Zobacz temat
 
O kim mowa?
Prosta zabawa w której musimy zgadnąć o jakiej osobie mowa.

Np.
X: Jest emo i lizała koty
Y: To Nela Bestia :P

Temat w sam raz dla chwil nudy.
Wy bardziej się wysilcie Bestia ;)
Jest wredny, złośliwy, ma avatar przypominający wkurzoną kaczkę, podobno należy do gothów, jak niektórym osobom się wydaje, jest homo. XD
Nie mam absolutnego pojęcia o kim mówisz, więc stawiam na BB#001 Bestia :P

Ma włosy jak spaghetti, wygląda jak mozzarella z sosem pomidorowym i nie lubi moich papug Bestia :P

Na razie to są łatwe przykłady, ale z czasem dawajcie trudniejsze Bestia ;)
Do tego dodam jeszcze że tępy Bestia :P
To na bank Bestia#001 Bestia :P
Na pewno? XDD,
Jest inna opcja, ale szansa na to, że o mnie mowa wynosi około 0,000000001 % Bestia :P
Moim zdaniem 1000000000 % Bestia :P
Podaj proszę sytuacje które mogą o tym świadczyć Bestia :P
Że jesteś wredny i złośliwy - to wszyscy wiemy XD. Avatar przypominający wkurzoną kaczkę - jest.
Należysz do gothów - wywnioskowałam z twojego zachowania XD.
Jesteś homo - twierdzisz że Artemis jest zbyt "babska" XDDDDD.
Wredna to jest Nela, choć jak na wredną osobę jest całkiem miła Bestia :P Avatar moim zdaniem przypomina wkurzonego kolesia co zaraz ci wyrąbie, a twoje wnioski mnie nie interesują. Mówiąc "babska" miałem na myśli że babą można być tylko no.... mniej "babską" Bestia :P
Prędzej to ja nie wytrzymam i ci wrąbie, niż ta wstrętna kaczka XDD. Nie interesują? sam mnie przed momentem o nie prosiłeś . XDD Jak już mówiłam - dziwny jesteś. Bestia :P
I teraz wiem, że o mnie chodzi na 100%. Trzeba było od razu pisać że jestem dziwny Bestia :P
Ty naprawdę nie wiedziałeś, że to ty? XDDD. Myślałam że sobie jaja robisz XD.
Cały czas se robię Bestia :P
Zauważyłam xd
Nieaktualne
Edytowane przez Zwinny dnia 2011-04-14, 16:10
Twoja siostra? XDD (ty masz w ogóle siostrę? XD)
Mam dwóch bratów jeśli się nie mylę Bestia :P I jedną siostrę, ale nie. To nie ona Bestia :P
Bratów? XDDD
Przejdź do forum: