Zobacz temat
 
O kim mowa?
Daph napisał(a):

Nie zgadzam się z tym, że jest głupi. A tak przy okazji jego ulubione powiedzonko to "Kurczę", "Rety" było powiedzonkim Velmy

Przepraszam, za określenie głupi, ale przecież wszyscy za takiego go uważają, ja ja dawno nie oglądałam tej kreskówki. A co do powiedzonka- to w innej wersji Scoobiego było inaczej. Gwiazdka :D
Biały Kieł (mam nadzieję, że o to chodzi)
Jest mały, głupi i ma wielkie oczy. Jest zwierzęciem i ma puszysty ogonek. Kocha stopy.
Mort z Madagaskaru!

występuje w dość popularnej ostatnio kreskówce na cartoon network, jest niedźwiedziem polarnym.
http://teentitans...e.blog.pl/

Miłość dwóch tak różnych osób...
Chwila, czy taki związek ma w ogóle rację bytu?
Przekonajmy się o tym.
Między nami misiami
Mieszka pod wodą jest super bohaterem i potrafi rozmawiać telepatycznie z morskimi zwierzętami. Aha i ma niebieski kostium
Wodnik
Jest dobry w walce, nikt nie widział jego oczu, przyśnił się jednemu z tytanów. Jeśli jeszcze nie wiesz, patrz niżej: ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------------Jeśli ktoś jeszcze nie wie, to ten ktoś jest zły i ma dziwną maskę.
Slade.

Siwy despota z wymalowanymi oczami.
http://teentitans...e.blog.pl/

Miłość dwóch tak różnych osób...
Chwila, czy taki związek ma w ogóle rację bytu?
Przekonajmy się o tym.
Trygon...????
Jest mądry, wręcz przemądrzały, czarno-biały ptak, "ratujący świat" ze swoimi 3 przyjaciółmi
Nie wiem powiesz?,?
Mhm. Kowalski z Pingwinów z Madagaskaru
Aaaaaaaaaaaa

Jest różowa, ma 4 lata, jest bardzo inteligentna, mieszka w domu w mieście Elmor, z swoimi rodzicami, bratem niebieskim kotem oraz z niby bratem pomarańczową rybką
Ta, no, jak jej tam... Nie pamiętam imienia! Ale z Gumbolla, nie? O już mam! Anais! Tak?
Jest mała, umie latać, ma blond włosy związanie w koka, umie czarować, zna pewnego Piotrusia.
Wendy??

Jest szary ma miękkie futerko i obsesje na własnym punkcie-----------------------------------------------------------nie wiesz?--------------------------------------------------------------------------------------------------------jest królem i kocha tańczyć. Mieszka na Madagaskarze
Król Julian

Był zamrożony przez 8 lat, stracił rękę i miał klona.
Roy lub Arsenał, jak kto woli Bestia ;)

Jest zielona, ruda i pochodzi z kosmosu.
Marsjanka.

Zadebiutowała na kartkach książki Lisi Harrison, ale bardziej znana jest z odcinków kilkuminutowego serialu. Ma zieloną skórę i biało-czarne włosy, napędza ją prąd elektryczny. Jest uczennicą Straszyceum.
Frankie Stein??

Jest wilkołakiem płci żeńskiej. Ma szopę brązowych włosów i też uczęszcza do Straszyceum.
Clowdeen Wolf.

Ta sama seria, to samo liceum co powyżej.

Spalił: książkę, szafkę, teatr i basen (a to wyznanie z tylko jednego odcinka).Bestia ;) Ogólnie mówiąc podpala wszystko na swojej drodze (łącznie z samym sobą).
Ross Palony??

Jest inteligentna. Jest czarownicą i uczy się w szkole dla czarodziei. Jest postacią z jednej z najpopularniejszych książek dla młodzierzy.
Hermiona Granger

Z tej samej książki.

Znienawidzony przez prawie wszystkich, opiekun Slytherina i nauczyciel eliksirów. Zanany z występu w stroju babci Nevilla.
McGonaggall?
nie wiem.

Polityk znany z zamiłowania do używek, kojażony z kotami
Palikot??? Nie wiem.
Jest zwierzęciem (psem) ze starego, czarno-białego filmu wojennego. Film jest o 4 czołgistach, czołgu "RUDY" (już każdy powinien wiedziećBestia ;)) Jest Janek (Jan Kos), Gustlik (Gustaw Jeleń), Grigorij Sakaszwili i na początku- Olgierd Jarosz, a gdy on ginie, to Tomasz Czereśniak. Wojska polskie i rosyjskie walczą ramię w ramię przeciw Niemcom, dlatego jest to trochę propagandowe. Janek jest właścicielem tego psa. Mam nadzieję, że już wiadomo o co chodzi.
Przejdź do forum: