Zobacz temat
 
Tytani w Young Justice
Jeśli ktoś już oglądał najnowszy serial animowany o superbohaterach z pewnością już zauważył, że w skład głównej drużyny pojawia się kilku Tytanów, a do tego są jeszcze ci epizodyczni. W tym temacie dzielcie się swoimi opiniami na temat tego jak wyszło twórcom ukazanie Tytanów w YJ.
Moim zdaniem Robin wreszcie zachowuje się tak jak powinien, jest wesoły, ambitny, tajemniczy, doświadczony, ale nie jest tak jak w kreskówce TT zarozumiały, ani uparty jak osioł. Nie zachowuje się jak smutas. Wolę zdecydowanie Robina z YJ, choć i tak uważam, że idealnym obrazem Robina jest ten z Batman TAS. W każdym razie uwielbiam to jak wykreowali Robina, bo nareszcie widać, że mamy do czynienia z uczniem Batmana. Pomysł ze znikaniem, które tak dobrze opanował właśnie Batman i przerażającym śmiechem jest genialny i chyba to mi się w jego nowym wizerunku podoba najbardziej.

Jeśli chodzi o Aqualada, to wiemy, że Caulder nie jest tym samym Aqualadem, którego znamy z TT, choć jego też poznaliśmy w odcinku "Downtime" i wiemy, że w tym świecie, to nie on zostaje bohaterem.

Speedy wyraźnie dojrzał i stał się buntownikiem, fajnie, że możemy obserwować to jak na swój sposób zmaga się z podobnymi problemami, jakie ma reszta nastoletnich bohaterów.

Nie mogę się doczekać, aż zobaczymy resztę Tytanów, a jestem pewien, że ich jeszcze zobaczymy. Robin :)
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Co do Speedy'ego, fajnie że w odcinku "Targets" wtrącono go w główną fabułę i dlatego mieliśmy okazję dokładnie mu się przyjrzeć. Zaczynam coraz bardziej lubić tą postać w YJ Gwiazdka :D
Bestia :P Przyznam, że przez zaliczenia nie miałem czasu, żeby obejrzeć targets, ale niedługo nadrobię.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Nadrób koniecznie, bo według mnie odcinek jest najlepszym jaki do tej pory wypuszczono Robin :)
Zgadzam się : )))
Z "Targetsu" jestem zadowolony. Mam nadzieję, że więcej będzie takich odcinków. I nie chodzi mi tu koniecznie o Speedy'ego. Fajnie byłoby też widzieć Robina na misji z Batmanem, czy choćby poruszyć wątek Kid Flasha i Artemis.
O,no i to by było super!
I pewnie tak też się stanie. Przynajmniej tak mi się wydaje. Pojawienie się Ra'sa al Ghuli na końcu odcinka z pewnością oznacza wtrącenie Batmana, a gdzie Batman to i Robin Robin :)
Kilka dni temu poinformowałem o potwierdzonym występie Bestii w Young Justice. Póki co nie znam więcej szczegółów niż nazwisko aktora użyczającego mu głosu (Logan Grove), ale można być pewnym, że "zielony"będzie ukazany dość młodo na co wskazuje wybór obsady (no bo ile ma ten dzieciak? Z 10 lat?). Występ Bestii z pewnością będzie dla nas pociechą, ale niekoniecznie musi się pojawić jako członek Teen Titans. Istnieje również możliwość, że BB zostanie ukazany jako jeden z bohaterów Doom Patrol. Korzystniejsza dla nas byłaby pierwsza opcja bo niewykluczone, że dzięki niej moglibyśmy w przyszłości ujrzeć też inne postacie, takie jak Starfire, Raven czy Wonder Girl. Kiedy tylko trafię na kolejne plotki czy potencjalne możliwości napiszę o nich w tym temacie, a potwierdzone informacje zostaną umieszczone w newsie. Tymczasem zapraszam do dzielenia się opinią na temat całej sprawy.
Ha,racja. Gdzie Batman to i Robin!
No dobra, a o Bestii co myślisz? Bestia :P
Z Bestią też będzie fajnie. Chodzi o to,że chciałabym go zobaczyć nie jako członka Teen Titans tylko Doom Patrol. Ale z drugiej strony jak już wspomniałeś,kiedy wybierzemy tę pierwszą opcję możemy zobaczyć np. Raven,Starfire etc.
To wcale nie jest pewne. Póki co są to tylko domysły. Nawet jeśli Bestia pojawi się jako Tytan wątpię żeby w tym samym odcinku mielibyśmy ujrzeć Starfire czy Raven. Raczej traktuję to jako pewną " oznakę " Bestia ;)
Ciekawi mnie w jaki sposób się przedstawi Wonder Girl pod koniec sezonu (informacja o występie i dołączeniu do drużyny co prawda nadal niepotwierdzona, ale wielce prawdopodobna). Pewnie będzie nią Cassandra Sandsmark, która w komiksach już należała do Tytanów i również do Young Justice.

Połączony z 21.03.2012 14:51:22:
Nie wiem czy się skapnęliście, ale jeśli nie to wygląda na to, że zepsuje Wam humor Bestia :P 8-letni chłopiec pojawiający się w "Image" to nikt inny jak Garfield Logan czyli późniejszy Beast Boy.

A jednak nici z jego bohaterskim występem w drużynie.
Edytowane przez Zwinny dnia 2012-03-21, 14:52
Zauważyłam Robin :) Mówione było nawet w odcinku : >
Postać Robina dla mnie to kompletne zaskoczenie. Takim mały, wyluzowany, uśmiechnięty chłopak. Bardzo pozytywnie ;D
Bo to tylko Robin z TT był jakiś sztywny i poważny. Robin właśnie taki powinien być jak w YJ.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Robin/Nightwing zdecydowanie pozytwnie Robin :) Jest świetny charakter i.. wygląd xD
Kid Flash również wygląda bardzo przywoicie.
Tylko.. co oni do cholery zrobili z Bestą to ja nie ma pojcia. Ok.. nie czepiałabym sie tak bardzo (może nawet w ogóle) gdyby nie ten .. ogon xD
Ale ale i tak ogólenie jestem zdowolona, ze Gar pojawił sie w YJ bo gdyby nie to pwnie nie zwrociłabym uwagi na ten serial Robin :)
Ja Ci wytłumaczę czemu tak zrobili:
Obejrzyj odcinek, w którym BB, Miss Martian i ktoś tam jeszcze niszczyli bazę Krolatean. Tam BB zobaczył staw jakiś czy coś w tym stylu i przypomniał sobie wypadek, w którym zginęła jego matka. Na moment powrócił do normalnego wyglądu.
Można zatem wnioskować, że forma półmałpy pozwala mu lepiej spełniać obowiązki bohatera i dodatkowo może służyć do wyodrębnienia dwóch alter-ego - czyli zagubionego młodego chłopca, który obwinia się za śmierć matki Garfielda Logana, od wesołego, przepełnionego energią bohatera - Beast Boya.

Taki jest mój wniosek i pomimo, że design tego typu też mi się nie do końca podoba, trzeba przyznać, że postać jest dzięki takiemu zabiegowi bardziej realna.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Przejdź do forum: