznie 'nieposoleni' ;d. Nie lubię tego odcinka i nie za bardzo wiem co by w nim zmienić i czy zmiany przyniosłyby w ogóle jakieś efekty poprawkowe.
'Przyjaciele są tyle warci, ile po nich pozostaje'.
http://raven-mlod...g.onet.pl/
.
______________________________
"You say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you
And you think there's not enough love
And no one to give it to
And you're sure you've hurt for so long
You've got nothing left to lose
So you say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you."
Odcinek ma parę zabawnych momentów
np. Cyborg ,który schował się przez pułapką BB
ale sam wątek Grzmotu i Błyskawicy nic nadzwyczajnego
Nie spodobał mi się ten odcinek. Był taki nudny.
Sam początek,z tym co Gwiazdka dostała czymś
w twarz był trochę żenujący. Ale to moje zdanie,moje
wrażenie,każdy ma swój gust.
Nie ukrywam, że to nie żadna rewelacja, ale jak już pisałem odcinek jest dość dobry. Może trochę mniej walki mogli dać, bo akcji było za dużo. Mnie się spodobał głównie dlatego, że obecny był Slade pod postacią szamana.
Przejdź do forum: