Zobacz temat
 
Twoja ulubiona piosenkarka?
Bardzo lubię Adele - ma fantastyczny głos i bardzo dobre piosenki
Głos ma rzeczywiście fajny, ale lubie tylko jedną czy dwie jej piosenki


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Ktoś lubi Blunta?
Ja tam kocham Charlee i Jen ze "Skilletów" : D

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Ja lubię najbardziej Amy Lee. Uwielbiam jej piosenki.
Najbardziej chyba "My immortal" , "Bring me to life" i "What You Want" (Dobrze napisałam tytuły? X__X)

All hail Trigon
Bardzo lubię, szczerze to kocham słuchać Linkin Park. Ulubiona piosenkarka? Wątpię abym taką miała, ponieważ zazwyczaj SŁUCHAM TYLKO Linkin Park. Jeśli już miałabym wybrać jakąś piosenkarkę.... to Amy Lee.
To ja będę oryginalna, i powiem, że moja ulubiona ostatnio to Ana Johnsson :3
Pixie Lott
A ja nie mam pojęcia. W sumie nawet Britney Spears. Ma dość niezły głos.
Słuchałam jej piosenek, fajne;*
A ja nadal koffam Jen Bestia :P

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Moją ulubioną też jest Britney Spears Gwiazdka :D
Ja lubię Selene Gomez, ale Britney też jest niczego sobie Gwiazdka :D
Hmm.. Ja lubię Lacuna Coil Robin :) Britney... Nic do niej nie mam. ale jak mam słuchać, to tylko stare piosenki. Te nowe mnie nie ruszają. Stara Britney jest fajna Robin :)
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

Młodzi Tytani <3

Robin
Robin :) Luzak Robin :O Robin B-)

Gwiazdka
Gwiazdka ^^' Gwiazdka :D Gwiazdka :] ;O ;[

Bestia
Bestia :P Bestia ;) Bestia -o-

Raven
Raven :-[ Raven :-/

Cyborg
Booya! Cyborg :| Cyborg :( 8P Cyborg -_-


Zapraszam!

www.pamietnik-kos...og.onet.pl

www.spokojne-zyci...og.onet.pl
Popieram, lubię jej kawałek Toxic, te nowe nie przypadły mi zbytnio do gustu, zresztą ja nie orientuję się tam w hitach eski, której kiedyś lubiłam słuchać. Teraz to tylko rock i metal Bestia :P
Ups...
Może i jestem wyrzutkiem, ale przyznam się -jestem wychowana na starych piosenkach. The Beatles i te klimaty Bestia ;)
Za to nie wyprę się za nic tego, że bardzo lubię Madonnę. Był okres, kiedy pasjonowałam się "nowymi" piosenkami i nadal je lubię. Tu nie chodzi o to, że nie lubię Shakiry, Rihanny itp. Po prostu "fundamentem" zawsze będzie Madonna. Ona nigdy mi się nie znudzi.

A teraz przyznać się, kogo zdziwiła moja wypowiedź Bestia ;)
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
oj, Jinx, widzę, ze coś nas łączy. Ja również stare klimaty...
Madonnę też bardzo lubię Robin :) W końcu nie bez przyczyny jest nazywana królową Popu ;D
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

Młodzi Tytani <3

Robin
Robin :) Luzak Robin :O Robin B-)

Gwiazdka
Gwiazdka ^^' Gwiazdka :D Gwiazdka :] ;O ;[

Bestia
Bestia :P Bestia ;) Bestia -o-

Raven
Raven :-[ Raven :-/

Cyborg
Booya! Cyborg :| Cyborg :( 8P Cyborg -_-


Zapraszam!

www.pamietnik-kos...og.onet.pl

www.spokojne-zyci...og.onet.pl
Nie jesteś wyrzutkiem! Stare piosenki są najlepsze, a ówczesny rock and roll.. Po prostu szkoda, że dziś nie jest pod względem muzycznym tak, jak było np. w latach 80 Robin :) Nie bez powodu słucham np. AC/DC. :>
Gwiazdeczko, gust, to ja Ci powiem, masz świetny Gwiazdka :D Gwiazdka ^^'
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

Młodzi Tytani <3

Robin
Robin :) Luzak Robin :O Robin B-)

Gwiazdka
Gwiazdka ^^' Gwiazdka :D Gwiazdka :] ;O ;[

Bestia
Bestia :P Bestia ;) Bestia -o-

Raven
Raven :-[ Raven :-/

Cyborg
Booya! Cyborg :| Cyborg :( 8P Cyborg -_-


Zapraszam!

www.pamietnik-kos...og.onet.pl

www.spokojne-zyci...og.onet.pl
Ja nie mam piosenkarki ulubionej. Britney by moze mogła być, spoko jest, ale to tez słucham tylko jak usłyszę fajny kawałek w radiu, Criminal mnie prześladuje ostatnio super piosenka. Madonne lubie choc nie słucham, Seleny nie słucham, nie wiem nawet jaki ma głos XD Oj z kobietami to cieżko u mnie Gwiazdka :D Amy Lee lubię, ale słucham moze ze 3 piosenek w których ja uwielbiam. Reszta mi jakos nie przypadła do gustu Bestia :P (wybredny człowiek XD)

Generalnie dlatego, że teraz slucham głównie Nickli, 3 doors down, czasem Likinów, kiedys sluchałam więcej radia, ale i tak nie mialam ulubionej piosenkarki, wiec nie wiem, ja wole facetów XD
Edytowane przez Rilla dnia 2012-03-13, 16:09
Ścieżki Przeznaczenia: Książę i Feniks
http://sciezki-pr...gspot.com/
Przejdź do forum: