Zobacz temat
 
Robin&Starfire
To najbardziej znienawidzona przeze mnie para! Nie jestem pewna czy to dlatego, że mam obsesje na punkcie Robina i jestem zazdrosna na każdym kroku, czy dlatego, że Starfire jest taka a nie inna.Nie czytałam żadnych komiksów związanych z nią, ale odpychająco zadziałało na mnie to przesłodzenie. Jej głos, wieczny entuzjazm, chichot, nienawidzę jej. Denerwuje mnie jak diabli, choć przyznam jakoś przypadła mi do gustu w tym odcinku, w którym Robin musiał iść na randkę z "Kicią" czy jakkolwiek się ona nazywała. Nie dla tego paringu.
Nienawidzę tej pary. Jest taka zbyt oczywista. Piękna Tamaranka i niesamowity Robin. Oni do siebie nie pasują. Gwiazdka jest taka naiwna i nie zrozumiałaby Robina. On za to ma zassobą smutną przeszłość i w głębi duszy potrzebuje kogoś co przeżył coś podobnego i będzie w stanie go zrozumieć. Ja jestem fanką pary Rob&Rae
I'm tired of being what you want me to be
Feeling so faithless
Lost under the surface
I don't know what you're expecting of me
Put under the pressure
Of walking in your shoes
Julia West napisał(a):

Gwiazdka jest taka naiwna i nie zrozumiałaby Robina. On za to ma za sobą smutną przeszłość i w głębi duszy potrzebuje kogoś co przeżył coś podobnego i będzie w stanie go zrozumieć.

Hm, a skąd wiesz czy Gwiazdka nie byłaby w stanie zrozumieć Robina? Przecież z tego co widać w odcinkach, ona też nie ma rodziców, a jej własna siostra wsadziła ją do więzienia. nie ma nikogo bliskiego oprócz opiekuna, tak samo jak Robin nie miął nikogo bliskiego, tylko opiekuna(Batmana). Poza tym, zgadzam się z Tobą, że Gwiazdka jest naiwna, ale właśnie potrzebuje kogoś, kto by ją chronił, a Robin potrzebuje kogoś, kogo mógłby ciągle chronić. Także według mnie ta para, bardzo do siebie pasuje i uzupełniają się nawzajem, Aha i nie zapominaj, że jak trzeba, to Gwiazdka umie pokazać pazurki.
Uważam że ta para do siebie pasuje, jak napisało wiele osób wcześniej uzupełniają się. A poza tym to moja ulubiona para w serialu Robin B-) Gwiazdka :]
myślę że kolega Sulik powiedział już wszystko na ten temat

jeden z moich ulubionych kreskówkowych paringów - w dodatku pięknie pokazane jaka z biegiem czasu tworzy się miedzy nimi więź : )

oczywiście można powiedzieć że jest to przerysowany przykład typowej filmowej pary ale jakoś sobie Robina nie wyobrażam przy Raven, on potrzebuje kogoś tak wesołego jak Starfire Robin :)
Edytowane przez hafexo dnia 2015-12-20, 03:44
Jeśli o mnie chodzi to jestem na TAK Bestia ;)
Nigdy wcześniej tego nie zauważyłem że spadły jej buty.

s8.postimg.cc/cipeuenf9/robixstar.png

66.media.tumblr.com/de904451f273a5ed765f3c0477f92de9/tumblr_mrqwojJ5x71r79t1go1_500.gif
Przejdź do forum: