Zobacz temat
Twoje ulubiona para?
Robin i Raven Robin i Raven 27%[12 głosów]
Robin i Gwiazdka Robin i Gwiazdka 61%[27 głosów]
Bestia i Terra Bestia i Terra 11%[5 głosów]
Głosów ogółem : 44
 
Twoja ulubiona para?
Temat to:Twoja ulubiona para?
No więc tak....hmm Ja stawiam na Robina i Raven,choć nie zarzucę ,że Gwiazdka i Robin do siebie nie pasują. Oczywiście Robin i Gwiazdka to wspaniała para ale,jakoś tak wyszło,że bardziej lubię Robina i Raven.
Dlaczego?
Wytłumaczenie jest proste. Oni pierwsi wpadli mi w oko jak zaczęłam oglądać kreskówkę. Po prostu według mnie Robin i Raven do siebie pasują,według (chyba) Was Robin i Gwiazdka.
P.S Każdy ma swój styl.
Ok. W odpowiedziach mówcie czemu taką parę wybraliście.(Waszą)Robin B-)Raven :-/
Doceniam twoją dobrą chęć, ale podobne tematy już były. W każdym razie ten jest odpowiedni do tego działu http://titansgo.c...forum_id=9

Co do ankiety mogłabyś wrzucić więcej opcji, z tego co wiemy świat Teen Titans takich par ma o wiele więcej Bestia ;)
Edytowane przez Zwinny dnia 2011-03-23, 15:04
Robin and Bestia (Zwinny nie czepiaj się) bo to przez taki jeden obrazek XD iii
Raven i Cyborg (forever 8PRaven :-/)
"Człowieka mozna zniszczyć ale nie pokonać" E. Hemingway
He he dobre muszę wymyślić coś innego......Oświeciło mnie!!!! JUŻ WIEM!!!Robin B-)
No to oświeć nas, bo my nie wiemy XD.
Jeśli o pomysły par tytanów chodzi to proponowałbym przenieść rozmowę do tego wątku. Dużo już ich tam było i macie całe 8 stron różnych opinii Bestia ;)

http://titansgo.c...rowstart=0
skoro już tutaj jestem, no to moją ulubioną parą jest oczywiście, bo jak inaczej - Robin i Gwiazdka. : >
Wybrałam dlatego, że:
1. Gwiazdka jest moją ulubioną tytanką.
2. Razem z Robinem tworzą świetną parę
3. Nie lubię łączyć par inaczej, niż jest w kreskówce. Gwiazdka :D

no i proszę - jak na dłoni. XDD Gwiazdka ^^'
No, skoro ten temat powstał to powinien się do czegoś przydać. Nie ma sensu przekonywać, że podobne działy już były więc ja też wyrażę swoją opinię Bestia ;)

Jeśli mam się odnieść do par z kreskówki, to przyznam szczerze że chętnie widziałbym Robina i Raven, jednak są takie cechy które na to nie pozwalają. Obaj są poważniejsi w stosunku do pozostałych Tytanów, ale....

Jak wiemy Robin jest liderem grupy. Wysportowany, zwinny i silny i wykonujący genialne akrobacje chłopak jest też typem takiego luzaka. Z tego prostego względu on do Raven nie pasuje. Ona potrzebuje raczej zrozumienia i spokoju. Poza tym mnóstwo czasu spędza na medytacji.

A z Gwiazdką jest już inaczej. Może w kreskówce ukazano ją dziecinniej i że tak powiem "cenzuralniej" (spójrzcie np. na strój z komiksu) i dodano jej naiwności, ale ona zdecydowanie bardziej do Robina pasuje. Poza tym skoro w kreskówce chcieli żeby tak było, to pewnie nie bez powodu.

Może nie rozpisałem się zbytnio, ale inne i z pewnością bardziej przekonujące opinie znajdziecie tutaj http://titansgo.c...rowstart=0
aaaaaaa ja uwazam ze Gwiazdka i Robcio no to jest para perfekt co tu duzej mowic. A mi tak jakos ta Raven pasuje co Cyborga
"Człowieka mozna zniszczyć ale nie pokonać" E. Hemingway
Fan a raczej fanka tt napisał(a):
A mi tak jakos ta Raven pasuje co Cyborga

Nie wiem czemu, odmienne charaktery i zainteresowania, nic ich nie łączy...
Przeciwiensta sie podobno przyciagają. Cos ich tam łączy
"Człowieka mozna zniszczyć ale nie pokonać" E. Hemingway
Wymień przykład, proszę.
Mieszkają razem
"Człowieka mozna zniszczyć ale nie pokonać" E. Hemingway
Też mi nowość Bestia :P
Łączy ich jedno zajecie, wkurzanie zielonego
"Człowieka mozna zniszczyć ale nie pokonać" E. Hemingway
A o innych parach co sądzisz?
A ja sądzę ,że to siebie nie pasują. Jeśli już to Rea niech będzie z zielonym. 8P
Byli raz ( w komiksie jeśli się nie mylę) i nie wyszło im
I dobrze,choć z zielonym w kreskówce też by dobrze wyglądała. Bez sprzeciwu!!
__________________________
"Jeśli kogoś kochasz,daj mu wolność"
Nie zgodzę się z tobą. Już lepiej z Robinem by wyglądała, naprawdę. BB i R to zupełnie inne osobowości i charaktery, każdego z nich irytuje i śmieszy coś innego. I nie mówcie, że przeciwieństwa się przyciągają bo to para która nie ma ze sobą nic wspólnego oprócz należenia do tej samej drużyny. Taka jest moja opinia.
Przejdź do forum: