Zobacz temat
 
O kim mowa?
Mózg (przepraszam za to co było wcześniej, ale mi się za późno dodało)
Kochany ojczulek kruczka
Edytowane przez fankaTT dnia 2015-12-07, 16:49
Trygon

Gościu, który ma nieziemski teksty i zarombiastą zbroję ( Marvel )
Irionman?
Niebieski kot a jego przyrodni brat to pomarańczowa ryba??
Gumboll (czy jak to się tam pisze)
Są małe, bohaterskie, zawsze jest ich trzy, chodzą do przedszkola, stworzył je profesor. Jedna jest czerwona, jedna zielona, a jedna niebieska.
Spongebob

Jest różowy i mieszka pod kamieniem.
Patryk
Nienawidzi Patryka, a w szczególności swojego sąsiada Spongeboba
I'm tired of being what you want me to be
Feeling so faithless
Lost under the surface
I don't know what you're expecting of me
Put under the pressure
Of walking in your shoes
Johny Test Gwiazdka :D

Jest rudy, gruby i zły, wygląda trochę jak ziemniak.
http://teentitans...e.blog.pl/

Miłość dwóch tak różnych osób...
Chwila, czy taki związek ma w ogóle rację bytu?
Przekonajmy się o tym.
Kontrolnik??
Jest to pies który gada, wszystkiego się boi i rozwiązuje zagadki
Astrit

Jest blądynem jest nastolatkiem i ma żółtego psa który jest jak z gumy
Finn
ma rude warkocze, jest silna, nie uczy się, jej ojciec jest marynarzem.
Pipi Pończoszanka

Jest szesnastoletnim bohaterem (zadebiutował w wieku 10 lat).
Potrafi zmienić się, w każdą istotę w galaktyce.
Nie wiem co to. Powiesz??
No właśnie ja też nie wiem. Proszę powiedź!
Ben 10 (był Ben 10, Ben 10:Alien Force, Ben 10:Ulimate Alien i dwa sezony Ben 10 Omniverse).

Połączony z 2015-12-07, 17:51:08:
Wielki, brązowy dog niemiecki. Potrafi mówić i zajmuje się łapaniem duchów wraz z ekipą o nazwie "Tajemnicza Spółka".
Edytowane przez Daph dnia 2015-12-07, 17:54
Aaaa..a no jo
Myje kamienie, wystąpiła ta postać u niekrytyego krytyka i pochodzi z bajki dla dzieci xD
Osz ty! XD Kochałam tą bajkę!Gwiazdka :D
to w takim razie nawiązanie:
Jest mądra, umie czarować, powstrzymuje swojego kuzyna(? nie pamiętam) przed robieniem głupstw
Gwen TennysonGwiazdka :D

Wielki, brązowy i strasznie tchórzliwy dog niemiecki. Potrafi mówić i zajmuje się łapaniem duchów wraz z ekipą o nazwie "Tajemnicza Spółka".
Scooby- Doo
Jest głupi, wiecznie głodny człowiek, zawsze ma zieloną koszulkę i jest strachliwy. Jego ulubione powiedzonko to: "Rety!"
Shaggy (Kudłaty)
Nie zgadzam się z tym, że jest głupi. Po obejrzeniu odcinków, wszystkich możliwych serii oraz filmów pełnometrażowych muszę powiedzieć, iż jest to całkiem inteligentna postać. A tak przy okazji jego ulubione powiedzonko to "Kurczę", "Rety" było powiedzonkim Velmy (od kiedy skończyłam cztery lata jestem wielką fanką Scoobiego-Doo, nie zmieniło się to do tej pory).Bestia ;)
Ale spoko, każdy może mieć przecież inne odczucia co do danej postaci. Gwiazdka :D

Mieszka w Nowym Jorku, jest strażnikiem miasta oraz wszelkich mieszkających w nim magicznych stworzeń (trolle, elfy, gnomy itd.). Potrafi zmienić się w smoka, na początku serii odbywał trening pod okiem dziadka. Jego główni przeciwnicy to Łowcy oraz Czarny Smok.
Jake Long (czy jakoś tak )

Jest wilkiem i opiekują się nim indianie. Jest to postać z książki Jacka Londona.
Przejdź do forum: