Zobacz temat
 
Judas Contract
Teen Titans: Judas Contract to niestety projekt zawieszony już całkiem dawno. Z tego co wiadomo film miał opowiadać o dojściach Terry. Szansa, że Warner Bros znów zajmie się Tytanami jest raczej mała, ale jeśli natrafiliście na jakieś ciekawe informacje to publikujcie je w tym dziale.
Nie wiem czy taka mała. Póki co wiadomo, że film jest poza kolejką, bo zajmują się tymi ekranizacjami, które są bardziej związane z głównymi bohaterami DC.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Myślę, że prędzej wezmą się za coś zupełnie nowego niż kontynuują projekt Judas Contract. Fakt, że to miał być film na podstawie The New Teen Titans i nie nawiązywało do kreskówki, ale plany odłożono na bok już kilka lat temu.

Ostatnim czasem DC i tak mrugnęło do fanów mini-serią telewizyjną New TT. Ogółem Tytanami zajmą się pewnie jak skończą obecne plany (a jest ich dosyć sporo) więc wykluczałbym nową produkcję w najbliższym czasie. Prawdą jest, że na amerykańskich forach można natrafić na różne pogłoski, ale na chwile obecną są niestety tylko plotkami.
No to teraz już wiemy, że nie tylko plotką jest fakt, że Tytani po raz trzeci już wracają i wciąż zyskują popularność. Moim zdaniem o ich przyszłość martwić się nie musimy Gwiazdka :D
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
No teraz to zdecydowanie już nie Gwiazdka :D Fajnie, że powstaje ten pełnometrażowy serial. No i dobrze, że się myliłem, a plotki się sprawdziły Robin :)
Czasem plotki się sprawdzają. Bo jak to mówią "W każdej plotce jest krztynka prawdy" - cieszę się, że w przypadku Tytanów to się sprawdza.
" Będzie żyła tak długo, dopóki nie przestaniesz jej kochać..."
Bestia ;) Zwinny pamiętaj jedno - moje prognozy i przewidywania mają 99% skuteczności i nie takie 99 jak pogoda, tylko prawdziwe 99 Gwiazdka :D. Sam zresztą wiesz Gwiazdka :D.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Tak, na szczęście miałem okazję już się przekonać liczne razy Gwiazdka :D Miejmy nadzieję, że i teraz wszystko pójdzie według twoich przewidywań Robin :)
Przejdź do forum: