Zobacz temat
 
Od A do Z
hipopotam - zwirze ,a dokładnie ssak - roślinonżerny. Dożywają około 40 lat. Zamieszkują Afrykę.
himalaje - Najwyższe góry świata. Składa się z Wielkich Himalajów, Małych i Siwaliku.
Hans Zimmer - niemiecki kompozytor muzyki filmowej, tworzył sundtracki m.in. do: Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach (4 część) (jego muzyka jest również w 3 i 2 części Piratów z Karaibów), Anioły i Demony, Incepcja, Batman: Początek, Mroczny Rycerz, Gladiator, Pearl Harbor, Cienka Czerwona Linia... etc. Muzyka jaką tworzy jest nieziemska, nie do opisania. W innym temacie podawałam kilka przykładów, właśnie z Mrocznego Rycerza i bodajże z Batman: Początek też.


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Hiena-takie zwierzę które w różnych bajkach fajne wygląda i śmiesznie się śmieje.
Historia - przedmiot nauczany w szkole. Uświadamia on nam wartości przeszłości
indygo - ciemnobłękitny barwnik występujący naturalnie, jak i syntetyzowany chemicznie


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Ikea - sklep. meble i akcesoria do kuchni, sypialni oraz innych pomieszczeń w domu.
Irma xD - Jedna z bohaterek W.I.T.C.H XDD. Posiada moc jednego z żywiołów.
Jericho-taki jeden gościu,który walczy WWE(Wrestlingu) o którym powiedział mi mój brat.
Japonia- wyspa. powierzchnia raju to 377 921 km². Japonia jest położona na styku płyt tektonicznych, w obrębie „ognistego pierścienia Pacyfiku”. No i tworzą anime oraz mange ;D
Kalambury-prze zabawna zabawa która polega na tym,że jedna osoba pokazuje jakąś osobę,aktorkę itp. a druga lub reszta osób zgaduje kto to jest.
Kaname Kuran - bohater anime "Vampire Knight", jest wampirem czystej krwi, uczeń Klasy Nocnej, przewodniczący Księżycowego Akademika. I (przynajmniej według mnie xD) najprzystojniejszy kolo w "Vampire Knight"


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Kiosk - Mały pałac o lekkiej, ażurowej formie architektonicznej, bogatej dekoracji. Występował w architekturze Egiptu, Turcji, Iranu.
Kometa - bohaterka serialu animowanego Młodzi Tytani, zła siostra Gwiazdki. Posiada te same zdolności co Gwiazdka, tylko posługuje się silniejszą energią, fioletowej (w odcinku "Siostry" ), a w odc. "Narzeczony" czerwonej barwy.
Lizak- cukierek na patyku
Łóżko-drewniane lub metalowe łoże do spania.
Łazanki - pyszna potrawa; makaronowe kwadraciki z mięsem i kapustą ;d
Manga- Coś stworzonego przez kosmitów (ale oficjalnie się mówi że to japoniec maczał w tym palce) czytanego od prawej do lewej (kolejny dowód tworu alienów) czarno-białe ,lecz używa się tam rastrów(jeśli nie wiesz-ciocia wiki prawdę ci powie). główne odmiany to:
-shoujo- 1# love słitaśniej dzieffczyneczki
-shouen-''nie pokonasz mnie!'' bijatyka postaci przeplatana fabułą
o reszcie odmian nie mówmy (do cioci pędź!!)

To wszystko jest usilnie wielbione przez wszystkich otaku i Shinigami/NRae
MJZ - Mega Jajeczny Zwinny, czyli świetny koleś bez fobii który wygra wojnę i ośmieszy Nelę Bestia :P
Muzyka - coś bez czego bym nie przeżyła.
Są różne rodzaje muzyki, o których nie napisze.Gwiazdka :D
Uśmiechnij się!!! Jutro możesz nie mieć czasu! Raven :-/ Gwiazdka :D Bestia ;) 8P Luzak
Przejdź do forum: