Zobacz temat
 
"Metamorfoza" odcinków
Stawkę większą niż wszystko zaliczam do udanych. Nie podobało mi się tylko to, że Robin nie uwierzył Cyborgowi. Przecież jest rozważny, powinien wyczuć w całej tej sytuacji, że coś tu nie gra. Ale był zaślepiony chęcią wygranej, to było przewidywalne. ; P

Żałuję, że zrobili drugiej części tego odcinka w wersji z tytankami. Ciekawi mnie dotychczas, która z nich by wygrała i czy w ogóle zależałoby im na wygranej, czy szukały by przyczyny ich pojawienia się w tym miejscu.
Według mnie ta cała wstawka z turniejem dziewcząt była kompletnie niepotrzebna. Skoro pokonali Mistrza Gry to po co znowu zakręcili to koło. Ale dobra juz nich im bedzie ;]
ogólnie odcinek bardzo udany i przy okazji poznalismy nowe postacie.
To może teraz nieco o odcinku "Zdrada"? Jak dla mnie był udany. Nieco podle ujawniły się prawdziwe zamiary Terry, ale z drugiej strony było widać, że i dziewczyna jest lekkomyślna, np. po tym jak próbowała się tłumaczyć i żałowała.
Też zaliczam do tych ciekawych. Mnóstwo akcji. Ukazana była podstępna strona Terry. Wyłączyła alarm w wieży, roboty dzięki temu miały ułatwione zadanie, wtargnęły do wieży, narobiły zamieszania i powstała zacięta walka między nimi a czwórką pozostałych tytanów. A Terra jak gdyby nigdy nic udała się z Bestią na randkę, a on nic nie podejrzewał Bestia :P.
Nie podobało mi się jednak to, jak postąpiła z tytanami. Fakt, że gdyby ich nie zdradziła, odcinek nie miałby sensu albo po prostu by nie powstał. Jednak trzeba przyznać, że dziewczyna namieszała w ich życiu. Dali jej dom, zapewnili wygody, dali jej PRZYJAŹŃ, a ona ich tak po prostu wystawiła. Tytani mogli bardziej pomyśleć, zanim pozwolili jej zamieszkać razem z nimi, ale i nie oni popełnili błąd. Jeżeli Terra chciała tak naprawdę się z nimi zaprzyjaźnić, to powinna się wstrzymać, skoro pracowała dla Slade'a i miała na celu wyrządzić im taką krzywdę. No ale co prawda, taki jej już plan był na początku. Zdobyć zaufanie drużyny, zdobywać informacje na ich temat dla jej 'mentora', żeby łatwiej było mu ich pokonać, no i następnie zdradzić. Kto by pomyślał.. (;
Tak, tutaj Terra naprawdę dużo namieszała w życiu tytanów. Zdobyła ich zaufanie, zdobyła potrzebne jej informacje i tak po prostu wszystko się wydało.
A mogła mieć dobrych przyjaciół. Co jej dało pójście w ślady Slade'a? Co prawda, dzięki niemu opanowała swoje moce, no ale przecież to nie jest aż tak potrzebne do szczęścia, jak przyjaciele. Zawsze przecież u nich na treningach mogła się nauczyć.
"Kontuzja" to totalne... dziwactwo. Widać, że odcinek był kierowany do młodej widowni, a ja nigdy nie spodziewałbym się takiej fabuły. Moim zdaniem było dość dużo do poprawy, ale nie jest znów tak źle.
Dla mnie to była porażka. Fakt, to było kierowane do dzieci. To wiemy. Ale twórcy powinni bardziej skupić się na charakterze Robina, jeśli chcieli uczynić go pierwszoplanowych bohaterem tego odcinka. Robin Jest poważny, tak więc myślę, że w epizodzie nie powinno zabraknąć większości powagi, a najlepiej w całości mógłby taki być. Postać Larry'ego praktycznie w ogóle nie przypomina lidera.
Ogółem odcinek nic nie wnosi do innych, jest takim przerywnikiem. Właściwie nie potrzebny, wg mnie.
Przydałoby się nieco więcej opinii bo póki co to jedynie kilka osób się udziela w tym temacie. A metamorfoza odcinków z punktu widzenia 2 czy 3 osób (wliczając mnie) nie ma większego sensu Bestia :P Dlatego jeśli macie wolną chwile to prosiłbym o rozruszanie tego tematu.
A ja tam uwielbiam "Nigdy więcej" części "Końca" i wszystko, co dotyczy Raben. Do tego spiknełabym ją z Bestią według Rilli, a do tego wmieszałabym Roe, przy której Rób odstawi taki kabaret w 25 rozdziale... Ale to pewnie dopiero w przyszłym roku Bestia ;)

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
A teraz nadchodzi czas na "Niewyrównane rachunki". Obie części bardzo mi się podobały i niewiele bym zmienił. Fajnie, że pokazano też prawdziwe zamiary Terry, ale także poświęcenie jakie była w stanie zrobić by uratować swoich przyjaciół.
Ja lubię te odcinki za to, że ona w nich ginie XDD Pojedynek Terra- Raven był genialny, mhm, te oczka Trigona... XDD Też bym niewiele zmieniła, było zarąbiście Gwiazdka :D
Ścieżki Przeznaczenia: Książę i Feniks
http://sciezki-pr...gspot.com/
ogółem cały odcinek bardzo mi się spodobałRobin :) Bardzo spodobała mi się walka, podobnie jak Rilli. Niewiele bym zmieniła, odcinek był wyczepisty:*
Bardzo mi się podobały obie części. Co prawda styl rysunków w pierwszej troszeczkę mnie denerwuje, ale za to w drugiej części jest po prostu znakomity, widać, że dopracowany. Dużo akcji przede wszystkim - to jest to, czego oczekuję w odcinkach najbardziej. No i każdy z tytanów walczył bardzo zacięcie, twórcy starali się w walce dobrze ukazać zdolności i umiejętności każdego z bohaterów. Ogółem epizod warty obejrzenia.
ujęłaś wszystko co można powiedzieć;* Odcinki oby dwa, bardzo mi się spodobały:*
No więc czas na "Misję z przechwytem". No odcinek był dosyć ciekawy. Styl rysunków jednak znów mi się nie podoba. Ale było dużo akcji. Podobało mi się to, jak Cyborg oszukał Krwiaka, odwrócił się do niego z naładowanym działkiem sonicznym i krzyknął: "Dureń", o ile pamiętam xD.
fajne było zobaczyć Cyborga takiego ,,naturalnego'' jak okresliła to Raven. Fajny był ten robot zamienny. BB nauczył go paru sztuczek XD
A ja się nie mam co wypowiadać, bo nie oglądałam Bestia :P

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Nie oglądałaś? ; o Musisz nadrobić :>
Nie mam jak Raven :-[

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Przejdź do forum: