Zobacz temat
 
Moje prace - Silent
Robin normalnie odstrzał na maxa. Super!
Edytowane przez Silent dnia 2010-03-31, 02:07


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
A co myślicie o tym:
thesilentone.webpark.pl/art7.png
Trochę innym stylem i takie w sumie dla zabawy rysowane.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Robin :) fajne, nawet lepsze niż poprzednie niektóre (bez obrazy, bo i tak wszystkie są fajne Bestia :P)
faktycznie, zupełnie inaczej ;}
ale fajnie Gwiazdka ^^'
rozwijasz się niczym rolka papieru toaletowego ( bez obrazy xD) powoli acz konsekwentnie. tylko jedno ale mam do tego jak rysujesz dziewczyny: wyglądają jakby miały źle dobrane staniki albo w ogóle ich nie miały. tylko to jedno ale mam
Edytowane przez Silent dnia 2010-04-01, 22:58
Bo wiesz, ona nie chciała podbijać świata, chciała by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie.
Nie chciała wiele, ona jedynie chciała mieć wszystko.
Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo.
rozwijasz sie niczym rolka papieru toaletowego - jeszcze takiego porównania nie słyszałam XD
No ja bym ogólnie chciał, żeby ktoś inny też wstawiał prace, a nie tylko ja ciągle Bestia :P
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Widocznie tylko ty tutaj dobrze rysujesz xD (bez urazy dla innych Bestia :P)
ja na pewno nie wstawie bo nie potrafie rysować
ja robie tylko dobre zdjęcia xd
Bo wiesz, ona nie chciała podbijać świata, chciała by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie.
Nie chciała wiele, ona jedynie chciała mieć wszystko.
Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo.
mam ten sam talent co Lav ;P
A ja się chwalić nie będę Bestia :P więc nie wstawię Bestia :P
poza tym znaleźć nie mogę połowy Bestia :P Bestia ;)
Edytowane przez Silent dnia 2010-04-01, 22:54
A ja w ogóle nie umiem rysować xD Bestia :P
Edytowane przez Silent dnia 2010-04-01, 22:57
Dobra dobra, każdy umie rysować, nawet jeśli dopiero zaczyna. Warto się pochwalić, w ten sposób inni oceniając Wasze prace będą w stanie wskazać Wam nad czym należy popracować.

tylko jedno ale mam do tego jak rysujesz dziewczyny: wyglądają jakby miały źle dobrane staniki albo w ogóle ich nie miały. tylko to jedno ale mam

Dzięki za uwagę Robin :). W sumie postacie żeńskie rysuję od bardzo niedawna, a przynajmniej tym stylem. Rzeczywiście nigdy nie wiem za bardzo jak się zabrać do rysowania piersi Bestia :P
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Jak obiecałem Lavender wstawiam mały sneak-peak arta jej postaci, nad którym właśnie pracuję.
Bierzcie pod uwagę, że nie jest jeszcze skończony i czeka go wiele dopracowań, póki co to tylko poglądowy szkic z wstępnymi kolorami, przede mną jeszcze cienie, skrzydła i poprawianie kilku elementów.
img265.imageshack.us/img265/396/lav01.jpg
Edytowane przez Silent dnia 2010-04-21, 00:04
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Hm... ładnie ci to wyszło. osobiście nigdy nie wyobrażałam sobie Lavender w długiej sukience. W dodatku koloru lawendowego... xD Ale to bylo celowe nie? jeszcze tylko skrzydełka i będzie miodnie xD
Bo wiesz, ona nie chciała podbijać świata, chciała by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie.
Nie chciała wiele, ona jedynie chciała mieć wszystko.
Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo.
Gwiazdka :D Cieszę się, że Ci się podoba. Ostateczny efekt będzie i tak o niebo lepszy. Same cienie dają bardzo dużo. A propos sukienki to tak jakoś samo z siebie, nawet nie pomyślałem, że dałem lawendowy XD, po prostu taki mi najbardziej do niej pasował Gwiazdka :D
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Miałem wczoraj wenę na nowego arta. Przedstawia on starszego Silenta w nowym kostiumie. Oceńcie jak się wam podoba. Wymyśliłem, mu też nowe imię - będzie się nazywał Blue Spark
thesilentone.webpark.pl/art8.jpg
Edytowane przez Silent dnia 2010-04-21, 15:34
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Wypisz wymaluj Nightwing.
Bo wiesz, ona nie chciała podbijać świata, chciała by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie.
Nie chciała wiele, ona jedynie chciała mieć wszystko.
Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo.
Właśnie tego się obawiałem, przez to, że barwy te same, podobnie wyglądają. Będę chyba musiał trochę zmodyfikować, ten kostium. Bestia :P A ogólnie, to ja już jeden obrazek z nim tu umieściłem i wtedy nikt nie skojarzył oO dziwne.

A jednak jak się przyjrzeć, to nie są, aż tak podobni chyba:
superherouniverse.com/wallpaper/artists/mike/images/btas/night-wing.jpg
Edytowane przez Silent dnia 2010-04-21, 17:28
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Przejdź do forum: