Zobacz temat
 
Fani na "kilka chwil"
No,widzicie. Wy się szybko zorientowaliście. Mi potrzeba tygodnia, żebym się o jednej rzeczy dowiedziała XDD
A ja uważam się za "fankę na 5 minut". I wcale z tego powodu się nie obrażam Bestia ;)
Co prawda, mój stary blog został skasowany gdzieś po miesiącu działalności z powodów prywatnych (muszę znaleźć gdzieś w starych śmieciach notkę, która nigdy nie została przepisana do kompa), ale na obecnym przestałam pisać... bo zabrakło pomysłów/znudził mi się/zajmował zbyt dużo czasu (niepotrzebne skreślić). A gdy jeszcze dostałam w swoje łapki tablet i zaczęłam na poważnie myśleć o grafice komputerowej... Cóż, biję się w piersi, ale zaniedbałam nawet serwis.
Więc jestem fanką pięciominutową. I mówię to z dumą XD
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
No jak widać są fani na 5 minut z godnością i dumą Bestia ;) Nie zawsze jest to negatywna cecha, ale jeśli trzeba się czymś zająć na poważnie to dla takich osób raczej potrzeba cudu (bez obrazy).
Chyba tak: )
Moonlady napisał(a):
ale zaniedbałam nawet serwis.
Więc jestem fanką pięciominutową. I mówię to z dumą XD

A co do tego zdania, to powiem tak: serwis to nie żaden obowiązek, wchodzisz kiedy chcesz, robisz co chcesz i piszesz gdy chcesz. Nikt cię do tego nie zmusza Bestia ;)
Wiem, ale jednak nie lubię zaczynać czegoś i nie kończyć. Moja uparta natura Bestia ;)
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
Ale jakość twojej wykonanej pracy nadrabia wszystko inne Bestia ;)
Ha, ha, bardzo śmieszne ;]

Zwinny napisał(a):
No jak widać są fani na 5 minut z godnością i dumą Bestia ;) Nie zawsze jest to negatywna cecha, ale jeśli trzeba się czymś zająć na poważnie to dla takich osób raczej potrzeba cudu (bez obrazy).


Ta niemożność cudu to po prostu często "słomiany zapał" i wiąże się z temperamentem. Są ludzie, którzy zmieniają zainteresowania jak rękawiczki oraz tacy, którzy są bardziej stali w tych sprawach.
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
Wcale nie żartowałem Bestia :P

Ja jestem w tych sprawach raczej stały, ale bywają rzeczy nowe które również polubię, tyle że też nie odpuszczę starych zainteresowań.
Ale jak wiadomo ludzie są różni. Ja też zmieniam zainteresowania, ale mam takie, których się trzymam. I do których wracam, nawet, jeśli czasami mi się "przejedzą".
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
nietrudno było mi się zapoznać z funkcjami serwisu, postami etc.
i w ogóle fajnie jest tutaj, zwłaszcza, że poznałam tak miłych użytkowników Gwiazdka :]
Czyli tylko mnie! Ja jestem najmilsza nie ludzie? XDD

________________________________
Rachel odwala XDD
I czasem nachalna, i śpiąca, oraz super skromna xD
Oczywiście, że jesteś miła, nie da się zaprzeczyć Bestia ;)
Ale inni użytkownicy również, więc każdy powinien być tutaj traktowany równo. Bestia :P
Eee tam : (

RACHEL JEST NAJMILSZA ! Bestia :P
A szczególnie ja jestem miły Bestia :P Normalnie najmilszy ze wszystkich Bestia :P
Musiałabym opracować te dane w najnowszym Exelu Bestia :P Ale myślę, że tak XD
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
z tą 'równością' to chyba nie wypali xD
Rachel, nie wydaje ci się, że trochę przeginasz? Jesteś śpiąca, czy jak? XDD
Jestem bardzooo śpiąca więc zawsze wieczorem nie zdziwcie się moim zachowaniem ok?
Przejdź do forum: