Zobacz temat
 
Seria piąta
Ale wiesz, z Ben 10 już umieli się przebić. Więc a jednak można.
Jednak według mnie za kilka lat powinni powrócić do Tytanów. W troszkę dalszych planach jest serial o Raven no i Tytani teraz coraz częściej pojawiają się w innych kreskówkach czy filmach Gwiazdka :D
No widocznie czuli się w tym lepiej. Ja ogólnie uważam, że TT mogło być dużo lepsze, gdyby było przeznaczone dla nieco starszej widowni i zrealizowane bardziej jak Young Justice, nie mam nic przeciwko stylowi murakanime, ale łączenie amerykańskich super herosów z japońskim poczuciem humoru jest trochę moim zdaniem nie trafione.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
I stąd ten dziecinny charakter większości odcinków.
No ale on też jest momentami fajny, bo ma swój niepowtarzalny klimat, ale do poważnych wątków, mogli się niektórymi momentami bardziej przyłożyć.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Nie, mogli je bardziej rozwinąć i to wszystko. najprostszym przykładem jest Terra. Wciąż wiele niedopowiedzeń.
Póki Młodzi Tytani nie mają żadnej kontynuacji, to z pewnością będę zaciekawiony odcinkami z Young Justice, które uważam za taką dalszą przyszłość Tytanów. Zresztą każdy z bohaterów jakimś sposobem przypomina mi postacie które już pojawiły się w TT. Ucieszyłbym się gdyby było ich w YJ więcej.

A co do Terry, w planach był właśnie Judas Contract, który niestety nie wyszedł za sprawą popularności.
No owszem, ale takie nasze życzenia też są subiektywne i co fan to propozycja XD. Ja wybredny nie jestem, więc wystarczyło by mi, żeby serial był kontynuowany bez przesadnego melodramatyzmu i nieciekawych wymysłów.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Zgadzam sie z Silentem
Brakuje mi bardzo ich przygód i tego zafascynowania jak pojawiała sie nowa seria na CN - ale możliwe ,że tylko ja tak miałam
Każdy prawdziwy fan TT, tak miał Ola.


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
W sumie szkoda, że seria 5 była ostatnią, według mnie mogli jeszcze wprowadzić ciekawe wątki.
właśnie, a ponoć w którymś roku tytani mieli największą oglądalność na CN, bo czytałam kiedyś na jakiejś stronie, niestety nie pamiętam jakiej.
Zależy w jakim roku i jak to się odniosło na późniejsze lata. Zresztą Młodych Tytanów zakończyli na 5 serii właśnie za sprawą niskiej popularności.
a szkoda, bo wg mnie to najciekawsza i najnormalniejsza kreskówka jaką widziałam na CN. a te inne dziecinne badziewia niby lepsze i częściej oglądane. jak je widzę to od razu przełączam i czekam na inną kreskówkę..
Na CN to fakt, często puszczają dziecinne kreskówki, ale jest kilka poważnych. Ja póki co czekam na nowe odcinki YJ (CN US) i może już niedługo polską premierę. Charakter poważny, postacie wyraźniejsze - będę to traktował jak 6 serię Teen Titans Bestia ;)
No. Zdrowe podejście. Ciekawe, czy mogliby zrobić taką poważniejszą wersję TT. I może w rozszerzonym składzie...
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
Pewnie tak, zależy kiedy się do tego zabiorą.
Ja mam tylko nadzieję, że Robina zrobią w stroju takim jak z YJ.
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
Jeśli będzie odrobinę starszy to myślę, że jednak dadzą mu charakterystyczny zielono-czerwony strój 'pajaca'. Ale z takim samym strojem jak w YJ byłoby naprawdę dobrze.
Jak dla mnie powinien bardziej przypominać klasycznego Robina, z Batman TAS. Ten wizerunek moim zdaniem jest najlepszy. Robin :)
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Przejdź do forum: