Zobacz temat
Dołączasz do klubu anty-Aqualad?
Tak Tak 57%[12 głosów]
Nie Nie 43%[9 głosów]
Głosów ogółem : 21
 
Klub antyfanów Aqualada
Jeśli choć trochę mnie znacie, to z pewnością zdajecie sobie sprawę z jakim obrzydzeniem i nienawiścią patrzę na Aqualada z Titans East. Jak dotąd wiele razy wypowiadałem się na jego temat, ale nie miałem okazji wszystkich myśli zebrać w jednym wspólnym temacie gdzie dałbym jasno do zrozumienia, że on jest eee.... cóż, nie ma określenia które by do niego pasowało ponieważ nawet najgorsze znacznie podniosłoby jego wartość.
A teraz gdy Silent w SB wpadł na genialny pomysł stworzenia klubu antyfanów, z którego wywodzi się też nazwa tematu (w skrócie KAFA), mam doskonałą okazję do wyrażenia swoich poglądów.
Czekam na Wasze posty, po których wypowiem się i ja. Zapraszam do dyskusji, chętnie wyjaśnię dlaczego uważam tak a nie inaczej Robin :)

PS: Jedynym obrazkiem który mogę znieść z tą pedałkowatą postacią jest ta emotka 8O Lubię tą scenkę gdy Wodnik ze strachem patrzy jak Speedy (czyli ja) zjada rybki! Bestia :P
Szczerze? Nie przepadam za nim. Ale to już raczej chyba wspominałam. Dlaczego nie przepadam? A no właśnie. Po pierwsze: Gdy on pojawia się w jakimś odcinku, zawsze zmienia się on w jakąś podmorską przygodę. Ciągle głębiny, ocean i w ogóle. "Głębia" - głównym bohaterem tego odcinka był Wodnik - wszystko działo się wokół niego i cała akcja prawie że w ogóle w oceanie. A reszta tytanów? Mało wiedzieliśmy, co z nimi. A to przecież oni są głównymi bohaterami, nie? Podobna sytuacja w "Długość fali" - znów akcja pod wodą. Wiem, w końcu to Wodnik. Ale ten jak i tamten odcinek w ogóle nie przypadł mi do gustu. A po drugie.. też wspominałam, ale ma tu większość racje - jest ulizany. I kojarzy mi się tylko z rybami. Zresztą to dosyć przewidywalne. Dla innych antyfanów na pewno też. Takie moje zdanie. ;d
Osobiście,nie przepadam za nim. Według mnie jest za bardzo ulizany. Nic do niego nie mam,lecz ten jego głos,te włosy i w ogóle,nie pasują mi. W związku z tym, nie jestem jakimś fanem tej postaci,lecz jak sam temat mówi anty fanem. Odcinki z nim,były okropne. Gwiazdeczka,wyraziła to co chciałam powiedzieć. Wszystko kręciło się wokół niego,to jeszcze w wodzie. A nasi ulubieńcy. Zostali pokazani,parę razy i nic. Te odcinki nie spodobały mi się. To moje zdanie choć mogło być o wiele lepsze.

Aqualad jest ulizany,głupi i fuu.
Pfff, ale żeś wymyślił Bestia :P
To może ja założę klub antyfanów R&S? Bestia :P
Aqualad jest w porządku i ja zdania nie zmienie Bestia :P
I co z tego,że jest ulizany? Bestia :P Speedy też jest. Poza tym
Aqualad nie ma dzikiej ksywy i nie ma strzałek do darta
w plecaku Bestia :P.
'Przyjaciele są tyle warci, ile po nich pozostaje'.
http://raven-mlod...g.onet.pl/
.
______________________________
"You say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you
And you think there's not enough love
And no one to give it to
And you're sure you've hurt for so long
You've got nothing left to lose
So you say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you."
Nela, wszyscy wiemy jak bardzo jesteś zakochana w Wodniku więc uznam twoją wypowiedź w miarę za normalną Bestia :P Spójrz sobie na wygląd homo rybo-pedałka i jego zachowanie. Na potwierdzenie moich myśli w najbliższym czasie dostaniesz kilka dobrych artów Bestia :P
Pfff Bestia :P Jeżeli chodzi o posądzanie mnie o jakiekolwiek zakochanie, to jedynie można mnie posądzać o zakochanie w Robinie, ale nie w tym czymś Bestia :P. A ty sobie spójrz na Speedy'ego i jego piękną fryzurę koguta Bestia :P!
'Przyjaciele są tyle warci, ile po nich pozostaje'.
http://raven-mlod...g.onet.pl/
.
______________________________
"You say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you
And you think there's not enough love
And no one to give it to
And you're sure you've hurt for so long
You've got nothing left to lose
So you say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you."
Nela, kogut czy nie kogut - zawsze lepszy od Aqualada. Zresztą temat o pedałku więc nie wtrącać mi tu Szybkiego Bestia :P
Poza tym lepsza ksywa Wodnik, niż Zwinny Bestia :P Ta ksywa jest niezmiernie dzika i zawsze tak będe sądzić Bestia :P. No dobrze, skoro temat o pedałku, to powiem,że nie jest moją ulubioną postacią, ale będe go bronić , bo nie jest najgorszy Bestia :P. !
'Przyjaciele są tyle warci, ile po nich pozostaje'.
http://raven-mlod...g.onet.pl/
.
______________________________
"You say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you
And you think there's not enough love
And no one to give it to
And you're sure you've hurt for so long
You've got nothing left to lose
So you say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you."
Zwinny to moja ksywka, Szybki to dosłowne tłumaczenie Speedy'ego Bestia :P A co do Aqualada - ulizany frajer, głos do dobranocek, posiada rybie fobie i nie może znieść widoku zjedzonych rybek. Zresztą wiele fanartów go ośmiesza i ukazuje go jako homo, więc coś w tym musi być Bestia :P
Nie mają się do czego przyczepić, no to zawsze ofiarę znajdą Bestia :P
Za to jakoś dziwnym trafem nikt nic nie ma do strzałek do darta od 'ZWINNEGO' , który jest kogutem i ma dziką ksywę Bestia :P

Aqualad może jest taki trochę homo, ale to tak średnio przeszkadza XD
'Przyjaciele są tyle warci, ile po nich pozostaje'.
http://raven-mlod...g.onet.pl/
.
______________________________
"You say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you
And you think there's not enough love
And no one to give it to
And you're sure you've hurt for so long
You've got nothing left to lose
So you say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you."
Nie zwalaj żałosności Aqualada na Speedy'ego, przedostatnia ankieta mówiła sama za siebie Bestia :P

Akurat dla homo jestem dość nietolerancyjny, więc mi przeszkadza, a co gorsze to jego wygląd i nudna postać.
On jest dziwny (Wiem, większość ludzi jest dla mnie dziwna, w tym Zwinny xD, ale nie określam ich tak bez powodu XD), brzydki i jego sama postać jest głupia i wkurzająca Bestia :P
Dołączam się do reszty, Aqualad z kreskówki tt to wzór pedalstwa. Wodnik może w miarę dobrze brzmi, ale postać jest okropna i nie do zniesienia.
A do Speedy'ego się nie czepiać, bo to akurat fajna postać, choć w kreskówce tt go kiepsko zrobili.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Yuhuuu!

Zwinny to bardzo fajna postać. Ogólnie,miło się ją ogląda i patrzy na nią.
pedalstwa ?
on wcale nie jest pedałowaty. Bez przesady
dal mnie to jedna z najlepszych postaci w TT
No i mam sojusznika Robin :)

Zależy kto co rozumie pod pojęciem 'pedalstwa' , bo jak
dla kogoś dziwna fryzura czy strój jest pedalstwem to chyba
żadna postać nie byłaby akceptowana, bo Robin nosi rajtki,
Speedy ma koguta na głowie, a Bestia jest spleśniałym gościem.
'Przyjaciele są tyle warci, ile po nich pozostaje'.
http://raven-mlod...g.onet.pl/
.
______________________________
"You say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you
And you think there's not enough love
And no one to give it to
And you're sure you've hurt for so long
You've got nothing left to lose
So you say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you."
Zgadzam się z Nelą ;]
Ździebełko się tu dowiedziałem, źem nie żałował się duostać.
Racja Nela, tylko wciąż nie rozumiem co tym masz z tą zgnilizną i Bestią x.X
Nie uważam, aby wygląd Aqualada był pedalski, a jeżeli nawet jest, to wszystkie postaci w kreskówce wyglądają pedalsko xD
"I'm gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside.
Gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside you."


http://we-are-one...g.onet.pl/
No błagam XDD. Wy na serio nic nie widzicie? Tu macie obrazek xDD http://www.freewe...qualad.jpg -,- Patrząc na to coś, nie da się zachować równowagi psychicznej o.O
Przejdź do forum: