Zobacz temat
 
Rozwiązanie.
Coś ze mną nie tak, wymyślam coraz głupsze tematy =,=^.

Zabawa polega na tym, że jedna osoba pisze co ją gnębi, a druga osoba wypisuje wszystkie plusy tego kłopotu, i pisze swój przykład. Np;
Os. 1 - Jutro nie chce mi się iść do szkoły.
Os 2 - Wszystkie osoby w twoim wieku chodzą do szkoły, poza tym za niedługo jest weekend. Przed moim domem był wypadek, i samochody blokują mi drogę.

Itd. Ja zacznę ; >

Mój kot wlazł na szafę i nie chce zejść -,-
Nie przejmuj się,w końcu zejdzie. Znudzi mu się ciągłe siedzenie na szafie,i w końcu ,mam nadzieję,że zeskoczy by się z tobą pobawić,bo będzie mu ciebie brakować.
Daj mu rybkę do zjedzenia, a jak zejdzie połam mu nogi żeby więcej nie wchodził Bestia :P

Mam jutro spr z matmy :/
Powiedz mamie rano,kiedy będziesz szedł,że bardzo cię coś boli. Biegnij do łazienki i udawaj ,że wymiotujesz.

Brat mnie pobił i wszystko mnie boli.
Powiedz o tym rodzicom, i udawaj przy tym, że boli cię bardziej niż na serio xD.

Moja koleżanka męczy mnie, żebym z nią poszła na boisko x.x
Obwiń sobie nogę czymś białym i udawaj ,że ją złamałaś XD

Nie chcę do szkoły,ale rodzice mi każą.
idź, przetrwaj, a nagrodą będzie odpoczynek.a potem możesz być dumna z siebie, że wytrwałaś xD

Moja bratanica nie może do mnie przyjechać, ponieważ nie pozwala jej mama.
Jeśli ona nie może ty do niej jedź a jeśli nie poskutkuje to powiedz jej mamie,że macie ważne zadanie do zrobienia.

Pani oddaje spr z matmy,boje się co dostanę.
Spokojnie, zawsze można poprawić. I poduczyć się trochę, w razie czego.

Moja przyjaciółka ma przeze mnie kłopoty.
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
Jeśli,jest aż tak źle postaraj się jak najlepiej temu zaradzić. A gdy nie poskutkuje opowiedz jej to,i razem rozwiążcie problem.

Nie chcę jechać na konkurs matematyczny,a muszę.
Konkurs to nie szkoła, nic nie stanie się, gdy przegrasz. A to dodatkowy dzień wolny od zajęć Bestia ;)
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
Konkurs to nie szkoła, nic nie stanie się, gdy przegrasz. A to dodatkowy dzień wolny od zajęć Bestia ;)

Nie chce mi się uczyć, a mam dwa zaległe sprawdziany
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
Znajdź czas żeby nauczyć się na jeden sprawdzian i na drugi. Zrelaksuj się i będzie ok.

Nudzi mi się i nie wiem co mam robić.
Pomyśl nad blogiem, o czym może być news. Poszukaj stron internetowych, dostosowanych do Twoich zainteresowań. Przynajmniej nie musisz uczyć się do kartkówki =,= nie to co ja...

Byłam chora, i nikt nie raczył mnie powiadomić o tym, że jutro będzie sprawdzian z matematyki, i kartkówka z angielskiego. Są nowe tematy, a ja nic nie umiem -,-
Poproś koleżankę by dała ci przepisać rzeczy których nie masz w zeszycie a jeśli nie zdążysz lub nie będziesz mogła pożyczyć,powiedz nauczycielką ,że byłaś chora i nikt cię o tym nie powiadomił.


Mój brat zmusza mnie do zagrania z nim w piłkę nożną.
Zagraj, co ci szkodzi. Młody będzie miał uciechę, a ty spędzisz czas ze swoim (może znienawidzonym xD) ale zawsze bratem. Plus, poprawi ci się humor xD

Nie mam weny =.=...


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Każdemu to się zdarza, ale zawsze przechodzi

Mój kuzyn przebrał się za superman'a i nosi gacie na spodniach =-=^
Edytowane przez Nowa Raven dnia 2011-05-26, 20:46
Pociesz się tym, że przynajmniej GDZIEŚ ma założone gacie ;d

Komputer mi padł Cyborg :(
W końcu powstanie z ciemności i oświeci cię naszym serwisem

Płyta z kursem językowym zablokowała mi radio
Kup se drugie Bestia :P

Najlepsi przyjaciele idą do innych szkół, a koleżanka się wyprowadza do innego miasta :/
Przejdź do forum: