Zobacz temat
 
Tytani spoza kreskówki
W kreskówce nie zostali ukazani wszyscy Tytani. Jak wiemy jest ich jeszcze kilka, np. Kidflash, który pojawił się jedynie w kilku odcinkach. Kto zna się na komiksach, serialach i bohaterach z DC i WB wie o czym mowa, a inni będą musieli poszukać więcej informacji. Ogólnie temat powstał do wymiany jakichkolwiek opinii na temat Tytanów nieukazanych w kreskówce.
Właśnie! To czysty absurd nie pokazywać Kid Flasha! ja się nie zgadzam! A w ogóle Red X'a też mogli pokazać więcej razy (ale jak nie byłby nim Robin) niż tylko w dwóch odcinkach, z czego w jednym był Nażelowany (wiadomo o kogo cho). Więc sorry wielkie, ale uważam te dwa przypadki, za rzecz nieprawdopodobnie absurdalną.

(Odezwała się mądra... =.=^ )


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Z Kid Flasha mogli zrobić doby użytek w kreskówce, ale niestety..... Poza tym mowa też o innych Tytanach. Pojawienie się Superboya tez byłoby ciekawe Bestia ;)
No jakby pokazali postacie czyli Kid Flasha albo Superboya bajka MT byłaby o wiele atrakcyjniejsza. Nie to ,że nie jest.
Jest atrakcyjna, niestety coraz bardziej się o niej zapomina. Pomijając to, że jest zawieszonym projektem, to wychodzą coraz nowsze i lepsze seriale, więc niestety takie kreskówki jak Teen Titans zostają zapomniane. WB już pracuje, aby powrócić do ekranizacji komiksów, ale MT są w dalszych planach. Ucieszyłoby mnie to gdyby za kilka lat pojawiła się poważniejsza wersja (bo ta jest parodią) Tytanów.
Właśnie szkoda,bo prawdziwi fani którzy tak ją kochali możliwe ,że już o niej zapomnieli. Ale co się stało z osobami która tak kochały tą kreskówkę,z tymi które pisały blogi?

Starały się zrobić wszystko by MT nie poszli w nie pamięć. Co się stało? Czy wszyscy już o nich zapomnieli? No ludzie,to okropne.
Czy po prostu zniechęcili się już do niej? Czy ta praca włożona w tą kreskówkę poszła na marne.
Powiedzcie,czy można jeszcze w jakiś sposób uratować MT?
To oni ratowali ludzi,a teraz potrzebują naszej pomocy.
Młodych Tytanów da się uratować. W dalszych planach zostaje Teen Titans: Judas Contract (polecam przejrzeć o tym artykuł) oraz serial o Raven. Teraz gdy Smallville kończy swoją emisję swój własny serial dostanie Wonder Woman, a po niej właśnie Raven znana z Tytanów, jednak niewiele na ten temat wiadomo.
O to fajnie ; )
Wkrótce powinniście dostać więcej takich newsów związanych z Tytanami. Póki komiksy odnoszą świetne oceny to możemy być spokojni co do ich przyszłości. Bestia ;)
Happy ; )
Ogólnie to polecam zamówić komiksy o Młodych Tytanach. Póki kreskówka nie ma żadnej kontynuacji, komiksy stanowią ciekawe uzupełnienie, a jeśli naprawdę ich nie lubicie to kupcie sobie chociaż "Teen Titans Go", wzorowane na kreskówce.
Hmmm? Warto,chyba. Jak tak mówisz !
Zresztą na razie w planach mam różne streszczenia i recenzje komiksów, więc jeśli macie zamiar taki komiks kupić to przekonacie się dlaczego.
Fajnie,dużo atrakcji jest na serwisie. Ekstra ; )
Nie nazwałbym tego atrakcją, są osoby które lepiej by napisały takie artykuły Bestia :P
To,ty piszesz te artykuły tak?
Chyba wyraźnie pisze na końcu każdego artykułu kto jest tego autorem Bestia :P
Według mnie ty piszesz świetne artykuły.
Zależy do czego, ale porównaj to np. z recenzją czy opisami odcinków Moonlady Bestia ;)
Ooo już nie przesadzaj,piszesz świetnie. Za słabo się oceniasz Bestia ;)
Przejdź do forum: