Zobacz temat
Czy Robin i Gwiazdka to dobra para?
Tak Tak 81%[42 głosów]
Nie Nie 19%[10 głosów]
Głosów ogółem : 52
 
Robin&Starfire
Dla większego porządku w przyszłości proponowałbym tworzenie osobnych tematów odnośnie par w dziale pairing.

W tym temacie wymieniajmy się wszystkim co sądzimy o parze Rob&Star.
Nie wierzę,że to zrobiłam, ale zagłosowałam na tak xDD.
Tylko i wyłącznie ,że przekonała mnie do tej pary swym
blogiem Ola26 =* ;>. ! Wiem,że tak być powinno,żeby
ta para była parą xd chociaż zawsze byłam i będe stawiać
na swoim, więc - R&R. Ale najlepiej jakby nie było żadnych par,
spokój by był XD.

Tak czy inaczej, może się kiedyś przekonam bardziej
do pary R&S , ale na pewno nie całkowicie Gwiazdka ^^'
'Przyjaciele są tyle warci, ile po nich pozostaje'.
http://raven-mlod...g.onet.pl/
.
______________________________
"You say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you
And you think there's not enough love
And no one to give it to
And you're sure you've hurt for so long
You've got nothing left to lose
So you say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you."
Nie powiem, aby jakoś szczególnie przypadła mi ta para do gustu, lecz nie jestem też jej przeciwnikiem, lubię czasem poczytać o parze R&S, ale tak jak Nela skłaniam się bardziej ku R&R!(:
"I'm gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside.
Gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside you."


http://we-are-one...g.onet.pl/
A mnie ogólnie kreskówkowy Robin z Tytanów wnerwia, jest okrutnie sztywny i nudny. W każdej innej wersji go bardzo lubię, ale w Tytanach zrobili z niego smutasa.
Jeśli chodzi o pairing to tylko R&S, R&R to by była strasznie smutna i sztywna para.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Nie sądzę, może wtedy właśnie coś by się w nich zmieniło. A jak wygląda para R&S? To też jakoś ciekawie nie wygląda, tylko w paru opowiadaniach.
"I'm gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside.
Gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside you."


http://we-are-one...g.onet.pl/
Ja nie mówię o opowiadaniach, bo w opowiadaniach się dzieje to co chce ich autor i często wbrew charakterom postaci. Mam na myśli jakby prawdopodobną kontynuację serialu czy coś podobnego. Gdyby tam Robin i Raven byli parą, było by po prostu okrutnie nudno. Nie bez powodu mówi się, że przeciwieństwa się przyciągają.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Akceptuję. Pasują do siebie, ładnie ze sobą wyglądają, ciągnie ich ku sobie, i w ogóle oh, i ah. Nawet jeśli twórcy próbowali złamać tę słodycz, sączącą się z tej pary (o taaaa, Star mocno zyskała w moich oczach po Stranded) to jednak... cóż, ona mnie trochę odpycha. Ale zasadniczo podejście mam obojętne. Niech się dzieje wola nieba, czy coś tam.

Pogodziłam się, że Robin jest ze Star, i pomimo mojej sympatii do parowania go z Rae - nie wyobrażam sobie tego w kreskówce. Bo tak już jest. Że Robin jest ze Starfire. Lubię z nich wyciągać coś więcej, i to się często przewijało w moich opowiadaniach. Lubię podejście do tej pary z innego kąta. O tak.
Wypowiem się i ja. Para R&S jak dla mnie jest doskonała, tyle że czasem po prostu mam wrażenie, że stanowczy i rozsądny lider całej grupy - Robin, oraz impulsywna i czasem z lekka dziecinna Tamaranka - Gwiazdka po prostu nie są stworzeni dla siebie. Takie wrażenie mam momentami oglądając różne odcinki z kreskówki, ale mimo to pozostają moją ulubioną parą.
No właśnie to sprawia, że do siebie pasują. Bo Robin czuje potrzebę opiekowania się i chronienia jej, a ona potrzebuje uwagi i troski. Właśnie na tym polega ich uzupełnianie się i przez to, są dobrą parą.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Dlatego właśnie napisałem czasem, gdy dziecinność Gwiazdki staje się za duża, a powaga Robina jest skupiona na czymś zupełnie innym. Wtedy już uczucia Gwiazdki lądują gdzieś na drugorzędowych sprawach (było kilka takich odcinków).
Mnie strasznie denerwują takie momenty --' Że och, jakie to straszne, dla niego uczucia Gwiazdki się nie liczą -,- Robią z tego nie wiadomo co, a oglądając to, TT bardziej przypomina mi jakiś denny, kilkuset odcinkowy serial.
dzięki Nelciu ;**
Dla nikogo nie bd zaskoczeniem jeżeli powiem ,że ta para wg mnie jest dla siebie stworzona. Charaktery mają zupełnie odmiennie
ona - otwarta na świat i ludzi , on - skryty
ona - pokazuje otwarcie swoje uczucia ,on - niechetnie sie do nich przyznaje
ale to jest w nich niezwykłe. Są przeciwieństwami ,które podobno się przyciągają Bestia ;)
To ja ci dziękuję ;* . Chociaż nie powinnam XDD! Bo
zniszczyłaś moje antyfanstwo (XD) R&S XD. Ja ich
nigdy w zupełności nie zaakceptuję jako parę, bo nie
trawię par i nie trawię Gwiazdki ;| Ona jest taka yyyy XD
Chociaż jak oglądałam 1 raz MT to ona była moją ulubioną
bohaterką na początku. Gwiazdka ^^' Ale przez to,że wtedy byłam jeszcze
mała, grzeczna i miła XD może dlatego mi odpowiadała jako
fajna postać. No i oczywiście fakt,że myślałam,że Raven to
chłopak xD! Kiedy lubiłam Gwiazdkę to uważałam,że ona
pasuje do Robina najbardziej , ale z czasem przeszła mi
ta 'miłość' do tej postaci, w miarę jak obejrzałam więcej
odcinków i zorientowałam się,że miałam obok siebie osoby
które też oglądały tą kreskówkę. Później jakaś wymiana zdań z nimi
no i wszystko się obróciło o 360 stopni ^ ^
Zdradzę wam,że byłam po tym byciu fanem R&S, fanem Raven& BB
Do dziś w to nie wierzę ;p.
'Przyjaciele są tyle warci, ile po nich pozostaje'.
http://raven-mlod...g.onet.pl/
.
______________________________
"You say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you
And you think there's not enough love
And no one to give it to
And you're sure you've hurt for so long
You've got nothing left to lose
So you say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you."
buhahah jestem zua !!
Nela, tak z ciekawości, ty byłaś ślepa, że myślałaś że Raven to chłopak?! Bestia :P A trzymając się twojej wersji, że Rae to facet kompletnie nie wyobrażałbym ją, a raczej jego z Robinem jako parę. Byłaby taka homo Bestia :P
Edytowane przez Zwinny dnia 2011-05-01, 21:40
XD No przecież Nela wyraźnie napisała, że fanką R&R jest dopiero odkąd się dowiedziała, że Raven to dziewczyna.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
No tak, źle mi się zdanie przeczytało Bestia :P
No patrzcie. Głosowałam, a się nie wypowiedziałam. Tak, wszyscy wiedzą, że to moja ulubiona para [kto by się nie zorientował, skoro na moim blogu prowadzę taki pairing]. A dlaczego? Według mnie to najlepsza i zresztą oficjalna para, bo doskonale widać, że pomiędzy nimi jest tzw. 'chemia'. Robin z Gwiazdką się uzupełniają. On próbuje za wszelką cenę ją chronić, a ona go uszczęśliwia. I tak się składa, że jest także na odwrót. Może czasem Robin jest pochłonięty swoimi obowiązkami, związanymi z obroną miasta, ale skoro jest się bohaterem, to trzeba oczywiście mieć czas i na to. Mimo tego liczy się z uczuciami Star i najbardziej podoba mi się to, jak właśnie staje w jej obronie. Która dziewczyna nie chciałaby mieć takiego chłopaka? Gwiazdka natomiast chce dla niego jak najlepiej i troszczy się o niego na każdym kroku. Dlatego uważam, że to doskonała para i widać, że oby dwie strony potrzebują siebie nawzajem. Ogółem? R&S the best couple ever! <3
Co mam mówić? Star już wszystko powiedziała Bestia ;) Zgadzam się ze wszystkim oprócz ostatniego zdania. Zdecydowanie preferuję parę J&KF, ale to nie ten temat Bestia :P Ogólnie Gwiazdka i Robin słodko razem wyglądają, zwłaszcza, że Robin jest od niej niższy xD
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Starfire i Robin to znakomita para. Razem świetnie się uzupełniają i od samego początku było widać, że coś między nimi będzie. Ja po prostu nie mam co się wypowiadać, bo znacie moje zdanie wnioskując po blogu. Są świetni i tyle!
Przejdź do forum: