Zobacz temat
 
Ulubione blogi o MT.
ja tez nie moge w to uwierzyć ze to tak szybko zleciało
niebywałe
Ja blogi to uwielbiam wszystkie (Nela, Silent, Zwinny, Rachel, Gwiazdeczka, Ola26, Gwiazdka29, Ciocia M. xD, FankaTT, Black, Icha, Milla, Lewel@, Meia etc.) ale nienawidzę swoich : / Są okropne, nudne, denne, beznadziejnie napisane etc. Nie warto na nie wchodzić, mówię serio!


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Ja zapomniałam chyba o jednym z najważniejszych dla mnie blogów, czyli o blogu Silent'a xD. Właściwie, to dzięki niemu dotarłam na serwis, i zainteresowałam się Tytanami. Dzięki jego Video-notkom na YT ^ ^.
Shatten, nie oceniaj się tak surowo, piszesz świetnie, a Twój blog o Quinett kocham xD
Popieram post nademną, może jedynie z jedną różnicą - nie jestem babą żeby mówić "kochać", więc to jakże babskie słowo zastąpię zwykłym "lubię".

PS. Milla, pisze się Schatten Bestia :P
Ja zapomniałam chyba o jednym z najważniejszych dla mnie blogów, czyli o blogu Silent'a xD. Właściwie, to dzięki niemu dotarłam na serwis, i zainteresowałam się Tytanami. Dzięki jego Video-notkom na YT ^ ^.


Serio? Dzięki wielkie, a myślałem, że nikt tego nie używał XD.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Jak już je znalazłam, to weszłam na Twojego bloga, a z bloga na serwis, i tak kilka dni śledziłam co się dzieje xD
PS. Milla, pisze się Schatten Bestia :P


Nie no xD To mnie rozwaliło totalnie Bestia :P Ale dzięki, że ktoś moje dziadostwo docenia. Ja uwielbiam samą siebie krytykować i to ostro w dół. Nie ma to jak niska samoocena Bestia :P


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Ja ogólnie zwracam uwagę na to żeby nie popełnić żadnych błędów i jak jakiś zauważę to staram się poprawić nawet najmniejszy (no chyba, że się pisze z laptopa z wyłamaną klawiaturą Bestia :P). A co do niskiej samooceny - czy to chodzi o bloga, czy o samego siebie, to nie jest nic dobrego.
Wiem, że to nie jest dobre, ale ja taka już jestem, no. Nie zmienisz mnie. Gdybyś się starał jak nie powiem kto, nie dałbyś rady, bo jestem strasznie uparta i zawsze stawiam na swoim Bestia :P


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Ale ładniej jest Shatten >.< Mogę tak do ciebie mówić? XD Jakoś wygodniej.
Oczywiście Milla, to zaszczyt Bestia :P


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
To się cieszę, bo wole mieć pewność że mnie za to nie znienawidzisz xD
Ah, przestań. Ja bym miała kogoś znienawidzić? Milla... Jak już coś, to nie ciebie Bestia :P


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Warto wymienić, że bardzo mi się spodobał blog Gwiazdeczki. Naprawdę jej styl pisania jest ciekawy, dodatkowo świetne zamieszcza tam FanArty Bestia ;)
Edytowane przez Zwinny dnia 2011-04-30, 22:05
O, tak, z tym się zgodzę. Dziewczyna ma wielki talent i wie, jak go wykorzystać.
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
Dokładnie. Jej notki czyta się z nosem w monitorze xD
Tak bardzo chce się wiedziec co wydarzy się w kolejnym wersie.


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Ja również lubię blog Gwiazdeczki :> Jej rysunki są prześwietne.
Opowiadania także Gwiazdka :D nie to co przynudzające moje ;d
'Przyjaciele są tyle warci, ile po nich pozostaje'.
http://raven-mlod...g.onet.pl/
.
______________________________
"You say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you
And you think there's not enough love
And no one to give it to
And you're sure you've hurt for so long
You've got nothing left to lose
So you say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you."
A moje to co? Dopiero przynudzają a i przy okazji usypiają przy pierwszym wyrazie, ba już jak przeczytasz tytuł, to zasypiasz


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
nie sądziłam, że przeczytam tutaj miłe opinie na temat mojego bloga etc. Bestia ;) no nie wiem, co powiedzieć, po prostu dziękuję bardzo wszystkim, cieszę się, że ktoś potrafi docenić moje starania. naprawdę, miło czytać takie komentarze Gwiazdka :D
Przejdź do forum: