Zobacz temat
 
Od A do Z
Numer - jest to zbiór jakiś liczb... np numer telefoniczny. Po numerek idziesz do lekarza... Itd...
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
Nightwing – superbohater z uniwersum DC Comics często współpracujący z Batmanem. Oryginalnym Nightwingiem jest Dick Grayson (Robin I), a Jason Todd (Robin II) stał się jego bezwzględną i morderczą wersją. Oryginalna postać Dicka Graysona/Robina została stworzona przez Billa Fingera, Boba Kane'a i Jerry'ego Robinsona, zaś postać Nightwinga przez Marva Wolfmana oraz George'a Pereza.
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Overload (pol. Zwarciarz) - Elektryczny potwór żywiący się prądem. W odcinku "Auto jego marzeń" zaatakował sklep elektroniczny.
Oman - chyba jedyne państwo na litere O. Państwo w Azji, leżące na Półwyspie Arabskim
Ororo (alias Storm) - imię kenijskiej członkini drużyny X-menów. Potrafi kontrolować warunki pogodowe i posiada zdolność lewitacji.
Osram - Firma produkująca żarówki, dosyć znana Gwiazdka :D
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
kimiko napisał(a):

Osram - Firma produkująca żarówki, dosyć znana Gwiazdka :D


Rozwaliłaś mnie tym XD

Psimon - Wystąpił w piątej serii, w odcinku 63. Dziadek z różowym mózgiem w różowej "sutannie". Gwiazdka :D
No co? Humor mi dopisuje...

Przedszkole - zbiór dzieci i krzaków, gdzie chowają się mężczyźni.
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
Raven - Postać z kreskówki Teen Titans (Moj ulubiona ) Podejrzewam że kilka osób z serwisu rozpozna XDD
:*
kimiko napisał(a):

No co? Humor mi dopisuje...

Przedszkole - zbiór dzieci i krzaków, gdzie chowają się mężczyźni.


No nie, w porządku. Dobrze, że humor ci dopisuje Gwiazdka :D

Red X - przestępca pojawiający się kilka razy w kreskówce Młodzi Tytani. Świetnie walczy i potrafi rozłożyć Tytanów w pojedynkę, co widać w odc. 28.
Robin - Przywódca Młodych Tytanów... w Polsce dubbinguje go Grzegorz Drojewski... Przy okazji zakochał się w Gwiazdce...
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
Suczka - Damska odmiana psa XD
:*
Sarasim - Żyła, jak to powiedział Cyborg: "Trzy tysiaki przed naszą". xD Oprócz tego zakochał się w niej z wzajemnością.
Tytani - jest ich piątka w Młodych Tytanach... Jeśli chodzi o mitologię grecką to 4 po jeden na każdy żywioł.
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
UWAGA -Program w tv (chyba na tvn) O różnych problemach, wypadkach itd
:*
Trygon - zły jeleniopodobny [przez te rogi] demon. Zrobił zadymę na Ziemi w odcinku "Koniec". Jest wszechpotężny.
Star jesteśmy już przy "W" XD
:*
Ale napisałyśmy w tym samym czasie. Ej, my w jeden dzień skończymy cały alfabet xD. Zwolnijmy trochę ;d
Wpadka - tak mówi się o pewnym dziecku... ;D
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
XD
York - Miasto położone w Ameryce )(Nie mylić z Nowym Yorkiem)
:*
Przejdź do forum: