Zobacz temat
Kitten i Robin - czy to dobra para?
Tak Tak 13%[4 głosów]
Nie Nie 81%[25 głosów]
Nie mam zdania Nie mam zdania 6%[2 głosów]
Głosów ogółem : 31
 
Kitten&Robin
Chyba pamiętacie tą wariatkę znaną głównie z odcinka "Randka z przeznaczeniem"? Jeśli tak, to zapraszam do udzielania się na temat tej dwójki. Osobiście przyznam, że nie przypadła mi do gustu.Zresztą spójrzcie sobie na jej byłego faceta. Ktoś taki chyba nie jest normalny.

http://titansgo.p...n01_t2.png
hahaaha Kitten i Robin a to dobre XD
Robin zasługuje na kogoś normalnego, a nie na dziwadło które ma w rodzinie najróżniejsze robactwa xDDD
Dobra, ktoś kto wymyślił ten temat Rules!Gwiazdka :D
Oczywiście para ta pasuje do siebie jak majonez do truskawek, ale nieźle wyglądali na tym balu, oczywiście wizualnie ^.^
"I'm gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside.
Gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside you."


http://we-are-one...g.onet.pl/
Spodziewałem się takiej reakcji Robin :) W sumie nie można tej pary brać na poważnie, ale założyć o tym temat chyba nie zaszkodzi Bestia :P
Kitten i Robin to tragedia, już lepsze jest R&S -.-
W ogóle Kitten jest z leksza dziwaczną postacią, chociaż być może
fajniej by było gdyby więcej o niej było w kreskówce. ;p

Robin & Kitten zdecydowanie nie ;p
'Przyjaciele są tyle warci, ile po nich pozostaje'.
http://raven-mlod...g.onet.pl/
.
______________________________
"You say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you
And you think there's not enough love
And no one to give it to
And you're sure you've hurt for so long
You've got nothing left to lose
So you say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you."
Więcej o niej w kreskówce? Chyba NIE. Już mi wystarczy odcinków z wariatkami które mają świra na punkcie cudownego chłopca Bestia :P
Wariatkami? Zależy co masz na myśli Bestia :P Jakoś Raven i Gwiazdka sie śliniły na widok Aqualada Bestia :P
A one chyba wariatkami nie są Bestia :P Kitten jest dziwna , ale ją
lubię bo po chamsku sie bierze za życie i jest rozpuszczona Bestia :P.
Wg mnie to ok postać xD.
'Przyjaciele są tyle warci, ile po nich pozostaje'.
http://raven-mlod...g.onet.pl/
.
______________________________
"You say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you
And you think there's not enough love
And no one to give it to
And you're sure you've hurt for so long
You've got nothing left to lose
So you say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you."
Jedyny plus, który bym widziała w tej parze to to, że Robin byłby z kimś innym niż z Gwiazdką XDD
Plus dla Milly!(:
"I'm gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside.
Gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside you."


http://we-are-one...g.onet.pl/
Haha no to jest plus.
Ej, sorry za zmianę tematu, ale czy wam też w ankiecie brakuje opcji: "Por***ło Cię?!" czy coś w tym stylu? Bo mi tak XD

A co do tematu. Kitten i Robin? Aha, okey... Pozwólcie, że się wyrażę tak. Kto normalny chciałby mieć Kitten za laskę?! No może ten jej pajączkowaty ex- (który jak się nie mylę nazywa się Fang)


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Jak już mówiłem... nie wszystkie tematy o parach muszą być normalne. Też nie powinno zabraknąć tych zwariowanych.
Taa, to stwórzcie temat, np.: no nie wiem... Batman i kto tam jest rąbnięty... hmm... okey, strzelam: Jinx, Raven, Terra (to mi się podoba XD) Proszę, macie! Tylko nie mówcie, że nie mogą być razem i nie podawajcie wieku jako argument! Chcieliście zwariowane, to macie.


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Ale tutaj mowa o możliwych parach z Teen Titans. Są osoby całkiem przekonane do tej dwójki. Nawet było kilka blogów o Kitten&Robin w zeszłych latach. A mówiąc zwariowane - miałem na myśli wszystkie pary, które raczej nie są dla siebie. Przecież nawet takie Raven&Beast Boy samo w sobie zwariowane jest.
Kitty jest tak powalona, że aż ją lubię (tak samo jak Madame ....., której imienia nigdy nie pamiętam do końca xD). Jest dziwaczna, rozpuszczona itd. Przydałaby się ponad przeciętnie poważnemu Robinkowi (chybaby jakiejś shizmy dostał czy cuś xD).

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Ona chyba się nazywa Madame Rush czy coś takiego xD
Coś podobnego

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Ja się już wypowiadałam. Ale po tylu miesiącach nie zmieniam zdania. Kitten jest strasznie rozpuszczona, a ja nie trawię takich ludzi. Para odpada, niech nawet nikt nie próbuje ich razem łączyć <death> x_x.
Ja też jej nie lubię, ale ona +Robinek= katastrofa na świecie, napad głupawki u mnie xD

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Przejdź do forum: