Zobacz temat
 
Niewykorzystany potencjał bohaterów
Tutaj nie wypowiem sie az tak jak kiedys wypowiadalam sie w róznych tematach... 100% zgody z CherryPie
:*
@CherryPie różnie to może wyglądać, jednak o ile mi wiadomo Teen Titans od początku miało być serialem skierowanym do młodej widowni i tak też pozostało. Chociaż ja winy bym na Murakamiego nie zwalał, bo koleś znał się na rzeczy i do niektórych miał głowę. Po prostu studio produkcyjne najwyraźniej miało taki zamysł od początku.

Jedyne co budzi wątpliwości to Judas Contract, który jak wiemy nie doszedł do skutku. Szkoda bo wydawało się, że twórcy brali się za coś poważnego. Z ich zamierzeń wynika, że charakter ogólny miał być poważniejszy i mieć mało wspólnego z kreskówką, gdyż zamierzano bazować się na serii komiksów The New Teen Titans. To by mogło rzucić świeże spojrzenie na świat MT.

A jeśli chodzi o upychanie do kreskówki różnych rzeczy, to masz rację. Sam jednak myślę, że nie wyszło by nic ciekawego. Po prostu miałbym wtedy przeczucie, że efekt zostanie spieprzony. Ale gdyby dać już samą poważniejszą fabułę to kto wie...
Przejdź do forum: