Zobacz temat
 
Klub antyfanów Aqualada
Jeśli mowa o nieukładającej się fryzurze, to Speedy nie powinien się nią przejmować. Jako, że stoję w obronie Szybkiego, masz takie 2 fanarty:
fc01.deviantart.com/fs7/i/2005/187/9/9/TT_Morning_Routine_by_ramhay.jpg
fc01.deviantart.com/fs6/i/2005/112/c/5/Nightlink__s_Star_and_Nightwing_by_jodi_seer.jpg
Z tą długością włosów Wodnik ma podobnie Bestia :P

A co do wad Aqualada, zauważy się je w każdym możliwym odcinku z nim Bestia :P
Taaa Bestia :P Ja w jego wyglądzie nic oprócz stanowczo za długich włosów, nie widzę.
'Przyjaciele są tyle warci, ile po nich pozostaje'.
http://raven-mlod...g.onet.pl/
.
______________________________
"You say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you
And you think there's not enough love
And no one to give it to
And you're sure you've hurt for so long
You've got nothing left to lose
So you say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you."
No proszę, on sam jest żałosny. Głównym problemem jest jego wygląd i charakter ale Wodnik ma też dziwne strachy i zainteresowania...

i.pinger.pl/pgr287/0197aa6f001a288c49fac3de/Coal___Baby_Titans_by_LibraryNinja.jpg
http://i.pinger.p...yNinja.jpg

i2.pinger.pl/pgr435/95e8b6a200254b9849fac3d8/Attack_Santa___Baby_Titans_by_LibraryNinja.jpg
http://i2.pinger....yNinja.jpg

i.pinger.pl/pgr138/f788058c0009ae1349fac542/Better_Not_Cry___Baby_Titans_by_LibraryNinja.jpg
http://i.pinger.p...yNinja.jpg
XD
Nie żyję...
Totalna parodia Bestia :P

Wodnik do idiota i basta!

fc07.deviantart.net/fs12/f/2006/330/e/6/Aqualad_by_MeinCtutW.jpg
Masakra... Bo ktoś se zjadł rybkę... Oj bidula... Bestia :P

fc07.deviantart.net/fs13/f/2007/059/8/f/Baby_Aqualad_TCG_by_LibraryNinja.jpg i fc03.deviantart.net/fs13/f/2007/059/e/b/Baby_Speedy_TCG_by_LibraryNinja.jpg
Porównanie takie... XD

fc03.deviantart.net/fs16/f/2007/142/c/c/Wednesdays_Child__Baby_Titans_by_LibraryNinja.jpg
To jest cudne XD

XD
fc05.deviantart.net/fs20/f/2007/291/a/c/WTH_is_wrong_with_Aqualad_by_Smellerbee.jpg
No musiałam tu to wsadzić XD Rozwala mnie to totalnie Bestia :P
(Nie zabijaj Zwinny Bestia :P)

Sorki Zwinny, że tak często się pojawiałeś na tych obrazkach, no ale co ja na to poradzę? Bestia :P


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Sam natrafiłem na te obrazki. Nie musiałaś ich tu wrzucać Bestia :P
Edytowane przez Zwinny dnia 2011-05-21, 12:06
W tych chwilach ciszy panującej na forum, pragnę przedstawić największe wady Aqualada, tym samym przekonując Was, że postać nie zasługuje na jakiekolwiek uznanie.

Jedną z jego najżałośniejszych cech jest rybofobia. Powiedzmy sobie szczerze, superbohater który na widok zjedzonych rybek zaczyna płakać?! To jest żałosne.

Prymitywność i bieda Wodnika. Mieszkający w podwodnej jaskini człowiek-ryba odżywia się niezdrową i tym samym obleśną żywnością. W dodatku miejsce zamieszkania (jeśli w ogóle tak je można nazwać) musi strasznie śmierdzieć rybami. Nie jest wyposażone w jakiekolwiek meble, co oznacza, że Wodnik najprawdopodobniej musi spać na ziemi lub grzbietach wielorybów. Zresztą nie stać go nawet na wypad do fryzjera czy chociaż grzebień, by choć odrobinę poprawić tą pedalską fryzurę.

Fałszywy charakter i cele. Aqualad sam twierdzi, że działa dla dobra ludzkości i to nie dla sławy - jedno wielkie kłamstwo. Po pierwsze odgrywa bardzo małą rolę w pokonywaniu niebezpiecznych złoczyńców. A po drugie, spójrzcie sobie na odcinek "Głębia", gdzie na każdym kroku Wodnik korzystał z inicjatywy Beast Boya, a wdzięczność ze strony Tytanów szła tylko w jednym kierunku. Ale trzeba wspomnieć też, że Wodnik ma bardzo duży wpływ na czystość środowiska wodnego. Gdzie on się załatwia w tych głębinach? Wniosek jest jeden - bardzo zaśmieca ocean swoimi odchodami.

Spędzając tyle godzin w wodzie jego ciało dawno by spuchło. A może to już się stało? Aqualad widocznie jest pokryty warstwą specjalnego śluzu ochraniającego go przed 'przewodnieniem'. FUJ!

Nie chcąc wypisywać jego wad jeszcze przez kilka dni postanowiłem wybrać jedne z najmniej zauważalnych, ale jednocześnie najbardziej obleśnych. Mam nadzieję, że dzięki podanym minusom przekonałem Was do dołączenia do klubu antyfanów.
Bardzo trafnie określone, Zwinny XD Ale chyba nie jest aż tak źle, w końcu gdyby twórcy TT przemyśleli wszystko na wylot, to by połowy bohaterów nie było.
Ale do innych bohaterów nic nie mam. Jako prawdziwy antyfan Aqualada pragnę go przedstawić najgorzej jak można Bestia :P
Czyli próbujesz go obrzydzić reszcie użytkowników Bestia :P
Taka moja rola Bestia :P Chyba będę musiał napisać dokładny regulamin antyfana... Bestia :P
Ja mam całą Twoją listę osób i postaci której jesteś antyfanem. W skład wchodzi bejber, Wodnik... xD
Bejber, Wodnik... i Mamcia Oczko, Mumbo Jumbo, moja siostra... Bestia :P
bejber z małej Bestia :P
A no tak Bestia :P

Dobra, wracajmy do tematu.
Ja już mówiłam, że go nie lubię, ale nie jest aż taki zły jak to opisałeś xD
Milla, takie są fakty, niestety. Ja też bym wolał żeby był o wiele lepszy. Ale Wodnik to Wodnik i zawsze pozostanie Wodnikiem Bestia :P
Ciekawe czy by się sprawdził jako ratownik xD
Raczej nie, ludzie by uciekali, a ze strachu woleliby się utopić Bestia :P
Dobra teoria XD. Wodnika najlepiej pozbawić dostępu do wody, i sprawa załatwiona Bestia :P
No co ty. Chcesz żeby ludzi na powierzchni terroryzował? W oceanie to przynajmniej tylko ryby straszył Bestia :P Ale gdyby zamknęli go w wannie lub WC (odpowiednie dla niego miejsce Bestia :P) nie miałbym nic przeciwko Bestia :P
Przejdź do forum: