Zobacz temat
 
Nasze sny
Mnie się ostatnio śnią goniące mnie po torach pociągi.
Albo leciałam ulicą w stronę lasu. Po bokach znajdowały się przepaście, które ściągały mnie do siebie. Gonił mnie [Gwiazdkę] i Cyborga, którego trzymałam w locie szyderczy głos wiedźmy, albo sama ona, ale zapomniałam, jak wygląda i czy w ogóle miała ciało. No i wiedźma wręczyła nam jakieś trójkąty wycięte z kartek i powiedziała, że nie ma żadnych innych dekoracji. [WTF?] No i leciałam z wielką prędkością. Stara baba była już tuż za mną i strach mnie obleciał. Prawie nas złapała. Przyśpieszyłam, żeby polecieć ulicą w głąb lasu, ale ściągało nas w lewą przepaść. Byłam świadoma, że stracę życie w tym śnie. Dlatego odruchowo zaczęłam trzepać głową, aż się obudziłam w ostatniej chwili przed "śmiercią".
Ja wam moich snów opowiadać nie będę, bo uznacie mnie za nawiedzoną Bestia :P
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Jinx- my już cię za taką uważamy Bestia :P jak i ja, to i ty

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Miałam serię snów o tym , że goni mnie czarny demon, który chce mnie zabić. I tak przez miesiące. To było strrrrraszne! Gonił mnie i gonił, a najgorsza była ta świadomość, że gdziekolwiek się ukryję, on i tak mnie znajdzie. Poruszał się powoli, tak sunął, że tak powiem. Brrrrrrrr! ;[

Aha, nocami zdaje mi się, że zaraz spadnie na mnie samolot, albo ostatnio ubzdurałam sobie, że sufit zawali mi się na głowę i wszyscy zginiemy. Dobra, to kto ma numer do psychiatryka?
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Mi się kiedyś śniło, że znalazłam drzwi do innego świata, a jak z niego wychodziłam, to wylazł za mną jakiś potwór z nożem w ręce. (Właściwie to wyglądał jak psychopata sumo xP) I...Zapomniałam co dalej. Chyba mu uciekłam x.x Ale rewelacji o rękach wyrastających z ziemi nie będę już opowiadać. XDD

All hail Trigon
brr! ;[
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Dziś śniła mi się dziewczynka, która zabija w wannie. < Aqualad 8O >
Sceny dosłownie jak z The Ring, tyle, że tu zamiast telewizora była wanna. Czasami mam naprawdę dziwne sny -.-
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

Młodzi Tytani <3

Robin
Robin :) Luzak Robin :O Robin B-)

Gwiazdka
Gwiazdka ^^' Gwiazdka :D Gwiazdka :] ;O ;[

Bestia
Bestia :P Bestia ;) Bestia -o-

Raven
Raven :-[ Raven :-/

Cyborg
Booya! Cyborg :| Cyborg :( 8P Cyborg -_-


Zapraszam!

www.pamietnik-kos...og.onet.pl

www.spokojne-zyci...og.onet.pl
Tak dziwne, jak mój sen o zielonym ufoku, który nosił moją zieloną polarową bluzę[w rzeczywistości nie mam] na terenie szkoły i nie chciał mi jej oddać? Gwiazdka :D
Moje sny na jawie są dziwne xD

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Śniło mi się dzisiaj/wczoraj, że udzielałam lekcji chemii nie komu innemu, jak Draco Malfoyowi. Byłzachwycony moim rysunkiem wodoru, z pojedynczym elektronem na orbitalu.
Potem okradłam mu rodzinny skarbiec wraz z Harry`m i Hermioną - wyniosłam trochę platyny, kilka tomów mangi "Battle angel Alita", jakiegoś hentaia i figurkę Nadii z "Kiseki no umi no Nadia", taką gdziebohaterka pochyla się lekko w czerwonej sukience.

Nie ogarniam.
Fanfiki moje

This is a violation of my civil rights! A man should be able to slaughter in peace!
Mi się śniła zombie apokalipsa z Czarnobyla. Dziwne.
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Nie polecam śnienia o apokalipsie zombie, jeżeli ma się sny w kolorze i z innymi bodźcami. Moje ogarniają wszystko, poza zmysłem węchu.
Wbijanie widelca w oko zombie jest naprawdę, naprawdę eeeew!

Chociaż czekam na kolejny zombiakowy sen, są bardzo interesujące Gwiazdka ^^'
Fanfiki moje

This is a violation of my civil rights! A man should be able to slaughter in peace!
Bajer z moimi snami polega na tym, że zdarzają mi się sny proporcze. Zabawa zaczyna się wtedy jak trzeba odróżnić, czy któryś był proroczy, czy nie ; d
Irracjonalnych snów ciąg dalszy.

Stoję sobie na kasie w sklepie, takim wszystko-w-jednym i nudzę się, godziny nocne. nagle do sklepu wchodzi Batman i tym swoim charcząco-warczącym głosem prosi o kakałko.

Musiałam mieć bardzo głupią minę, bo wyszedł z tym Nesquikiem promieniejąc satysfakcją.

Muszę... nie mam pojęcia, co muszę, ale bardzo muszę.
Fanfiki moje

This is a violation of my civil rights! A man should be able to slaughter in peace!
A mi się dzisiaj śniło, że razem z Harrym i Ronem walczę ze smokiem w komnacie, którą, nie wiadomo dlaczego, mój mózg nazwał "Rubinową Komnatą". X.x Znaczy się, oni walczyli, ja uciekałam, bo niczego innego się po mnie nie można spodziewać. Obudziłam się, jak skoczyłam w przepaść. A na dłuugiej drodze do smoka było dużo pułapek i zagadek... Z czego większości nie pamiętam. Najbardziej to mi w pamięć wpadło włażenie po schodach, które się huśtały. O.O A wiecie co było najdziwniejsze? Na początku snu było coś o misce (tak, tak), która może pokonać smoka. Ale niestety miskę wywaliłam, a w czasie walki się po nią wracałam. X.x
Ktoś coś z tego zrozumiał?

All hail Trigon
Ja zrozumiałam.
Mi się dzisiaj śniło, o ironio, że jadę z moją najlepszą przyjaciółką do szkoły i... staram się unikać mojej byłej klasy. Dojeżdżamy do pewnego przystanku a tam te dziewczyny... Musiałam się obudzić...
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
A mi się kiedyś śniło, że byłam Star. (Gwiazdeczko, niewątpliwie jesteśmy klonami) I musiałam uciekać, bo Walior (ten gościu, co nazywał Star TROKIEM) mnie gonił i chciał zabić. Nie radziłam sobie, dosłownie mnie torturował... Aż w końcu budzę się "Trzeba wstać do szkoły", a że pierwszą miałam matmę, rozmyślałam - co to za dziwny sen?

Innym razem znowu byłam Star. Tym razem dorwał mnie Błysk. Nie wiem czemu, ale miał moc roślin. Owinął mnie roślinami. I tak sobie opleciona nimi wisiałam w powietrzu. Dziwne.
" Będzie żyła tak długo, dopóki nie przestaniesz jej kochać..."
Mi się kiedyś śniło, że należałam do Avengers.... byłam właśnie Panną Marvel. I później zdarzyło się coś dziwnego, bo wszystkie kreskówki się w jdną złączyły, i była masakra... avengers złączyli się z Tytanami. i tak róznie Oo
:*
FajnieGwiazdka :D A mi się śniło, że Star i Robin są gdzieś w jakieś jaskini, czy coś podobnego.

Robin: Star uciekaj!!!!!!
Star: Nie! Nie zostawię Cię samego.;O
Chwilę potem Robina ciągnie jakaś nie widzialna siła, a zaraz potem Star też.

Robin: Star! Mogłaś się uratować!
I urwał mi się senGwiazdka :D
" Będzie żyła tak długo, dopóki nie przestaniesz jej kochać..."
To mi się śniło dzisiaj, że mam śrubokręt dźwiękowy, jak w Doctorze Who. XDD

All hail Trigon
Przejdź do forum: