Zobacz temat
 
Fani na "kilka chwil"
Ostatnio odrobinę poruszyliśmy temat o fanach na 5 minut, czyli takich osób którzy po obejrzeniu kilku odcinków uważają się za prawdziwych fanów i w nasz blogowy świat wprowadzają wielki zamęt, zasypując nasze notki dość dużą ilością komentarzy i reklam, po czym znikają jakby nigdy ich nie było.

Niestety większość tych blogów zostaje bezmyślnie założona, a jeszcze bardziej bezmyślnie usunięta po kilku opowiadaniach czy jedynie po pierwszej notce powitalnej. Zazwyczaj twierdzą oni, że nie są tacy jak reszta, że z Młodymi Tytanami będą do końca ponieważ taka kreskówka na to zasługuje, ale po kilku dniach całość okazuje się nieprawdą i wielkim kłamstwem.

Nie wspominając już o wyglądzie i estetyce ich blogów - z reguły mnóstwo świecących obrazków utrudniających czytanie, czy po prostu badziewne rozmieszczenie, a gdy tylko zaczniemy ich krytykować dodają nas na czarną listę i wpadają w szał.

Po dość ciężkim 2010 roku, wydaje się że przybyło sporo nowych osób związanych z Teen Titans, którzy znów zyskali na popularności. Niestety z tą garstką fanów zaciągnęły się też osoby takie jak wspomniane powyżej, więc jeśli ten temat czyta jakiś nowy fan, który już niedługo ma zamiar założyć bloga podejmując się pisania, które samo w sobie łatwe nie jest, proszę przemyśleć czy to w ogóle ma jakiś sens, czy blog nie zostanie usunięty po kilku notkach.

Oczywiście nie twierdzę, że żaden z aktywnych użytkowników na naszym serwisie taki jest, ale tacy fani znajdą się zawsze i wszędzie, więc prędzej czy później również do nas dotrą. Jeśli tymi zdaniami kogoś niechcący uraziłem lub skrytykowałem, to nie to miałem na celu, a jedynie postawienie przed nowymi fanami pytania - czy jesteś prawdziwym fanem?

Rachel napisał(a):
To jest głupie,fani na pięć minut to nie fani. To nie ma sensu. Znam TT od 5 lat a teraz mija 6 i ja nie mam zamiaru porzucić bloga.
Niektóre osoby uważają się za fanów po tym jak obejrzeli tylko jeden odcinek. Powiem prawdę,od początku nie wielbiłam TT jak teraz. Teraz ich wprost kocham xD.

Słuchajcie,czy inne osoby wiedzą co to znaczy być fanem?
Odp. CHYBA NIE!

Obejrzą sobie jeden odcinek i już. Jestem ich fanem oni są super!!!
Ja nie toleruje takich osób. Bardzo mi z drugiej strony przykro ponieważ ktoś założył bloga,pisze jeden post. Albo później usuwa bloga albo zapomina o nim i go nie piszę : (

Bardzo mi takich blogi żal,ponieważ mogłyby one być bardzo fajne.
To moja wypowiedź,jak czegoś nie rozumiecie to pisać,bo taka moje natura,że jak się w coś wciągnę to nie wiem co piszę : )

Edytowane przez Zwinny dnia 2011-04-23, 23:15
Odpowiem tu na post Rachel;
Może i są, ale nikt nie jest w stanie tego kontrolować, zawsze znajdą się osoby, które po tygodniu stwierdzą że to nudne Bestia :P
Tak,to prawdaBestia :P Zawsze znajdą się tacy fani ale cóż. Nic nie da się zrobić ale mogę się założyć,że nikt spośród nas wszystkich takim nie jest.
Nie byłbym do końca tego pewien. Dotąd jedynie kilku z nas było takimi, ale szczególnym zaskoczeniem była Lavender. Niecenzuralna, ale świetnie pisząca, z blogiem o niezłym wyglądzie. Jej problemem akurat nie była niechęć do pisania czy niezdolność, tylko szybkie znudzenie się Młodych Tytanów. A szkoda, zapowiadało się na kolejnego, świetnego blogowicza.
Ooo,szkoda. Przykro: ( Ale mam nadzieję,że już nikt taki nie jest: )
Raczej nie. Ale szczerze, to denerwują mnie konta, które rejestrują się tylko po to, żeby obejrzeć odcinki TT, czy mieć dostęp do różnych artykułów...
Wiesz, to wcale nie jest złe. Fanami na 5 minut nie można nazwać osób, które się w różnych wątkach nie udzielają. Skoro rejestrują się na serwis i wchodzą tutaj, żeby uzyskać dostęp do materiałów to znaczy że fanami są. Z czasem pewnie zaczną się przyzwyczajać i udzielać się na forum, w końcu cały serwis powstał po to, aby fani Tytanów mieli łatwiejszy dostęp do wszystkich rzeczy, które są z nimi związane.
He,może i racja. Ale popieram Milly,takie konta nie powinny w ogóle powstawać. Nie to,że to zabronione ale niech rejestrują się tutaj osoby która naprawdę lubią TT. Nic przeciwko tym osobą które się tutaj rejestrują i oglądają sobie odcinki itp. nie mam ale to może stawać się z czasem denerwujące : )
To takie trochę wykorzystywanie serwisu i pracy redaktorów.
Tak,ja się zgadzam : )
Ja raczej nazwałbym to korzystaniem materiałów dostępnych na serwisie Bestia ;) Oczywiście gdyby zaczęli odrobinę komentować i udzielać się na forum nie miałbym nic przeciwko, ale nie można ich nazwać "fanami na 5 minut". Nikt z nas nie zmusza od razu do pisania blogów i udzielania się na forum, które jest 'tylko' takim dodatkiem Bestia ;)
Ok, każdy ma swoje zdanie na ten temat. : >
No jakby zaczęli się udzielać i może lepiej poznawać tytanów na pewno by ich polubili. Zaczęli by pisać blogi,częściej udzielać się na forum to by było fajnie. Mieli byśmy coraz więcej fanów.
Fani na 5 minut to zuo x_x
Ja znam takich miliony i mogłabym wymieniać aż do
jutra. Szczerze mówiąc moje początki zapowiadały się
również na coś takiego,że napiszę 1 notkę lub 2 i mi się
znudzi. Ale wszystko potoczyło się inaczej.

Nienawidzę takich fanów, którzy robią wielkie zamieszanie,
mówią 'jak ja kocham twojego bloga' och ach, namawiają
mnie czasami żebym ich dodała do linków i dręczą póki
tego nie zrobię, zasypują mailami na temat wpierania mi,że
mam talent, po pewnym czasie dodaję ich do linków, za
pare dni zaglądam czy może nie zamieścili newsa i pojawia
mi się komunikat,że taki blog nie istnieje x__x.
Albo jak na siłę informują mnie o newsach i dręczą póki
nie dodam komentarza, wchodzę na takiego bloga, a
tu oczy bolą od każdego czytanego tekstu. Czcionka
albo jakaś jaskrawa przesadnie, albo w tym samym kolorze co tło, albo w podobnym. Nagłówek albo wielkości avka, albo
taki,że trzeba się nieźle naprzewijać żeby dojść do bloga,
wszędzie pełno obrazków i gifów pościąganych z
photobucket lub deviantart. Kiedyś nawet się spotkałam
z czymś takim,że ktoś dodał jako obrazek jeden z wielu,
pościąganych z neta lub blogów w notce, mój banner
jakby nigdy nic. A sam tekst notek jest na poziomie
przedszkolnym, albo opisuje jakieś durne sytuacje z kosmosu.
Mała rada dla tych, którzy dopiero zaczynają pisać o MT :
jeżeli ktokolwiek daje wam jakieś wskazówki, polecenia,
sugestie co do treści, grafiki, to nie robi to po to żeby was zdołować, tylko uświadamia wam co macie dobre, a co trzeba poprostu albo całkowicie zmienić, albo dopracować. Nie ignorujcie tego , co ktoś do was mówi, tylko porządnie się zabierzcie za dopracowanie. ^ ^

Ponieważ musimy dbać o to,żeby blogowa Strefa Fanów MT nie
wyglądała właśnie tak, tylko żeby działali w niej prawdziwi
Fani, którzy nie mają takich wytłumaczeń jak 'wyrosłem/am '
'to nie dla mnie' , 'znudziło mi się'. NIE
'Przyjaciele są tyle warci, ile po nich pozostaje'.
http://raven-mlod...g.onet.pl/
.
______________________________
"You say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you
And you think there's not enough love
And no one to give it to
And you're sure you've hurt for so long
You've got nothing left to lose
So you say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you."
Widzisz, to wcale nie jest takie łatwe. Wchodząc na co rusz nowe tematy natykam się zazwyczaj na wasze prywatne rozmowy z których często mało rozumiem, udzielacie się na tym forum blisko dwa lata i nowym trudno wejść od tak w towarzystwo.
"I'm gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside.
Gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside you."


http://we-are-one...g.onet.pl/
Łaaaaaa ; ) Oczy mnie bolą od czytania XDD Ale twoja wypowiedź przemówiła mi do rozsądku : )
Aylar, jeśli chodzi o prywatne rozmowy, to właśnie po to są takie tematy,a nowych zapraszamy do wątków o Tytanach. Ale rację Ci muszę przyznać Bestia ;) Ja jestem chyba drugą osobą która jest tu najdłużej i mi w pewnym punkcie było trudno wejść do rozmów, to co dopiero nowym użytkownikom.
Aylar,ja rozumiem. Też tak miałam. Jak widzisz ,jestem tutaj od nie dawna. Spójrz sobie na mój profil. Ja powiem,że nie masz się czego bać. My nie gryziemy(no może Zwinny XDD),możesz śmiało udzielać się na forum itp. bo to właśnie po to takie tematy powstają.
Tak, Rachel jest nowa, a bardzo szybko się przyzwyczaiła
i zorientowała o co chodzi itd Gwiazdka ^^' Tak samo Gwiazdeczka ;D
'Przyjaciele są tyle warci, ile po nich pozostaje'.
http://raven-mlod...g.onet.pl/
.
______________________________
"You say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you
And you think there's not enough love
And no one to give it to
And you're sure you've hurt for so long
You've got nothing left to lose
So you say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you."
Może jestem dla 'mojego' towarzystwa wkurzający ale ja nowych traktuję miło Bestia ;) I nie, nie gryzę Bestia :P
Przejdź do forum: